پرش به

تصویر

اضافه کردن بعنوان یک مطلب جدید

ویرایش مطلب بعنوان مطلب جدید

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 bir3eda

bir3eda

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 16 ارسال

ارسالی 1396/01/20 ساعت 02:15

با سلام و عرض ادب

:( میخواستم در قسمت ویرایش مطلب گزینه ای با عنوان (اضافه کردن به عنوان یک مطلب جدید) اضافه کنم.که با زدن این گزینه مطلبی که  ویرایش می کنم،بعنوان یک مطلب جدید تو دیتالایف ثبت بشه .

:rolleyes: مــثال واضح بخوام بزنم :یک مطلب با عنوان آپدیت روزانه نود32 میزارم که متن روزانه مطلب یکی هستش ولی لینک دانلود بروز میشه.میخواستم هم مطلب قبلیم حفظ بشه هم مطلب جدیدی که ارسال میکنم برگرفته از مطالب قبلیم باشه فقط لینکو تغییر بدم و اون رو بعنوان یک پست جدید ارسال کنم.

امیدوارم دوستان متوجه منظور بنده شده باشند. :unsure:

هم تو انجمن گشتم هم تو ماژول و هک ها اما چنین موردی رو ندیدم .

منظورم فایل engine/inc/editnews.php

هستش.

با سپاس از مدیریت سایت و انجمن  دیتالایف :)

• 0

#2 AtaBahari

AtaBahari

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 6 ارسال

ارسالی 1396/01/20 ساعت 10:29

با سلام و عرض ادب

:( میخواستم در قسمت ویرایش مطلب گزینه ای با عنوان (اضافه کردن به عنوان یک مطلب جدید) اضافه کنم.که با زدن این گزینه مطلبی که  ویرایش می کنم،بعنوان یک مطلب جدید تو دیتالایف ثبت بشه .

:rolleyes: مــثال واضح بخوام بزنم :یک مطلب با عنوان آپدیت روزانه نود32 میزارم که متن روزانه مطلب یکی هستش ولی لینک دانلود بروز میشه.میخواستم هم مطلب قبلیم حفظ بشه هم مطلب جدیدی که ارسال میکنم برگرفته از مطالب قبلیم باشه فقط لینکو تغییر بدم و اون رو بعنوان یک پست جدید ارسال کنم.

امیدوارم دوستان متوجه منظور بنده شده باشند. :unsure:

هم تو انجمن گشتم هم تو ماژول و هک ها اما چنین موردی رو ندیدم .

منظورم فایل engine/inc/editnews.php

هستش.

با سپاس از مدیریت سایت و انجمن  دیتالایف :)

سلام
این مورد با دریافت هزینه انجام میشه .
در صورت تمایل با ای دی AtaBahari در تلگرام در ارتباط باشید .

• 0

#3 bir3eda

bir3eda

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 16 ارسال

ارسالی 1396/01/21 ساعت 13:19

سلام
این مورد با دریافت هزینه انجام میشه .
در صورت تمایل با ای دی AtaBahari در تلگرام در ارتباط باشید .

داداچ دوتا خط از addnewsمیخوای کپی کنی تو editnewsواس همینم میخواستی پول بگیری آخه. مرسی از حمید عزیز که همیشه تو پاسخگویی به سوالات دریغ نمیکنه.
  • 0

#4 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1396/01/21 ساعت 16:07

داداچ دوتا خط از addnewsمیخوای کپی کنی تو editnewsواس همینم میخواستی پول بگیری آخه. مرسی از حمید عزیز که همیشه تو پاسخگویی به سوالات دریغ نمیکنه.

سلام

دوست عزیز شما اختیار دارین که انتخاب کنین تا با هزینه کسی برای شما کار انجام بده یا نه ، عطا جان بابت زحمتش هزینه خواستن ، حالا حمید جان لطف کردن لازم نیست که ایشون رو زیر سوال ببرین

• 1

#5 dindarloo

dindarloo

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 14 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP

ارسالی 1396/01/25 ساعت 19:37

سلام. من فکر میکنم این کار نه کاربر پسند هست ، نه گوگل پسند ، نه ماشین پسند. فقط با بالابردن تعداد نوشته ها بار زیادتری رو سرور میندازین ، پیدا کردن بروز ترین لایسنس ها خودش دردسره ، پست هایی با متون تکراری برای ربات ها ... معایب فراوان داره و همینطور ارائه پست های هفتگی یا ماهیانه مزایایی داره که بیشتر توصیه میشه.

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی