پرش به

تصویر

تگهای قابل استفاده از گلوله انرژی؟

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 hanijafari

hanijafari

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 21 ارسال

ارسالی 1392/11/20 ساعت 20:06

با سلام.
تگهای قابل استفاده در انجمن گلوله انرژی رو کجا گیر بیارم؟
دوستان اگر دارن لطف کنن لینک یا آدرس دانلود رو بزارن. تو سایت گشتم ، فقط تگهای دیتالایف انجین بود.

اگر تگ ها به صورت جامع موجود نیست ، لطفا راهنمایی کنید چطور عنوان مطالب در انجمن گلوله انرژی رو محدود کنم؟
در صفحه اصلی خواستم عنوان رو محدود کنم برای همین تگ {title} رو به {title limi"30"} تغییر دادم ، اما کار نکرد.
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر
  • 0

#2 hanijafari

hanijafari

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 21 ارسال

ارسالی 1392/11/25 ساعت 20:37

کسی نمیدونه؟
  • 0

#3 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1392/11/25 ساعت 20:43

خودتون ماژول رو چک کنید و تگ های اون رو پیدا کنید. فایلهای قالب رو هم میتونید چک کنید. انتظار هم نداشته باشید کسی بیاد تمامی تگ های ماژول رو براتون پیدا کنه و لیست کنه اینجا :yes: شما لطف کن خودت برای خودت وقت بزار.
  • 0

#4 hanijafari

hanijafari

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 21 ارسال

ارسالی 1392/11/25 ساعت 21:06

سلام.
من تگ title رو به صورت {title limit"30"} استفاده کردم تا مطالب عنوان بیشتر از 30 حرفش نشون داده نشه ، اما کار نکرد و به جای عنوان مطلب همین کد نمایش داده میشد.
تو سایت شما و سایت انگلیسی دیتالایف انجین گشتم ، اما فقط تگ های سایت رو پیدا کردم ، اما اکثر اون تگ ها تو انجمن گلوله انرژی کار نمیکرد!! ( شاید فقط برای من کار نکرد)
برای همین این تاپیک رو باز کردم.
  • 0

#5 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1392/11/25 ساعت 21:32

من تگ title رو به صورت {title limit"30"} استفاده کردم تا مطالب عنوان بیشتر از 30 حرفش نشون داده نشه ، اما کار نکرد و به جای عنوان مطلب همین کد نمایش داده میشد.

جوابش خیلی روشن هست خب. چون این تگ توی اون ماژول کار نمیکنه!

تو سایت شما و سایت انگلیسی دیتالایف انجین گشتم ، اما فقط تگ های سایت رو پیدا کردم ، اما اکثر اون تگ ها تو انجمن گلوله انرژی کار نمیکرد!! ( شاید فقط برای من کار نکرد)

دیتالایف انجین هیچ ارتباطی با این ماژول نداره. این فقط یک ماژول ساده و جدا هست که منتشر شده و قرار هم نیست شما مشخصات، راهنما و یا توضیحات خاصی از این ماژول چه در اینجا و چه در سایت رسمی ناشر (روسی) پیدا کنید.

اگر مشکل خاصی هم با ماژول دارید، متونید توی سایت نویسنده ماژول که روسی هم هست مطرح کنید.
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی