پرش به

تصویر

آموزش فارسی كردن قالب

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
23 پاسخ برای این موضوع

#21 iliadmoosavi

iliadmoosavi

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1388/06/16 ساعت 07:56

آره جواد گذاشته بود . من هم یه كاملش رو تو سایت ارسال كردم ولی نمیدونم چرا تأیید نشد ... narahat
  • 0

#22 sshr

sshr

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 83 ارسال

ارسالی 1388/08/04 ساعت 10:37

سلام
لطفا چند سایت برای قالب دیتالایف انجین به زبان انگلیسی و روسی رایگان معرفی کنید با تشکر
  • 0

#23 jiros

jiros

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 15 ارسال

ارسالی 1389/11/20 ساعت 21:31

سلام خوبید؟
من تازی با سایتتون آشنا شدم یعنی از امروز عصر که شروع به یاد گیریه dle کردم با سایت آشنا شدم.
راستشو بخواین این مشکل منم هست البته مشکل بزرگترم اینه که چطوری یه قالب طراحی کنم. اگه کسی فیلم یا لینک یا هر چی داره بده لطفا.
راستی اگه یه کاری کنید خوب میشه مثل www.joomfa.com یه ویکی به اونصورت راه اندازی کنید خوبه هم یاد گیری بالاتر میره هم امگیزه.
من برم بخوابم فردا بیام حسابی کار دارم با dle و سایت شما makhsoosefreeiran
  • 0

#24 amer

amer

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1389/12/15 ساعت 09:29

سلام . من تازه با دیتالایف اشنا شدم
راستش من یه پرتال دارم برای کاربران ADSL ام . چند تا از دوستان زحمت کشیدن یه دو تا قالب برام ساختن ولی خوب این حس تغییر در ادمی که ارضا شدنی نیست . من میخوام دیتالایف رو کامل اموزش ببینم . البته بگم الان یه ماهی میشه بشدت دارم PHP میخونم ولی خب میخوام اول سیستم دیتالایف رو یاد بگیرم . اگه زحمتی براتون نیست واسه ما کاربرای تازه وارد به این سیستم یه اموزش حرفه و البته از صفر بذارید . این که از چه نرم افزاری برای ساخت قالب استفاده کنیم . طریقه کد نویسی و از همه مهم تر اینکه میشه یه قالب فلش رو تو سیستم دیتالایف گذاشت . خودتون میدونید قالب های زیبای فلش زیادند و من میخوام برای سایتم ازین قالبها استفاده کنم . البته شرمنده وقت شما رو میگیرم ها
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی