پرش به

تصویر

کد امنیتی فارسی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7 پاسخ برای این موضوع

#1 Silence

Silence

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 551 ارسال

ارسالی 1388/04/20 ساعت 21:39

سلام علیکم بالاخره منم به مشکل خوردم donoghted
تو سایت یه ماژول هست که کد امنیتی رو فارسی میکنه ولی یه ایراد داره که اموزش نداره که فرضا برای بقیه ماژول هایی که کد امنیتی دارن چطوری کدشون رو فارسی کنیم؟ فکر کنم ماژول محمدرضا گذاشته که خوشبختانه این روزا زیاد تو سایت هست و فکر کنم خودش فهمید چی میگم donoghted ممنون می شم کمک کنید .
مشکلم هم اینه که تو سایت من نظرات اسپم فوق العاده زیاد بود به طوریکه یه مطلب 100 تا بازدید داشت 200 تا نظر excisted من اومدمو کد فارسی رو نصب کردم و جواب داد و نظرات به صفر رسید حالا اومدمو ماژول فرم سفارش رو نصب کردم که اونم کد امنیتی داره و من کدش رو برداشتم که باز این نامردا شروع کردن به ارسال سفارشات اسپم ، اومدم کد رو گذاشتم (منظورم تگ هاشه ) که حالا چیزی نشون نمیده و الان میخوام کد فارسی رو برای این ماژول ردیف کنم پس بسم الله محمد رضا خان haha
  • 0

#2 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1388/04/21 ساعت 00:51

والا پست هامو یه آدم بی معنی پاک کرده هر کی بود خدا لعنتش کنه اگر عکس می خوای فقط کافی یه فونت به یکی از این کدهای امنیتی اضافه کنی که عدد فارسی داشته باشه ولی اگه متن می خوای الان نمی تونم صبر کن چند روز دیگه
  • 0

#3 Silence

Silence

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 551 ارسال

ارسالی 1388/04/21 ساعت 07:08

Saher,
پس صبر میکنم سید آخه عکس رو این خارجی ها بلدن haha
  • 0

#4 Silence

Silence

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 551 ارسال

ارسالی 1388/04/22 ساعت 07:37

چی شد سید ؟ winked
  • 0

#5 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1388/04/22 ساعت 12:19

Prince,
راستشو بخوای صبح تا شب یا خونه نیستم یا اگه هستم دارم گیم می زنم donoghted و یا اگه خیلی بی کار شدم می شینم پای فروم 2.4 یه چند تا چی کم داره از جمله دکمه تشکر تموم شد یه کاملشو (از قبلی کامل تر می ذارم تو سایت)
  • 0

#6 Silence

Silence

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 551 ارسال

ارسالی 1388/04/23 ساعت 00:04

Saher,
محمدرضا جان من اموزش کاملو میخواما یعنی چطوری هر ماژولی که کد امنیتی داره ، کدشو فارسی کنم winked
فکر کنم نهایتا یک ساعت وقتتو بگیره اموزششو بذاریا اگه میشه یه ساعت کمتر گیم بزن haha جون داداش خیلی مهمه یه لطفی بکن
  • 0

#7 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1388/04/23 ساعت 00:45

Prince,
اون قبلی که کامل replace می شد هر چی کد امنیتی بود این بلا رو سرش می آورد ... بعدم گیم جای خودشو داره donoghted ولی از شوخی بگذریم شما یه فروم درست و راست نمی خواید؟ دارم روی فروم کار می کنم ببینم چیزی از آب در می آد!
  • 0

#8 Silence

Silence

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 551 ارسال

ارسالی 1388/04/23 ساعت 07:28

Saher,
نقل قول: Saher
اون قبلی که کامل replace می شد هر چی کد امنیتی بود این بلا رو سرش می آورد

اون که فقط ماژول های اصلی دیتالایف انجینو تغییر میداد