پرش به

تصویر

عدم ورود به پنل کاربری

کاربری ورود لاگین

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 milad000cu

milad000cu

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 20 ارسال

ارسالی 1395/08/10 ساعت 06:31

باسلام

من 2تا کاربر مدیر کل داشتم با یکیش مشه لاگین کرد اما با اون یکی نمیشه و اگه هر کاربر دیگه ایی بسازم بازم نمیشه لاگین کرد و یک نکته ماژول فرمساز رو قبلا نصب کردم مشکلی نداشت اما شاید مشکل از این باشه لطفا کمک کنید

• 0

#2 milad000cu

milad000cu

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 20 ارسال

ارسالی 1395/08/12 ساعت 14:40

عجب پشتیبانی داره دیتالایف اون از قالب و ماژول که هر روز چندتا میزارن اینم از انجمن که تا مشکلت رو میزاری انقد پاسخا زیاده بهش نمیرسی بخونی
  • 0

#3 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1395/09/10 ساعت 07:45

باسلام

من 2تا کاربر مدیر کل داشتم با یکیش مشه لاگین کرد اما با اون یکی نمیشه و اگه هر کاربر دیگه ایی بسازم بازم نمیشه لاگین کرد و یک نکته ماژول فرمساز رو قبلا نصب کردم مشکلی نداشت اما شاید مشکل از این باشه لطفا کمک کنید

سلام

خب احتمال داره شما یوزر دوم رو به اشتباه وارد میکنید. ربطی به ماژول فرم ساز هم نداره

در صورت نیاز اطلاعات بدین من بررسی کنم چون حالت کلی هست و نمیشه روش مانور داد

عجب پشتیبانی داره دیتالایف اون از قالب و ماژول که هر روز چندتا میزارن اینم از انجمن که تا مشکلت رو میزاری انقد پاسخا زیاده بهش نمیرسی بخونی

دوست عزیز از اینکه نمیشه 24 ساعته رو مشکلات کاربران تمرکز کرد از طرف تیم مدیریتی عذرخواهی میکنم ولی این هم باید توجه داشت که پاسخ اکثر سوالات دوستان در انجمن داده شده در مورد بحث ماژول و قالب هم اگر شما خودتون Developer باشید و قالب یا ماژولتون رو در سایتهای دیگه ، به نام های دیگه و با هزینه های گزاف ببینین عملا سرد شده و ادامه کار میسر نخواهد شد. تمام مسئله من و دوستان من عدم رعایت کپی رایت از سمت کاربران بوده و هست.

امیدوارم بتونیم مشکلات شکا عزیزان رو پاسخ گو باشیم

• 0

همچنین به کاربری, ورود, لاگین نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی