پرش به

تصویر

مشکلات نسخه جدید

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 shaahin

shaahin

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 1388/05/18 ساعت 15:48

سلام
من آخرین نگارش رو نصب کردم و این مشکلات به نظرم رسید که خواستم اطلاع بدم

اول : در صورتیکه دیتا لایف رو در مسیری غیر از ریشه سایت یعنی در فولدر نصب کنید حتی اگر مسیر جدید رو برای سیستم تعریف کنید بیشتر لینک ها درست عمل نمی کنند. یعنی اسم فایل اجرایی مثلا ادمین به انتهای آدرس دومین اضافه میشه و چون اسم فولدر جروش نیست صفحات باز نمیشن

دوم : در ادیتور پیشرفته ارسال مطالب احتمالا به خاطر مشکل انکوندینگ، بعضی از قسمتها مثل اضافه کردن تصاویر با زبان فارسی نمایش داده نمی شن که قابل خوندن نیست.

سوم : پیام تایید عضویت در سایت فارسی سازی نشده که شاید برای خیلی از کاربرهای ناوارد قابل فهم نباشه.

یه جا هم به جای "آواتار" کلمه "آواتاذ" دیدم
بقیه یادم نیست، دوباره چیزی دیدم خبر می دم

من اولین باره دیتا لایف نصب کردم.خیلی خوشم اومد.خودم 107 دارم. احتمالا کوچ می کنم به دیتا لایف. یو تی اف واقعی و آژاکس جزو مزیت هاشه. البته فکر می کنم به نسبت 107 پلاگین هاش خیلی کمتره و در عوض چیدمان صفحه و دقت نمایش اجزاش فوق العاده است. مدیریت سایت هم خیلی مرتب و قشنگ طراحی شده.
ممنون بابت زحماتتون

• 0

#2 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1388/05/18 ساعت 15:59

اول از همه نسخه اصلاحیه 1.0 را جایگزین کنید
شماره 1 مشکل نیست شما باید main.tpl را ویرایش کنی و لینک ها را درست کنی چون به طور پیش فرض برای روت اصلی لینک ها درست شده
شماره 2 هم تو اصلاحیه بعدی درسته می شه
شماره 3 هم من نفهمیدم منظورتون چی هست
شماره 4 هم یه مشکل تایپی کوچیک بوده احتمالا از زیر دستم در رفته اونم مربوط به قالب می شه فکر کنم چشم اونم هم تو اصلاحیه جدید درست می شه
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی