پرش به

تصویر

مشکل در برگردوندن بک آپ

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7 پاسخ برای این موضوع

#1 mehdi456

mehdi456

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 74 ارسال

ارسالی 1388/05/18 ساعت 18:27

با سام خدمت تمام دیتالایف انجینی های عزیز...از تمام بچه های دیتا لایف و مدیران تقاضا دارم حتما حتما کمک کنند...جواب مشکل منو هم واسه من به ایمیلم بفرستید هم تو سایت بزارید شاید دوستان به این مشکل برخوردند...

1- بک آپ که بر میگردونم تمام مطالبم تو: Php My Admin میاد و بک آپ هم سالکه و نشون میده کاملا ریستور شده ولی مطالب و موضوعات در سایت بر نمیگرده...من این مشکلو با تمام نسخه های دیتالایف انجین حتی: 8 و 8.2 دارم.

2- سایت من: www.bestfashion.ir از گوگل بلوک شده و نمیدونم واسه چی...نه ویروسی هست و نه ... کسی میدونه باید چه کار کنم؟
narahat واقعا نمیدونم اگه کسی بدونه و جواب نده من باید چه کنمnarahat
narahat لطفا کمک کنیدnarahat
ایدی من در یاهو: warez98
جیمیل: lord456
  • 0

#2 Farhad-ddl

Farhad-ddl

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 27 ارسال

ارسالی 1388/05/20 ساعت 18:09

سلام
اگر هنوز این مشکلو دارید
به قیمت موضوعات برید و یک موضوع جدید اظافه کنید مثلا تست
بعد خواهید دید همه موضوعات قبلیتون برگشته اند و بعد میتونید موضوع تست را حذف کنید
با این کار 100% مطالبتون هم میان و اگر نیامدند برای مطالب هم همینکارو انجام بدید یعنی یک مطلب از طریق کنترل پنل ارسال کنید و بعد پاکش کنید
اگر با گروه های کاربری هم این مشکلو داشتین بازهم روش کار به همین شکل هست

در مورد مشکل گوگل هم احتمالا از تبلیغات PPC استفاده میکنید که دیده شده بعضی از تبلیغات مشکل دارن و گوگل برای همین موضوع سایت شمارو خطرناک میشناسه
بهتره اون تبلیغات را عوض کنید و یا به سرویس دهنده تبلیغات خبر بدید
بعد معمولا گوگل خودش بعد از مدتی درست میشه و اگر نشد ایمیل بزنید و توضیح بدید مشکل چی بوده

موفق باشید
  • 0

#3 Silence

Silence

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 551 ارسال

ارسالی 1388/05/20 ساعت 19:38

نیازی به ساخت موضوع نیست فقط کش سایت رو خالی کنید ==> صفحه اصلی مدیریت ==> پاک کردن ذخیره گاه winked
  • 0

#4 mehdi456

mehdi456

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 74 ارسال

ارسالی 1388/05/20 ساعت 20:08

سلام دوستان...ممنون از راهنماییهاتون...ولی هر 2 این راهنمایی رو انجام دادم ولی سودی نداشت...در مورد گوگل هم نه اسکریپت نه تروجان نه تبلیغاتی گذاشتم اگه کسی ایمیلی از گوگل داره یا میتونه مشکل منو حل کنه به ایمیل: [email protected] تماس بگیره...با تشکر.
narahat متاسفانه سایت من یک هفته هست که خوابیده ولی نه کاربران نا مدیران دیتالایف انجین به من تماس میگیرند narahat
narahat تروخدا کمک کنید... narahat
  • 0

#5 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1388/05/20 ساعت 20:54

اگر از طریق لینک پاک کردن ذخیره گاه کارت نشد برو به engine/cache و هر چی فایل اونجا می بینی حذف کن منهای .htaccess بعد برو به پوشه system همونجا اونجا هم هر چی فایل می بینی حذف کن منها htaccess
  • 0

#6 mehdi456

mehdi456

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 74 ارسال

ارسالی 1388/05/21 ساعت 11:05

سلام...
ممنون از مدیران سایت...ولی بازم نشد narahat ...عزیزان اگه کسی هست منو تو یاهو: warez98 ادد کنه بهش پسورد بدم واسم ردیف کنه...نشددددددددددددددددددددددددد....
narahatnarahatnarahatnarahatnarahatnarahatnarahatnarahatnarahat
  • 0

#7 mehdi456

mehdi456

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 74 ارسال

ارسالی 1388/05/22 ساعت 08:03

سلام به تمام دیتالایف انجین کارها.... dance
خوشبختانه مشکلم حل شد...ولی متاسفم واسه این فروم که خیلی سرد هست...امیدوارم مدیران در آینده فکری براش بکنن... cheshmak و از مدیرانی که به من کمک کردند خیلی ممنونم happy
و اما مشکل من کجا بود/میگم واسه اونایی که این مشکل واسشون پیش میاد:
من تنظیمات زیر را انجام دادم و مشکلم حل شد(ممکنه این تنظیمات هیچ ربطی به مشکل من نداشته باشه ولی من تمام مراحل کار رو مینویسم):
1-دسترسی تمام فایل ها رو 777 کردم.
2- از تنظیمات gzip رو فعال کردم.
3-زبان و پسوند دیتابیس را با نصب قبلی ست کردم.

امیدوارم کسانی که به این مشکل بر میخورن به خوبی بتونن حل کنن...
ضمنا من در این مورد ماهر شدم هر کی مشکلی داشت با آی دی من: warez98 تماس بگیره...
با تشکر: مهدی موسوی
www.bestfashion.ir
  • 0

#8 SoheilExtreme

SoheilExtreme

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 1388/05/22 ساعت 09:03

دوست عزیز من انتی ویروس کسپر2010 دارم تا همین لحظه هم اپدیت شده سایت شما رو ویروسی شناخته و بلوک میکنه نمیزاره باز کنم سایت شما ویروس داره
www.bestfashion.ir
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی