پرش به

تصویر

تعریف فیلد اضافی مطالب در فایل نصب دیتالایف

فیلد اضافی ویرایش فایل نصب

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 aliarian

aliarian

علی آریان

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 820 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js

ارسالی 1395/11/26 ساعت 21:58

عرض ادب و احترام

میشه موضوعات، مطالب، تبلیغات و ... به فایل نصب دیتالایف افزود تا پس از نصب به صورت پیشفرض روی سیستم ثبت باشند. سوال من اینه که آیا میشه فیلد های اضافی مطالب رو هم افزود؟

بدین منور من فایل xfields.txt رو ویرایش کرده و سپس اقدام به نصب دیتالایف نمودم که متوجه شدم پس از نصب کلیه اطاعات پیشفرض من حذف میشن. طبیعتا دلیل حذف اطلاعات فایل install.php بوده که در اون مقدار خاصی برای این فایل تعریف نشده.

$con_file = fopen("engine/data/xfields.txt", "w+") or die("<meta http-equiv=\"Content-Type\" content=\"text/html; charset=UTF-8\"><font size=2 face=tahoma>شما باید سطح دسترسی فایل  <b>.engine/data/xfields.txt</b>. را 666 بگذارید.");
fwrite($con_file, '');
fclose($con_file);
@chmod("engine/data/xfields.txt", 0666);

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایند با چه تغییری در این فایل میتونم فیلد های اضافی مطالب پیشفرض تعریف کنم.

• 0

#2 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1395/11/26 ساعت 22:13

عرض ادب و احترام

میشه موضوعات، مطالب، تبلیغات و ... به فایل نصب دیتالایف افزود تا پس از نصب به صورت پیشفرض روی سیستم ثبت باشند. سوال من اینه که آیا میشه فیلد های اضافی مطالب رو هم افزود؟

بدین منور من فایل xfields.txt رو ویرایش کرده و سپس اقدام به نصب دیتالایف نمودم که متوجه شدم پس از نصب کلیه اطاعات پیشفرض من حذف میشن. طبیعتا دلیل حذف اطلاعات فایل install.php بوده که در اون مقدار خاصی برای این فایل تعریف نشده.

$con_file = fopen("engine/data/xfields.txt", "w+") or die("<meta http-equiv=\"Content-Type\" content=\"text/html; charset=UTF-8\"><font size=2 face=tahoma>شما باید سطح دسترسی فایل  <b>.engine/data/xfields.txt</b>. را 666 بگذارید.");
fwrite($con_file, '');
fclose($con_file);
@chmod("engine/data/xfields.txt", 0666);

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایند با چه تغییری در این فایل میتونم فیلد های اضافی مطالب پیشفرض تعریف کنم.

سلام

هم میتونی این چند خط رو پاک کنی و یا میتونی خط fwrite($con_file, ''); رو پاک کنی

موفق باشی

• 3

همچنین به فیلد اضافی, ویرایش فایل نصب نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی