پرش به

تصویر

کار نکردن Ajax بعضی از ماژولهای قدیمی روی ورژن جدید دیتالایف انجین

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 alireza2222

alireza2222

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 59 ارسال

ارسالی 1390/04/11 ساعت 18:30

با سلام و تشکر از متخصصین دیتالایف انجین فارسی به خاطر به روز رسانی سایت و رفع اشکال کاربران.
اشکالی برام پیش اومده که سعی می کنم به ساده ترین شکل ممکن توضیح بدم تا دوستانی که وارد هستند منو راهنمایی کنند.

من سعی کردم بعضی از ماژولهای قدیمی رو روی ورژن 9.3 سایت و همچنین انجمن 2,6,1 دیتالایف انجین نصب کنم که به اشکال برخورد کردم.
این ماژولها عبارت بودند از ماژول تشکر از پستها که مخصوص انجمن بود: تشکر برای پست ها در انجمن
و ماژول نمایش آخرین پستهای انجمن در صفحه اصلی
و مشکل عبارت هست از اینکه ظاهرا Ajax کار نمیکنه در این ماژولها. یعنی با کلیک کردن روی عبارت تشکر هیچ اتفاقی نمیفته.
  • 0

#2 alireza2222

alireza2222

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 59 ارسال

ارسالی 1390/04/17 ساعت 16:10

ممنون میشم آموزش نصب لایک زدن پستها در انجمن رو هم قرار بدین یا به سؤال بالا پاسخ بدید.
  • 0

#3 M_Jashnani

M_Jashnani

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 1,509 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1390/04/21 ساعت 08:18

دوست عزیز
توی ورژن 9.2 و 9.3 توی دیتالایف انجین از JQuery استفاده زیادی شده و همین امر سبب شده كه بسیاری از ماژول ها كه با AJAX و JQuery كار میكنند از كار بیافتند ...
برای اینكه این مشكل رفع بشه یا باید كسی رو ژیدا كنید كه بتونه این دو رو با همدیگه هماهنگ كنه یا اینكه از خیر یكی از امكانات بگذرید ...
در خیلی از موارد می بینید كه یك كد ای جكس یا جی كوئری توی قالبتون لود میشه كه كلا كاربردی نداره یا اگر حذف بشه مهم نیست ...
من ژیشنهاد می كنم كه كدهای فایل main.tpl‌رو بررسی كنید و كد به درد نخور رو حذف كنید تا بتونید از ماژول دلخواهتون استفاده كنید ...!!!
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی