پرش به

تصویر

ماژل فروشگاه دیجیتال

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 mohammad-kh

mohammad-kh

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 278 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, PHP, SEO

ارسالی 1393/11/06 ساعت 15:52

سلام به همه دوستان ...
من با این فروشگاه یه سایت راه اندازی کردم اینم آدرس
http://shop.tickonline.ir
]چند تا سوال دارم این ماژل تگ های کاملی داره ولی نمیشه توی بلوک ها سایت ازش استفاده کرد نمونه اش در بالای همین سایت تعداد محصول که نمایش داده نمیشه
زمانی که محصول رو انتخاب کردم روی دکمه پرداخت کلیک می کنم قالب بهم می ریزه
وقتی هم توی پنل مدیریت هستم هر چند دقیقه یک بار از سایت پرت میشم بیرون باید دوباره لاگین کنم
کسی تا به الان به ایم مشکلات بر خورده راهنمایی کنه ممنون

• 0

#2 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1393/11/06 ساعت 16:56

نقل قول: mohammad-kh
چند تا سوال دارم این ماژل تگ های کاملی داره ولی نمیشه توی بلوک ها سایت ازش استفاده کرد نمونه اش در بالای همین سایت تعداد محصول که نمایش داده نمیشه

شما توضیحات ماژول رو بخونید، شما فقط از امکاناتی که موجود هست میتونید استفاده کنید :excisted:

زمانی که محصول رو انتخاب کردم روی دکمه پرداخت کلیک می کنم قالب بهم می ریزه

من مشکل ندیدم.

وقتی هم توی پنل مدیریت هستم هر چند دقیقه یک بار از سایت پرت میشم بیرون باید دوباره لاگین کنم

ارتباطی با این ماژول نداره :smile2:
  • 0

#3 mohammad-kh

mohammad-kh

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 278 ارسال

ارسالی 1393/11/07 ساعت 08:52

IMP,
علیرضا جان فقط زمانی بیرون پرت میشم که توی پنل مدیریت مازل فروشگاه هستم توی بقیه قسمت ها مشکلی برام پیش نمیاد البته زمانی که این ماژل روی لوکال بود مشکلی نداشتم الان که روی هاست امده فقط توی قسمت مدیریت ماژل پرت میشم بیرون ...
داداش یه مشکل دیگه هم هست زمانی که مهمان خرید میزنه مثال بعنوان تست قیمت توی قسمت سبد خرید می مونه و ریست نمیشه و نفر بعدی وارد میشه همون قیمت هست و اگر محصولی انتخاب کنه به قیمت قبلی اضافه میشه ولی زمانی که به صفحه تکمیل سفارش میره فقط محصول خودش که انتخاب کرده هست...... به قسمت بالای سایت سبد خرید توجه کن

اون قسمت بهم خوردگی قالب هم با مروگر کروم مشکلی نداشت ولی با موزیلا دوستان هم تست کردن قالب بهم خرد...

ممنون از راهنمایت :love:
  • 0

#4 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1393/11/07 ساعت 11:12

علیرضا جان فقط زمانی بیرون پرت میشم که توی پنل مدیریت مازل فروشگاه هستم توی بقیه قسمت ها مشکلی برام پیش نمیاد البته زمانی که این ماژل روی لوکال بود مشکلی نداشتم الان که روی هاست امده فقط توی قسمت مدیریت ماژل پرت میشم بیرون ...

متاسفانه مشکلتون ارتباطی با این ماژول نداره :excisted:

داداش یه مشکل دیگه هم هست زمانی که مهمان خرید میزنه مثال بعنوان تست قیمت توی قسمت سبد خرید می مونه و ریست نمیشه و نفر بعدی وارد میشه همون قیمت هست و اگر محصولی انتخاب کنه به قیمت قبلی اضافه میشه ولی زمانی که به صفحه تکمیل سفارش میره فقط محصول خودش که انتخاب کرده هست.

مطلع هستم از این مشکل. متاسفانه فرصت نمیکنم این مشکل رو برطرف کنم چون باید تمام ماژول تغییر بکنه. در آینده نسخه سبک و راحت تری از این ماژول منتشر خواهد شد و این مشکل نیز برطرف خواهد شد. ولی این ماژول آپدیت نخواهد شد.

اون قسمت بهم خوردگی قالب هم با مروگر کروم مشکلی نداشت ولی با موزیلا دوستان هم تست کردن قالب بهم خرد.

عزیزم من نمیتونم برای هر مرورگر و قالب وقت بزارم. شما خودت مشکلت رو برطرف کن.
  • 0

#5 mohammad-kh

mohammad-kh

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 278 ارسال

ارسالی 1393/11/07 ساعت 12:06

IMP,
به هر حال ممنون از وقتی که برای پاسخ گذاشتی :flower:
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است