پرش به

تصویر

ویرایش قالب pisces

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
17 پاسخ برای این موضوع

#1 soofar

soofar

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 21 ارسال

ارسالی 1389/11/01 ساعت 07:23

با سلام خدمت همگی دوستان و اساتید محترم.
به تازگی با datalife آشنا شدم و روی سایتم نصب کردم. ولی وقتی می خوام که قالب اون رو از کنترل پنل مدیریت ویرایش کنم ؛ بعد از ویرایش کل سایتم به هم میریزه.
لطفا شیوه درست ویرایش قالب رو به من بگید

ممنون
  • 0

#2 progpars

progpars

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 647 ارسال

ارسالی 1389/11/01 ساعت 08:45

برای ویرایش قالب، شما هم از كنترل پنل دیتالایف انجین می توانید قالب رو تغییر بدید و هم از فایل منیجر Cpanel.

برای اینكه از Cpanel تغییر بدین، وارد فایل منیجر شوید و مسیر WWW/templates/Your-Theme رو طی كنید. بعد نام قالبی كه میخواهید تغییرات رو روی آن انجام بدین رو انتخاب كنین (مثلاً main.tpl)
حالا روی منوی سمت راست صفحه كه نوشته Edit File كلیك كنین و تغییرات لازمه رو روی قالب خود انجام دهید و ذخیره كنید.

برای ویرایش قالب از خود دیتالایف انجین، وارد كنترل پنل مدیریت شوید و روی عكس مدیریت كامل سایت كلیك كنید. درون صفحه ی بعد (در وسط های صفحه) روی ویرایش قالب ها كلیك كنید.
در این صفحه، از منوهای بالا می توانید اسم قالبتون رو انتخاب كنید و در پایین منوها می توانید قالب قسمت های مختلف سایت رو تغییر بدید.

توجه: قبل از ویرایش قالب از دیتالایف انجین، حتماً باید Permission فایل های قالب و فولدر قالب و Templates‌ روی 777 باشد.

• 0

#3 M_Jashnani

M_Jashnani

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 1,509 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1389/11/01 ساعت 09:42

دوستان کلا یک مشکلی دارم من
اونم اینه که وقتی که می خوام ماژول آمار پیشرفته رو نصب کنم ( ورژن 2.3 ) وقتی کدهای مربوط به Index.php رو قرار می دم قالب توی اینترنت اکسپلورر کلا بهم می ریزه ...!!!
و مشکل گلی قالب ها هم اینه که اصلا روی قالب ها توی اینترنت اکسپلورر کار نشده و این در صورتی هست که قالب های ترجمه نشده بخوبی توی انترنت اکسپلورر به نمایش در میان question
  • 0

#4 soofar

soofar

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 21 ارسال

ارسالی 1389/11/01 ساعت 19:21

progpars جان ممنون از راهنماییت. من همون کاری که گفته بودی رو انجام دادم. از طریق کنترل پنل سایت... ولی باز هم وقتی که کلید ذخیره رو می زنم و دوباره همون فایل را باز میکنم به ابتدای تمامی خط ها یه / یا \ میزاره( درست یادم نیست کدوم بود) که باعث میشه قالب سایت به هم بریزه
نمی دونم مشکل از کجاست
  • 0

#5 FedoraCore

FedoraCore

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 913 ارسال

ارسالی 1389/11/01 ساعت 20:50

مشکل از ویرایشگر نسخه 9.2 هستش
شما آپگرید کردید به 9.2؟

از سی پنل اقدام کنید فعلا
  • 0

#6 soofar

soofar

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 21 ارسال

ارسالی 1389/11/01 ساعت 21:03

نه من آپگرید نکردم.
مستقیما نسخه 9.2 رو نصب کردم.

آقایون خواهشن یکی کمک کنه!
  • 0

#7 soofar

soofar

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 21 ارسال

ارسالی 1389/11/02 ساعت 17:05

مدیران محترم دیتا لایف ؛
وقتی کاربر تازه کاری مثل بنده براش مشکلی پیش میاد لطفا لطف کنید! به مشکلش رسیدگی کنید.
میخوام قالب سایت رو ویرایش کنم question ولی نمیشه! بعد از ویرایش کل قالبم به هم میریزه what
FedoraCore عزیز فرمودن که از سی پنل استفاده کنم ولی سی پنل من file manager نداره مدیران هاست من اون رو از کل کنترل پنل های کاربران خودشون حذف کردن( دلیلش رو نگفتن که چرا همچین کاری کردند)
ایشون فرموده بودند که مشکل از ویرایشگر نسخه 9.2 هستش. چرا رفع نمی کنید این مشکل رو که ماها هم بتونیم از ویرایش قالب سایتمون استفاده ببریم؟!!!
خواهشن کمک کنید narahat narahat narahat
  • 0

#8 Guest_setareh_sorbee3_*

Guest_setareh_sorbee3_*
  • میهمان

ارسالی 1389/11/02 ساعت 17:44

این ادیتور رو حتی خود کسایی که دیتالایف انجین رو ساختند (روسی ها ) هم نساخته اند و نمی توانند ویرایش کنند . دیتالایف انجین امتیاز استفاده از این ادیتور رو خریده و این ادیتور نسخه جدید است . خالی از اشکال نمیتونه باشه
  • 0

#9 soofar

soofar

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 21 ارسال

ارسالی 1389/11/02 ساعت 18:15

ستاره سربی جان من جوابم رو نگرفتم!
تکلیف من چیه؟
راهی رو بگید که بتونم قالب ها رو بدون خراب شدن ویرایش کنم.
ممنون میشم
  • 0

#10 M_Jashnani

M_Jashnani

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 1,509 ارسال

ارسالی 1389/11/02 ساعت 18:34

soofar
دوست عزیز شما می تونی قالب رو توی کامپیوتر ویرایش کنی و بعد به را حتی به سایتت انتقال بدی ...!!!
این همه دنگ و فنگ نداره که ؟!؟!؟!
  • 0

#11 soofar

soofar

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 21 ارسال

ارسالی 1389/11/02 ساعت 18:45

pkg جان ممنون که توجه کرد ی
این شد یه جواب درست و حسابی
حالا با چه نرم افزاری و چطوری؟
  • 0

#12 Ebrahim

Ebrahim

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 199 ارسال

ارسالی 1389/11/02 ساعت 21:21

شما از نرم افزار wamp server استفاده کنیداونجا میتونی هرچی دلتون خواست خرابکاری کنید تا ادیت قالب رو یاد بگیرید.
آموزش نصب دیتالایف انجین روی ومپ
http://www.datalifeengine.ir/instructions/617-install-the-datalife-engine-cms-on-localhost-with.html

ضمنا ورژن جدید این نرم افزار هم جدیدا منتشر شده توی گوگل سرچ کنید پیدا میکنید.
  • 0

#13 Guest_setareh_sorbee3_*

Guest_setareh_sorbee3_*
  • میهمان

ارسالی 1389/11/02 ساعت 21:26

البته فکر می کنم به ادیتور نیاز داشتند
شما باید با نرم افزار notepad++ فایل ها را ادیت کنید . البته با هر نرم افزار دیگه ای هم میشه ولی nodpad++ یک چیزه دیگه ای هست
  • 0

#14 M_Jashnani

M_Jashnani

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 1,509 ارسال

ارسالی 1389/11/03 ساعت 08:07

شما می تونید دیتالایف انجین رو توی کامپیوترت نصب کنی و باهاش کار کنی و در صورت مشکل نداشتن بیای رو سایتت پیادش کنی
من برای این کار نرم افزار Easy PHP رو معرفی می کنم که خودم ازش استفاده می کنم و ازش راضی هم هستم
وو برای ادیت قالبت هم می تونی از نوت پد ویندوز استفاده کنی ولی به مشکلات عدیده ای بر می خوری ، پس پیشنهاد می کنم که از ++NotePad استفاده کنی ..!!! yes
اگر هم میبینی مدیران و دوستان کمتر کمکت می کنن ، فکر نکن که پشتیبانی ضعیفه ، اینو بدون که الان موقع امتحانات هست و همه درگیر درس و امتحان ؛ خود من به سایتم حدود 1 ماهی هست که سر نزدم ولی گاهی میام اینجا belay
  • 0

#15 Labyrinth

Labyrinth

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 84 ارسال

ارسالی 1389/11/03 ساعت 08:38

Ebrahim
ضمنا ورژن جدید این نرم افزار هم جدیدا منتشر شده توی گوگل سرچ کنید پیدا میکنید.

پیشنهاد میکنم از همان نسخه ی 2.0 استفاده کنید دیتالایف انجین با نسخه ی حدید هنوز سازگار نشده ( شاید 9.2 سازگار باشه ولی 9.0 رو تست کردم مشکل داره
  • 0

#16 numen

numen

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 230 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1389/11/03 ساعت 11:04

soofar

سلام
دوست عزیز مشکل از بخش ویرایش قالب هست
من همون اول که ورژن 9.2 اومد به محمد یکتا گفتم و اونم داره بررسیش میکنه تا درستش کنه پس یکم صبر کنید loveu
  • 0

#17 Ebrahim

Ebrahim

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 199 ارسال

ارسالی 1389/11/03 ساعت 14:56

Labyrinth
پیشنهاد میکنم از همان نسخه ی 2.0 استفاده کنید دیتالایف انجین با نسخه ی حدید هنوز سازگار نشده ( شاید 9.2 سازگار باشه ولی 9.0 رو تست کردم مشکل داره

من 9.2 رو دارم استفاده میکنم مشکلی نداره برخی از مشکلات توی ورژن قبلی هم رفع شده.

این قدر هم تاپید رو به بیراهه نکشید این دوستمون مشکل با قالب داشت.
من اصلا برای ویرایش قالبم از ادیتور دیتالایف انجین ویا CPANEL استفاده نمیکنم نرم افزار های FTP که امکان ادیت متون رو دارن بهتر کار میکنن.
  • 0

#18 soofar

soofar

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 21 ارسال

ارسالی 1389/11/03 ساعت 19:58

خیلی خیلی ممنون از راهنمایی همتون
کم کم داشت باورم می شد که دیتا لایف پشتیبانیش ضعیفه ولی با راهنمایی های دوستان خلاف این مطلب ثابت شد.
می خواستم بگم با راهنمایی شما مشکل من حل شد. قالب رو توی Dreamweaver باز میکنم و ویرایش میکنم وبا CuteFTP 8 Professional میفرستم روی هاست.
این که من زیاد با برنامه نویسی آشنا نیستم، برمیگرده به رشته ام. من فوق دیپلم الکترونیک صنعتی هستم و همون طور که پیداست ربط زیادی به برنامه نویسی تحت وب نداره. ولی جالبه که دیتا لایف رو راحت میشه یاد گرفت.(البته با راهنمایی دوستان)
حالا یه خواهش کوچیک داشتم اگه دوستان لطف کنند رفع مشکل ادیتور قالب دیتا لایف رو به من اطلاع بدن ممنون میشم.
واقعا خیلی باحالین....
داره از وب بازی!!! خوشم میاد he
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی