پرش به

تصویر

کتاب آموزش دیتالایف انجین

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
5 پاسخ برای این موضوع

#1 mahdi bg

mahdi bg

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 6 ارسال

ارسالی 1393/01/31 ساعت 20:37

سلام
من خیلی توی اینترنت سرچ زدم، اما نتونستم یک کتاب کامل و درست حسابی برای آموزش دیتالایف انجین پیداکنم.
آیا کسی کتابی در این زمینه میشناسه؟ انگلیسی یا فارسی زیاد فرقی نمیکنه. انگلیسی باشه بهتره.

ممنون
  • 0

#2 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1393/01/31 ساعت 23:39

تا اونجا که من مطلع هستم، کتاب جامع و کاملی برای این سیستم وجود نداره. البته شما با خوندن آموزش های موجود و مقداری تجربه دیگه نیازی به کتاب پیدا نخواهید کرد.
  • 0

#3 amirjjd

amirjjd

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1393/02/04 ساعت 20:45

باسلام خسته نباشید من تازه به انجمن دیتالایف انجین پی وستم می خوام از صفر شروع کنم باید چکار کنم از کجا شروع کنم چون HTML را به درستی یاد ندارم میشه راهنماییم کنید اساتید محترم ممنون می شم
  • 0

#4 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1393/02/04 ساعت 21:10

برای استفاده از دیتالایف انجین بر عکس سایر سیستم های مدیریت محتوا، میبایست مقداری با HTML و CSS آشنا باشید. برای نصب کردن برخی از هک و ماژول ها هم نیز باید توانائی ویرایش فایلهای PHP رو هم داشته باشید.

برای شروع هم میتونید آموزش های سایت رو بخونید.
  • 0

#5 amirjjd

amirjjd

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1393/02/05 ساعت 20:19

IMP,
ممنون از راهنمایتون ولی من هیچ آشنایی با cssندارم خدا ویکیلی ومی خوام html و php یاد بگیرم
2 به خواتر این می خوام از این سیتم تبعیت کنم چون امینت بالایی برخوردار است و راحت یاد می گیرم مثال اگر فیلم اموزشی برا طراحی داشته باشید خیلی برامون قالبه درکه و راحتر یاد می گیریم اگر مقدور هست براتون اموزش تصویری هم اضافه کنید به سایت ممنون می شیم impدوست عزیم
  • 0

#6 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1393/02/05 ساعت 20:38

متاسفانه امکان ساخت آموزش کامل دیتالایف انجین وجود نداره. دیگه چه برسه تصویری هم باشه :haha: ساخت آموزش کامل یک سیستم مدیریت صدها ساعت وقت میگیره. انتظار هم نباید داشته باشید شخص دیگری این همه وقت خودش رو بزاره تا یک آموزش بنویسه. تصویری هم که اصلا بهش فکر نکنید.

در حد راه اندازی و کار با سیستم، نصب ماژول و هک در سیستم، به اندازه کافی و حتی بیشتر توی سایت و انجمن آموزش قرار داره.

شما زمانی میتونید دنبال آموزش های ساخت قالب دیتالایف انجین باشید که ابتدا پیش زمینه های مورد نیاز رو داشته باشید! شما ابتدا آموزش های CSS و HTML رو بخونید، وقتی مسلط شدید، میتونید قالب های دیتالایف انجین رو هم تولید کنید! توی این سایت هیچ آموزشی برای HTML, CSS و PHP ارایه نمیشود. منطقی هم نیست این کار.

به هر حال، برای HTML و CSS میتونید از وبسایت زیر استفاده کنید:

http://www.w3schools.com/

برای PHP هم از سایت زیر:

http://www.php.net/

توی گوگل هم میتونید جستجو کنید و آموزش های زیادی پیدا کنید.
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی