پرش به

تصویر

مسدود كردن IP

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6 پاسخ برای این موضوع

#1 rezanazi

rezanazi

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 4 ارسال

ارسالی 1390/01/04 ساعت 09:26

با سلام
2 مشكل اساسی در سیستم مدیریت محتوای 9.2 مشاهده می شود

1- چرا هر بار كه منوی ارسال نظر برای مهمان سایت را به " خیر " تغییر می دهیم باز دوباره به " بلی " باز می گردد! ( ویرایش گروهای كاربری ) و اگر بخواهیم مهمان سایت قابلیت ارسال نظر نداشته باشند راه حا شما چیست؟

2- اگر بخواهیم یك آی پی رینج را مسدود كنیم نمی شود. مثلا یك رینح *.*.192.166 حتی اگر با همین ستاره هم كه می گذاریم تغییرات اعمال نمی شود. فرض كنید فردی بخواهد با این رینج نظر بگذارد و مدام 2 قسمت آخر آی پی عوض شود اما دو قسمت اول ثابت باشد. اگر بخواهیم كاری كنیم كه هر كس با همان آی پی رینج 192.166 مسدود شود راه حل شما چیست؟ نمیشه كه مدام دو قسمت آخر آی پی افراد مزاحم را مرتبا بن كرد. كاریست وقت گیر

با تشكر
  • 0

#2 ebeliejinfren

ebeliejinfren

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 322 ارسال

ارسالی 1390/01/04 ساعت 09:41

rezanazi,
1- من تست کردم هیچ مشکلی نداشت برای من
  • 0

#3 rezanazi

rezanazi

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 4 ارسال

ارسالی 1390/01/04 ساعت 10:06

دوست عزیز: سوال دوم را متوجه نشدید؟! عرض كردم بستن آی پی رینج به چه صورت است !!!
  • 0

#4 dle-temp.ir

dle-temp.ir

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 203 ارسال

ارسالی 1390/01/04 ساعت 10:46

rezanazi,
خوب این ای پی ممکن هستش هر بار برای یک نفر توسط آی اس پی ست شود که با این کار ممکن است شما بر فرض مثال کل کاربران یک شهر رو بن کنید که به نظر من درست نیست
  • 0

#5 rezanazi

rezanazi

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 4 ارسال

ارسالی 1390/01/04 ساعت 16:21

پس میشه بفرمایید با كسی كه مدام از فیلتر شكن استفاده می كنه و فقط رینج دو قسمت آخر تغییر می كند باید چكار كرد؟!!! واقعا این ضعف سیستم مدیریت دیتالایف انجین است كه نمیشود یك رینج ثابت را بن كرد !!!
  • 0

#6 AHMAD-SE

AHMAD-SE

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 431 ارسال

ارسالی 1390/01/04 ساعت 16:59

rezanazi,
سلام دوست عزیز
دیتالایف انجین همون جوری که خودتون می دونید یه سیستم مدیریت محتوا هست,برای بن کردن IP هم فقط می تونه تک تک بن کنه انتضار شما خیلی بیشتر از مدیریت محتوا
پیشنهاد من اینه که شما از طریق کنترل پنل هاستتون برای بن کردن رنج ای پی استفاده کنید
برای استفاده داخل Cpanel به داخل منو IP Deny Manager و ای پی مورد نظرتون رو بن کنید یا یه رنج خاص از IP ها رو بن کنید
  • 0

#7 rezanazi

rezanazi

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 4 ارسال

ارسالی 1390/01/04 ساعت 20:02

با تشكر از جواب سریع شما.متاسفانه به هاست دسترسی ندارم و فقط با سیستم مدیریت محتوای دیتا لایف آشنا هستم.... فكر می كردم راهی از این طریق وجود داره. مرسی بهر حال. سال نو شما هم مبارك
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی