پرش به

تصویر

صفحه در خواست شده پیدا نشد در ارسال مطالب(فوری ، ضروری)

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
10 پاسخ برای این موضوع

#1 yas70

yas70

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 26 ارسال

ارسالی 1389/11/09 ساعت 19:51

سلام به دوستان خوب

من توو این دو سوالی که قبل از این داشتم جوابی ندیدم خواهشا خواهشا خواهشا روی این مورد کمکم کنید

دوستان من در وبسایت موقع ارسال مطلب چه از سایت چه از مدیریت وقتی عکس رو به طور مستقیم از یه جا دیگه کپی میگیرم میذارم توو مطلب یا از قسمت تصاویر ادیتور اضافه میکنم موقع ارسال یا پیش نمایش میره به صفحه اصلی سایت و میگه صفحه درخواست شده پیدا نشد ولی جالب اینجاس من اگر کلا در مطلب متن بنویسم و عکسی نباشه بدون مشکل مطلب ارسال میشه و اینکه از طریق آپلود(ضمیمه) هم وقتی عکس رو ارسال میکنم مطلب ارسال میشه تنها به همون شکل که گفتم میگه صفحه درخواست شده پیدا نشد خواهشا خواهشا کمک کنید

ممنون

yas70

دوستان این یه دفعه رو کمک کنید و اقعا عاجزم وفتم توو سایت داره تلف میشه هر کاری فکر کنید از ادیت فایل های مختلف گرفته تا حتی ریختن فایل های پیش فرض نصب دیتالایف انجین 8.3 فول ولی حتی فایل های پیشفرض رو هم ریختم بازم فرقی نکرد واقعا نمیدونم مشکلش چیه

کمممممک
  • 0

#2 tehranblog

tehranblog

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 115 ارسال

ارسالی 1389/11/09 ساعت 20:17

yas70

سلام
لطفا یا واضح تر منظورتون رو بگید یا اطلاعات پنل مدیریتتون رو بدید تا مشکل را براتون رفغ کنم .
من در خدمتم .
  • 0

#3 yas70

yas70

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 26 ارسال

ارسالی 1389/11/09 ساعت 20:22

مرسی از شما

ببینید فرض میکنیم یکی از مطالب سایت دیتالایف انجین رو من کاملا کپی میگیرم بدون عکس توو سایت خودم بدون مشکل ارسال میکنم
اما اگر من عکسی هم همراش کپی کنم دیگه فایل ارسال نمیشه و موقعی که دکمه ارسال یا پیش نمایش رو کلیک کنم میره به صفحه سایت و میگه صفحه درخواست شده پیدا نشد یعنی وقتی عکسی که مستقیم کپی بشه بره توو مطلب دیگه مطلب ارسال نمیشه و میگه صفحه پیدا نشد من از اونجایی که از روو تجربه فک میکردم خب مشکل احتمالا .htaccess شاید باشه که آدرس رو نمیخونه اما اون هم نبود اگر واضح نبود بگید قشنگ همه چی رو همین الان بگم ریز به ریز

بازم مرسی
  • 0

#4 tehranblog

tehranblog

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 115 ارسال

ارسالی 1389/11/09 ساعت 20:29

yas70

شما از ورژن 8.3 استفاده می کنید ؟
  • 0

#5 yas70

yas70

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 26 ارسال

ارسالی 1389/11/09 ساعت 20:33

بله

• 0

#6 tehranblog

tehranblog

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 115 ارسال

ارسالی 1389/11/09 ساعت 20:43

yas70

شما دو راه دارید
اول اینکه فایل .htaccess رو دوباره روی هاست خود آپلود کنید و دومی اینکه سیستم رو به ورژن 9.0 یا 9.2 ارتقا بدید .
که با دومی صد در صد مشکلتون حل می شه .
اگر باز هم نشد حتما بگید .
  • 0

#7 yas70

yas70

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 26 ارسال

ارسالی 1389/11/09 ساعت 21:20

دوست عزیز نه با آپدیت به ورژن 9.2 و نه htaccess. مشکل حل نشد گیر افتادیم عجیب
  • 0

#8 Majid_h

Majid_h

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 811 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1389/11/09 ساعت 22:07

سلام

آدرس سایت ، نام کاربری و کلمه عبور رو برام پ.خ کن
  • 0

#9 Sam.Razm

Sam.Razm

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 187 ارسال

ارسالی 1389/11/10 ساعت 11:34

از کدوم ویرایشگر استفاده میکنی

در تنظیمات گروه کاربری چک کن ببین ارسال عکس برای گروه کاربی مدیر سایت بله باشه

لینکت را هم بده
  • 0

#10 yas70

yas70

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 26 ارسال

ارسالی 1389/11/10 ساعت 14:53

ممنون از دوستان لینک وب سایت

اینه www.newsic.ir

من گفتم با ارسال عکس به صورت ضمیمه هیچ مشکلی نیست حتی جالب اینجا اگر شما به آدرس سایت برید و اون بالا که یک بنر هست رو ببینید من میتونم اون بنر رو کپی کنم بذارم و لی وقتی میام این بنر توو تبلیغ دیتالایف انجین رو کپی میکنم باز همون مشکل پیش میاد عجیب قاططی پاتی شده!

دوستان من الان کاریو کردم که قاعدتا باید حتما جواب میداد یعنی تمامی فایل های دیتالایف انجین حتی غیر مرتبط با دیتالایف انجین رو از هاستم move کردم و کلا از هاستم پاک کردم و دوباره فایل های ورژن 8.3 رو ازاول ریختم یعنی چیزی جز اونا دیگه توو هاستم نبود تنها کاری که کردم این بودکه فایل config.php در پوشه data رو منتقل کردم به جای جدید تا همه چی شناسایی شه اما باز هم در ارسال مطلب همون مشکل بود لااقلش این بود مطمئن شدم از هیچ جای دیگه مشکل نداره. اما به هرحال با کمک شما حتما میشه مشکل رو حل کرد.

مرسی

راستی ویرایشگر هم WYSIWYG هست

دوستان خودتون میدونید من در اصل دارم میام پست های مختلف میزنم اما واسه اینکه اسپم نشه خودش میره توو بعدی ها

دوستان من فایل config رو با کانفیگی که قبل از این مشکل بود مچ کردم اما بازم مشکل داشت درسته توو تمام این مراحلی که از بالا تا پایین انجام دادم فایل های دیتالایف انجین همشون از نو و جدید شد اما فراموش نکنیم که دیتابیس همش یکی بود به خاطر همین احتمال زیاد میدم مشکل دیتابیسم باشه اما واقعا نمیدونم چی هست از شما کمک میخوام کمک کنید کمک

دوستان دیتابیس رو هم تست کردم و بکاپ اون دیتابیسی که قبل از این مشکل بود رو به عنوان دیتابیس انتخاب کردم ولی با تعجب بازم نشد دارم دییوونه میشمممم

yas70

دوستان چه شد روشی پیدا نشد؟
  • 0

#11 Guest_yas701_*

Guest_yas701_*
  • میهمان

ارسالی 1389/11/10 ساعت 19:52

سلامی دوباره به دوستان عزیز مجبور شدم یه آیدی بسازم تا تایپک بیاد بالا

دوستان من روو این ساب دومین ورژن 9.2 رو نصب کردم بر خلاف ورژن دیتالایف انجین دومینم که 8.3 هست
www.123.newsic.ir
و اینکه رووی یک دیتابیس کاملا جدید نصبش کردم یعنی با این حساب نباید این مشکل رو داشته باشه چون یه چیز جدید هست اما بازم همین مشکل رو حتی ساب دومین هم که ربطی به اون نداره داره
حالا چون این ساب دومین چیز مهمی نیست یوزر و پس رو همینجا کلا قرار میدم تا هرکس تونس یه کمکی بکنه . مرسی

www.123.newsic.ir/admin.php
user:admin
pas:admin

دوستان حتما یه نگاه بندازین و اگر فهمیدین حتما بگین و اینکه به نظرتون ممکنه از هاست باه چون هم توو ساب دومین مشکل داشت و هم دومین!!!
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی