پرش به

تصویر

چندین مشکل اساسی در نسخه جدید

چندین مشکل اساسی در نسخه جدید

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 LOVE FOR ALL

LOVE FOR ALL

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 1394/12/20 ساعت 23:15

سلام ببخشید که من یک تاپیک ایجاد کردم شاید مشکل من در جایی توضیح داده شده ولی من کمک فوری میخوام و چند مشکل دارم

1.اول اینکه وقتی پست جدید ارسال میکنم و درون پست نظرسنجی قرار میدم اصلا نظرسنجی من به نمایش در نمیاد 

2.توی مدیریت میرم و میخوام قابل سایت رو عوض بکنم عوض نمیشه .قالب جدید انتخاب میکنم و تایید میزنم ولی وقتی برمیگردم میبینم دوباره برگشته به قالب قبلی

3.قسمت تصاویر امنیتی خطا میده یعنی در قسمت ثبت نام یا تماس با ما تصاویر کد امنیتی نمیاد و میگه موجود نیست.

ممنون میشم یکی از دوستان کمکم بکنن.

• 1

#2 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1394/12/21 ساعت 01:09

سلام ببخشید که من یک تاپیک ایجاد کردم شاید مشکل من در جایی توضیح داده شده ولی من کمک فوری میخوام و چند مشکل دارم

1.اول اینکه وقتی پست جدید ارسال میکنم و درون پست نظرسنجی قرار میدم اصلا نظرسنجی من به نمایش در نمیاد 

2.توی مدیریت میرم و میخوام قابل سایت رو عوض بکنم عوض نمیشه .قالب جدید انتخاب میکنم و تایید میزنم ولی وقتی برمیگردم میبینم دوباره برگشته به قالب قبلی

3.قسمت تصاویر امنیتی خطا میده یعنی در قسمت ثبت نام یا تماس با ما تصاویر کد امنیتی نمیاد و میگه موجود نیست.

ممنون میشم یکی از دوستان کمکم بکنن.

سلام

1. داخل full-story مطمئن بشید تگ {poll} تعریف شده باشه

2. یه بار ذخیره گاه رو خالی کنید بعد امتحان کنید. اگر مشکل حل نشه سیستم رو از اول دانلود و نصب کنید ( روی یکی از سرورهام این مشکل رو داشتم با نصب دوباره حل شد! )

3. احتمالا شما از آدرس مستقیم استفاده نمی کنید. یعنی از آدرس site/index.php?do=feedback استفاده کنید تا مشکلتون حل بشه

• 3

#3 mohsensh59

mohsensh59

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 1394/12/21 ساعت 03:25

...

ممنون میشم یکی از دوستان کمکم بکنن
...

در مورد عدم نمایش نظر سنجی، چیزی که دوستمون فرمودن درسته و احتمالا مشکل از همون باشه. یعنی داخل full-story احتمالا تگ {poll} نوشته نشده.
اما در مورد قالب باید بگم که یه اشتباه رایجی هست که دوستان تازه کار میکنند و از قسمت ویرایش قالب اقدام به عوض کردن قالب سایت میکنند که کاملا غلطه و در نتیجه قالب عوض نمیشه. همونطور که از اسمش پیداست اون قسمت مربوط به ویرایش قالب هست. شما باید قالب سایتتون را از سربرگ تنظیمات سیستم و قسمت انتخاب قالب سایت عوض کنید. اگر از همونجا عوض میکنید و باز مشکل دارید، پس حتما در اسم پوشه قالبتون فاصله هست یا از کاراکتر های خاص استفاده کردین که با تعویض نام پوشه قالب به یک اسم ساده انگلیسی که همه با حروف کوچک نوشته شده و مابین واژه ها فاصله وجود نداشته باشد، مشکلتان حل میشود. موفق باشید.
  • 3

#4 M_Jashnani

M_Jashnani

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 1,509 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1394/12/21 ساعت 13:23

برای این مشکلتون ممکنه که از داخل سایت تغییر قالب رو انتخاب کرده باشید ؛ در اینصورت با تغغیر قالب از بخش مدیریت قالب جدید به نمایش در نمیاد

باید ذخیره گاه رو خالی کنید یا اینکه اسم تمامی قالب ها رو یکبار تغییر بدید

ولی تمامی مواردی که سایر دوستان گفتن رو هم چک کنید حتما

• 2

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی