پرش به

تصویر

مشکل در مچ کردن با ویبولتن

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 MEHDI2M

MEHDI2M

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1389/06/29 ساعت 22:27

سلام
من چند مشکل در مچ کردن این سیستم با ویبولتن داشتم

1- بعد از اینکه تنظیمات مروبطه انجام میوشد در پنل مدیریتی دیتالایف انجین یک قسمت به عنوان DLE/vBulletin Bridge در قسمت ماژولها اضافه میشود که با رفتن به تنظیمات آن میتوان تمامی کاربران ثبت نام شده در گذشته را بین دو سیستم مشترک کرد ، حال مشکل اینجاست که اگر این کار را با یک فروم بزرگ انجام دهیم مشکل ایجاد میشود یا خیر ؟

2- در محیط لوکال بعد از اینکه چند یوزر آزمایشی در دو سیستم ایجاد کردم با تنظیم مربوطه تمامی کاربران به اشتراک در دو سیستم درآمدند ولی وقتی که یک کاربر جدید در ویبولتن ثبت نام میکند ، در دیتالایف انجین ثبت نمیشود و باید مجدد اسکریپت مربوطه را اجرا کرد ....... راه حل این مشکل چیست ؟؟؟

3- بعد از اینکه کاربران از ویبولتن به دیتالایف انجین ارسال (ایمپورت) میشوند از طریق اجرای اسکریپت مربوطه ، تمامی پسوردها ریست میشود .... آیا میتوان جلوی این کار را گرفت ؟؟؟

ممنون و موفق باشید
  • 0

#2 Iman.r

Iman.r

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1389/06/30 ساعت 04:48

1. مشکلی پیش نمیاد donoghted
2. این ماژول فقط کاربرانی که از طریق سایت ثبت نام می کنند رو در انجمن وارد می کنه و برای انتفال کاربران انجمن به سایت راهی جز اجرای اسکریپت نیست (می تونید عضویت انجمن رو غیر فعال کنید) question
3. امتحان کردم ولی چنین چیزی ندیدم flower
  • 0

#3 MEHDI2M

MEHDI2M

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1389/06/30 ساعت 07:35

ممنون از شما دوست عزیز
در مورد گزینه سوم این نکته مبهم باقی مونده که پس از ریست شدن پسورد ظاهرا یک ایمیل برای کاربر مربوطه ارسال میشود که یوزر و پسورد جدید شما به این شرح است ولی فکر میکنم این کار صورت نمیگیرد ..... کلا ایمیل ارسال نمیشود یا مشکلی وجود دارد ؟؟؟
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی