پرش به

تصویر

مشکل با طراحی و ویرایش قالب

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7 پاسخ برای این موضوع

#1 Ramoos

Ramoos

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1388/03/10 ساعت 21:10

سلام

1. برای طراحی و ویرایش قالب علاوه بر فایلهای داخل Template یه مواردی از پوشه Modules رو باید ویرایش کرد؟
2. توی قالبم وقتی به ادامه مطلب و یا موضوعات میرم کل قالب خراب میشه و به هم می ریزه، چرا؟ کدوم فایل رو درست نکردم؟
  • 0

#2 ArlopA

ArlopA

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 122 ارسال

ارسالی 1388/03/10 ساعت 21:20

ج1 - نه عزیز بلکه تگی رو توی قالبت گذاشته باشی که ماژولش نصب نباشه! یا اگر قالبی رو ویرایش میکنی این قالب برای سیستمی که بوده از یه تگایی استفاده کزده باشه که شما یا باید او تگارو برداری یا باید ماژولشو نصب کنی!

ج2- دلایل زیادی داره! اگه میتونی قالبو آپ کن تا همه نظر بدن...

موفق باشی
  • 0

#3 Ramoos

Ramoos

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1388/03/10 ساعت 22:28

جوابی که به سوال اول دادین رو متوجه نشدم فعل و فاعلش کجاست! haha
مثلا برای ویرایش جستجوی پیشرفته، شما کجا رو ویرایش می کنین؟ من تو tpl ها که چرخیدم چیزی نبود، حتما تو ماژولش این قالب براش انتخاب شده دیگه؟!

برای سوال دوم هم نمیتونم قالب رو کلا آپلود کنم، چون قبل از این که رو سایت خودم بیاد توسط عناصر am پیچ میشه! حداقل میخوام برای اولین بار روی سایت خودم ببینمش heheh . ولی شما یه چند تا از این دلایلی که میگی خیلی زیاد هست رو برای من لیست کنید لطفا!
  • 0

#4 benyaminj

benyaminj

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 120 ارسال

ارسالی 1388/03/12 ساعت 01:31

2. توی قالبم وقتی به ادامه مطلب و یا موضوعات میرم کل قالب خراب میشه و به هم می ریزه، چرا؟ کدوم فایل رو درست نکردم؟

اگر به ادامه مطلب میری و قالبت میریزه به هم به احتمال بسیار زیاد اندازه جدول ارسال نظرت بیش از حده که قالبت میریزه به هم.یه مقدار جدول ارسال نظرت رو کوچیکتر کن ببین درست میشه یا نه.
  • 0

#5 Ramoos

Ramoos

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1388/03/12 ساعت 17:03

برای مشکل دوم، شاید سوالم رو درست مطرح نکرده بودم ولی به هر حال از شما ممنون benyaminj ، در واقع باید سوال رو اینطور مطرح می کردم: CSS قالب لود نمیشه؟!

اما با یک کمی ور رفتن با قالب این شد جواب: اشکال از لینک دهی آدرس فایل CSS بود ( بالایی درست و پایینی نادرست، البته بدون فاصله های T H E M E )

<link href="{T H E M E}/css/mainstyle.css" type="text/css" rel="stylesheet" />
<link href="template/mytemplate/css/mainstyle.css" type="text/css" rel="stylesheet" />

• 0

#6 benyaminj

benyaminj

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 120 ارسال

ارسالی 1388/03/12 ساعت 19:29

Ramoos,

اصلاً اینجوری import کردن css اشتباه ..شیوه درسته import یک css در قالب دیتالایف انجین به این شکله

<style type="text/css" media="all">
@import url({T H E M E}/ css / style.css);
</style>

البته من داخل این کد theme رو با فاصله نوشتم تا تبدیل به url نشه.
  • 0

#7 Ramoos

Ramoos

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1388/03/12 ساعت 19:53

benyaminj,

چرا اونطوری که من نوشتم اشتباهه، درست کار میکنه ها؟! yes
  • 0

#8 benyaminj

benyaminj

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 120 ارسال

ارسالی 1388/03/12 ساعت 21:21

Ramoos,
اوصولیش اونجوری هست که من نوشتم..شما تمام قالبهای دیتالایف انجین رو نگاه کنید به اون صورت import شده.
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی