پرش به

تصویر

نظر سنجی در مورد دیتالایف انجین فارسی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
23 پاسخ برای این موضوع

#1 SMostafa

SMostafa

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 907 ارسال

ارسالی 1390/06/05 ساعت 11:36

با عرض سلام خدمت همه دوستان :flower:
امروز میخوایم که یکم از حالت رسمی خارج بشیم نظری خواهیم و با عرض شرمندگی، اول از همه یه نکته کوچک اشاره می کنم.
نزدیک به 6 ماه هست، تغییرات زیادی داخل سایت دیدیم اما تو چند ماه اخیر مشغله های کاری و شخصی مدیران زیاد بود، که متاسفانه این مشغله ها باعث شد یکسری کاربران بیان و از آب گل آلود ماهی بگیرن، فقط میگم و میخوام و امیدوارم شما مارو ببخشید، و اینکه نمی خوام این بحث رو ادامه بدم، از شما هم میخوام بحثی در مورد این مسئله، پیشتیبانی و ... نشه! (البته حداقل تو همین تاپیک بحثی نشه!)
من هم این بحث رو همینجا تموم می کنم و با زبان کاملا عامیانه میرم سراغ دلیل اصلی زدن تاپیک و مطرح کردن مبحث اصلی!

دوستان عزیز
همونطور که گفته شد نزدیک به 6 ماه هست که تغییرات زیادی داخل سایت انجام شده و دیدیم.
اما حالا میخوایم یه تغییر و تحولاتی عظیم هم بدیم.... اصلا کی میدونه، شاید هم با قالب جدیدی اومدیم!
حالا از شما میخوایم که نظر خودتون رو در مورد هرچیزی داشتید! یعنی که هر نکته خوب و یا بدی که طبق تغییرات گذشته (ماژول و هک های نصب شده، قالب، ساختار مطالب، نظرات و خلاصه هر چیزی که شما دیدید و ما ندیدیم) دیدید مطرح کنیم تا بعد از خوندن نظرات دیگران بررسی های لازم رو کنیم و در آخر به اجرا در بیاریم.
هر کسی هم خواست کمک کنه هم اعلام کنه، ما آماده ایم واسه همکاری برای گسترش و پیشرفت!

لطفا در جواب دادن به این تاپیک اول تمامی جواب ها رو بخونید و نظر خودتون رو اعلام کنید که یک وقت جواب های تکراری ندید، و فقط اگر خواستید همون رو مطرح کنید از تشکر پست استفاده کنید.
در مورد پست های کاربران نظراتتون رو بیان کنید، اما پست اضافی (آره موافقم، ممنون، پشیبانی فلانه و ...) هم ندید، فقط و فقط نظری تکمیلی با ذکر دلیل برای ایجاد تغییرات در سایت، اگر اینا نباشه، پست پاک میشه!

به امید موفقیت بیشتر
بازم یک شاخه گل برای گل :flower: :loveu:
  • 0

#2 rmahdi

rmahdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 75 ارسال

ارسالی 1390/06/05 ساعت 11:44

سلام سید مصطفی جان
قالب سایت که نسبت به قبل بهتر شده ، بهتر بود انجمن رو ساب دامین بمونه که بهتر بود.
پشتیبانی ضعیف شده بهتره یه سطح کاربری با عنوان تیم پشتیبانی ایجاد بشه و کسایی که کار بلدن تو اون بخش قرار بگیرن و راهنمایی کنن.
بهره که: یه سطح کاربری با نام آزمایش کننده ها و حالا هرچی هم واسه تست ماژول ها و هک ها و قالب ها ایجاد بشه که کاربرا به مشکل برنخورند.
فراموش نشه: تو فروم وقتی پست میدی یا تاپیک میزنی دیگه امتیاز محاسبه نمیشه
نکات خوب: قالب سایت توپه، ویترین سایت ها دیگه ترکونده
در ضمن: با این هم خیلی موافقم، سایت هایی که کپی رایت نمیذارن جواب ندیم

فقط همینا باشن فکر کنم 90% مشکل حل بشه!!!
بازم تشکر
  • 0

#3 M_Jashnani

M_Jashnani

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 1,509 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1390/06/05 ساعت 11:48

SMostafa,
اول از همه یه تشكر بكنم از مدیرای عزیز كه باز هم در هز صورتی به فكر كاربری عزیز هستن :flower:
اینكه در مورد تغییر قالب صحبت كردی ، یه نكته رو اول كار بگم كه احتمالا خیلی از بچه ها اینو خواهند گفت ، اونم اینه كه توی صفحه اصلی حتما یه كادری ایجاد كنید كه آخرین ارسالی های سایت رو نشون بده ( حالا همه موضوعات یا بخش خاصی مثل ماژول ، هك و ... )
یه نكته دیگه : خیلی از مطالب قدیمی سایت بسیار كاربردی و جالب هستند كه در پیشرفت دیتالایف انجین بسیار تاثیر داشتن ؛ اما مشكل اینجاست كه با تغییرات بسیار زیاد سیستم ، كاربر نمیتونه بهشون اعتماد كنه كه آیا مشكل امنیتی بوجود مارند یا نه و اینكه اصلا با سیستم هماهنگ هستند یا نه ...!!

نكته دیگه كه بیشتر منظورم روی 9.3 هست ، اینه كه ، توی 9.3 تغییرات زیادی صورت
گرفته ( كه مختص دیتالایف انجین فاسی هست :cheshmak: ) ، این تغییرات رو در بخش لاگ تغییرات ( تو بخش دانلود ) یا در یك تاپیك جداگونه مطرح كنید تا همه به این كدها دترسی داشته باشن و برای اطلاع از هرگونه تغییرات ، بدونن كه باید به كجا مراجعه كنند ...!!!
تا اینجا همینا به ذهنم اومد :cheshmak:
  • 0

#4 Majid_h

Majid_h

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 811 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1390/06/05 ساعت 12:12

با سلام

مجتبی عزیز (pkg) مطلب خوبی رو گفت و می تونه جز کارهایی باشه که باید انجام بشه .

در مورد قالب سایت ، فکر می کنم همینطوری خوب باشه و تازه دارم باحاش حال می کنم :D

بازم من می گم که بحث VIP رو انجام بدید بد نیست . چون باعث میشه ماژول نویسان بهتر عمل کنند و تفاوت ماژول نویس با کسی که ماژول ترجمه می کنه معلوم میشه .

سید فقط یک سوال : www.hostdle.com این لینکی هست که در بالای سایت قرار گرفته و نمی دونم واسه چیه :question:

در کل یه جمع بندی از صحبت هام : بیشتر روی ماژول و مسائل کاربردی بپردازیم خیلی بیشتر کمک میکنه و به نظرم روی قالب جدید وقت نزارید

با تشکر از دیتالایف انجین فارسی :flower:
  • 0

#5 M_Jashnani

M_Jashnani

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 1,509 ارسال

ارسالی 1390/06/05 ساعت 12:20

مجید بحث خوبی رو پیش كشید ( هاست دیتالایف انجین ) ...
چیزی كه خیلی وقت منتظریم و باید سعی کمک کنیم تا راه اندازی بشه...
اما مطمئنا در حال حاضر چیز مهمی نیست ؛ چون نیاز كاربران به ماژول های كاربردی و كارآمد بیشتره و اون رو میشه دیرتر هم انجام داد ...
سید یك سری نكات ریز هم هست كه میدونم خودت هم بهش توجه داری اما فكر كنم یادت رفته ...
توی پروفایل كاربر ، فیلدهای مربوط به آدرس سایت و همچنین اینكه هدیه های گرفته شده رو یادت رفته بذاری ...!!!
اما اگه سید وقت كنه ، بد نیست كه یه دستی به قالب بكشه :donoghted: البته من خودم با این قالب موجود خیلی حال میكنم ولی با چیزایی كه شنیدم ، خیلی بهتر از این ها خواهد شد :flower:
  • 0

#6 dle-fun

dle-fun

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 73 ارسال

ارسالی 1390/06/05 ساعت 13:02

بسم الله الرحمن الرحیم
برای این که دیتالایف انجین بتونه قوی تر کار کنه به نظر من این قسمت ها باید مد نظر قرار بگیره:

*.تعداد مدیران سایت و ناظمین سایت رو افزایش بدید
*.قسمت فروش ماژول و قالب رو فعال تر کنید تا بابحث رقابتی هم قیمت ها مناسب برای ماژول داشته باشیم
*.کاربران را امتیاز بندی یا همان وی آپی نمایید
*.هنگام عضویت قبلش قوانین سایت قابل مشاهده باشد تا کاربران با تایید قوانین به مرحله ثبت نام بروند و مثل من با مدیران درگیر و سپس کاربری آنها حذف شود
*.کارابران را با راهکارهایی تشویق به ثبت لینک پشتیبان نمایید
*.ویترین سایت رو فعال کنید
*.بنرهای تبلیغاتی دیتالایف انجین تهیه و در اختیار کاربران قرار گیرد«البته فکر کنم یه زمانی زده بودند»
*.یک لگو که معرف دیتالایف انجین فارسی باشد تهیه شود
*.در تایید ماژول ها و قالب های ارسالی سریع عمل کنید
*. در پایان خواهشمندم که کاربری هایی که هر دلیلی اخراج شده اند را از باب عفو اسلامی فعال کنید
ممنون از سید عزیز
  • 0

#7 alisoftware

alisoftware

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 513 ارسال

ارسالی 1390/06/05 ساعت 19:22

من این نظرم رو قبلا توی انجمن گفته بودم ولی زیاد تحویل نگرفتن. حالا اینجا هم می گم که بازم تحویل نگیرن :smile:

به نظرم اگه بشه یک هسته از دیتالایف انجین داد و در سایت بخشی برای کالبدشکافی سیستم دیتالایف انجین (ماژول ها، فایل های مهم سیستم، کار هر بخش، ...) درست بشه خیلی خوب میشه. الان شما ببینید یکی می خواد یک سایت دانلود راه بندازه یکی خبری یکی گالری عکس و ... همه باید سیستم 10 مگابایتی دیتالایف انجین رو با تمام ماژول های پیش فرض نصب کنه. مثلا یکی توی سایتش شاید به بعضی چیزهای دیتالایف انجین اصلا نیاز نداشته باشه.

اگه هسته لخت و خالی داشته باشیم و تمام ماژول ها و نحوه کار آنها و نصبشون و ... بدونیم می تونیم ورژن هایی از دیتالایف انجین با سلایق کاربر داشته باشیم. فکر اگه همچین کاری کنیم چقدر مطلب برای آموزش توی سایت خواهیم داشت. چقدر ورژن ها و release های مختلف واسه دیتالایف انجین خواهد اومد که کاربر میتونه بنا به نیازش ازشون استفاده کنه. مثل cake php که یک هسته قدرتمند داره و از روی اون سیستم های مختلف ساخته می شن.

این بود انشای من! :feel:
  • 0

#8 saeid1346

saeid1346

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 95 ارسال

ارسالی 1390/06/05 ساعت 21:14

SMostafa,

سلام سید جان یه چنتا پیشنهاد دارم:
1.سایت هایی که با دیتالایف انجین ساخته شده تو یه جا اسامیشون ذکر بشه
2.بیشتر ماژول ها و هک ها الان رو نسخه 9.3 کار نمیدن لطفا رفعش کن !
3.این قالب فعلی یه سری مشکلاتی داره مثلا هر کسی بخواد ببینه پست جدیدی ارسال شده یا نه حتما باید بره صفحه اخرین ارسالی ها !!!!
4.از افرادی که تجربه دارن استفاده کنید و بگذارید فعالیت موثر داشته باشن
5.یه فیلم یا تایپیک جامع برای کاربرهای مبتدی راه بندازیم تا انقدر سوال نکن کچل کردن ما رو !!!
6.دوستت داریم بوس بوس :loveu:

همین !
  • 0

#9 numen

numen

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 230 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1390/06/05 ساعت 22:16

به نظر من نسخه پشتیبانی رو به آخرین ورژن دیتالایف انجین ارتقاع بدید (9.3 - یا شاید 9.4)

به نظر من قالب رو به همون حالت قبلی برگردونید . اون طور بازدید سایت بالا تر بود و کاربران تازه کار سر در گم نشوند .

این police سایت رو برگردونید . تا با کاربران قانون شکن برخورد کنه.

یک بخش درست کنید به عنوان پروژه های در حال ساخت یا ترجمه .

دیگه چیزی به ذهنم نیومد بیشتر موضوعات رو بچه ها گفتند .

یا علی

• 0

#10 SMostafa

SMostafa

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 907 ارسال

ارسالی 1390/06/06 ساعت 08:25

saeid1346,
1. ویترین سایت ها دو هفته ای هست که ایجاد شده، شما خبر نداری! پیشنهاد می کنم هر چند وقت یک سری به اخبار موجود در صفحه اصلی هم بزنید.
5. ویکی موجود هست، اما باید لینک ویکی رو درون پنل مدیریت نسخه بعد قرار بدیم.

numen,
ارتقا انجام میشه! با تغییرات جدید، نه اینکه قالب قبلی! این تاپیک هم بخاطر همین زده شده که سوال کنیم چه نکاتی خوب هست، چه نکاتی بد، تا بفهمیم و روی همین قالب اجرا کنیم و یا با قالب جدید، قوی تر بیایم جلو...
بازدید هم از وقتی کم شده که پشتیبانی ضعیف شده!
پلیس سایت فعلا به عنوان ناظم انجمن تعریف شده، که الان تنها یک کاربر (mister.yousefi) در این گروه قرار داره.

فکر می کردم نکات ریز قابل اصلاح و نکات خوب رو هم کاربران بگن ولی اصلا مطرح نشد!

چند سوال از دوستان؟
نوع تب های ادامه مطلب و چیدمان مطالب چطوره؟
بهترین مکان برای مطالب مشابه کجاست؟
به نظر بنده بلاکی بالای تب هاست.
این سوالات برای چیدمان جدید مطالب هست.
  • 0

#11 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/06/20 ساعت 11:04

سلام سید جان . خوبی ؟؟؟؟ به نظر من اول از همه باید یه کاری کنید که کاربرا مجبور به حفظ کپی رایت بشن . با بچه ها چند وقت پیش یه قرار گذاشتیم که قبل از پاسخ دادن به سوالات کاربران سایتشونو ببینیم که کپی رایت داره یا نه و اگه داشت جوابشونو بدیم که خوشبختانه موفق بودیم ولی اینکار برای خودمون وقت گیر هست . حتما باید یه فکری بشه . و یه نکته دیگه هم که هست اینه که حتما باید یه گروه کاربری خاصی برای رفع مشکلات و پشتیبانی ایجاد کنید . پشتیبانی آنلاین هم خیلی میتونه موثر باشه .

:yes:
  • 0

#12 AHMAD-SE

AHMAD-SE

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 431 ارسال

ارسالی 1390/06/20 ساعت 15:03

دوستان همه چیزو تقریبا بهش اشاره کردن
از این همین فعالان داخل انجمن چند نفر رو مدیر بعضی از بخش ها بکنید تا به کار مردم رسیدگی کنن
مشکل بعدی این که کمبود قالب تو سیستم دیتالایف انجین خیلی احساس میشه اون قالب های هم داخل بخش قالب ها موجود هست طیف وسعیی از کاربران رو نمیتونه پوشش بده اونم با سلیقه های مختلف
فعلا همین سید جان
  • 0

#13 M_Jashnani

M_Jashnani

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 1,509 ارسال

ارسالی 1390/06/20 ساعت 16:05

SMostafa,
جایی كه برای مطالب مشابه پیشنهاد كردی خوبه ...
اما به نظرم ظاهر تب ها عوض بشه بهتر باشه ؛ یه جورایی بهش روح داده بشه :donoghted:
  • 0

#14 nemeda2

nemeda2

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 107 ارسال

ارسالی 1390/07/25 ساعت 11:33

1- جدیدترین مطالب سایت دم دست و تو دید نیست. مطالب پخش و پلاست (آخرین ارسالها، جورچین، ویکی، وبلاگ، قالبها، ماژولها و ...)
2- پشتیبانی خداییش ضعیف شده
3- رو ماژولها و هک ها کم کار میشه
4- یکم دایره مدیرا گسترده تر بشه و امتیازاتی براشون در نظر گرفته بشه که انگیزه داشته باشن تو فروم بقیه رو ساپورت کنند.
  • 0

#15 SinaHaghighi

SinaHaghighi

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 334 ارسال

ارسالی 1390/07/26 ساعت 09:32

لطفا نظر آقای alisoftware را بیشتر مورد بحث قرار بدین دوستان. چون این چیزایی که اکثر دوستان عرض کردن اجرایی هست و نهایت کار تغییر در سایت است اما چیزی که آقای alisoftware عرض کردن و من به خودیه خود از اون استقبال 100 درصدی میکنم در آینده دیتالایف انجین بسیار بسیار تاثییر خوبی داره و میتونه دیتالایف انجین مثل نسخه های متعدد لینوکس برای هر موضوع وبسایت یک نسخه کامل و حرفه ای داشته باشه .
  • 0

#16 nog

nog

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 176 ارسال

ارسالی 1390/07/26 ساعت 19:51

دوستان سلام
پیشنهاد من اینکه بیشتر بچه ها رو یک نسخه متمرکز بشن و تغییرات رو بهورت یک فایل اصلاحیه یه بروز رسانی ارائه بدین یعنی 2 اصلاحیه ساده کاربری رایگان و اصلاحیه ویژه برای فروش رو ارائه بدین
برای تغییرات امنیتی دلی یه ماژول نگهبان نیاز هست که امنیت سیستم رو ارتقا و بالا ببره
لازم هست کاری کنین که ماژول ها به صورت پلاگینی نصب شوند و اغلب کاربران برای نصب ماژول فایل های اصلی دلی رو ویرایش نکنن
نسخه های پی در پی باعث دلسرد شدن بچه ها شده که آیا با به روز رسانی دلی مطالب ارسالی در بانک اطلاعاتی خواهند ماند یا نه
یا علی :loveu:
  • 0

#17 milad

milad

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 571 ارسال

ارسالی 1390/07/28 ساعت 00:42

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
به نظر من بهتره که یکمی آموزش ها رو بیشتر کنید تا کاربرا بتونن خودشون نیازهاشون رو برطرف کنن و دیگه زیاد به مدیرا فشار نیارن و یه نکته ی دیگه هم اینه که قالبهای موجود واسه دیتالایف انجین خیلی محدود هستش و فکر میکنم بهتره یه تیم طراحی قالب یا حتی کسی که بتونه قالب ترجمه کنه رو تشکیل بدید نمیگم که حتی به صورت رایگان باشه ولی طوری باشه که دوستان بتونن نیازهاشون رو برطرف کنن.

با تشکر از همه ی دوستان :flower:
  • 0

#18 13770923

13770923

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 298 ارسال

ارسالی 1390/07/28 ساعت 16:15

آقای مدیر,
سلام من یه سوال دارم امیدوارم جواب داده بشه چرا دیتالایف انجین پرشین گلف 1.1 رو دیگه حذف کردید و به جاش این ورژن ها رو آوردید من از اون استفاده میکنم واقعا عالی و ماژول های بسیار عالی داره توش از نظر من نیاز به این همه ارتقا نداشت

دیتالایف انجین عالیه اما چرا قاب های ارسالی در پست ها رو در قالب ها ارسال نمی کنید نزدیک 30 تا در تاپیک قالبهای دیتالایف انجین اینجین بود اما یکی شم در قالب های سایت اضاف نشد
  • 0

#19 ARP

ARP

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 92 ارسال

ارسالی 1390/08/01 ساعت 09:35

من هم که تازه کارم از پیشنهاد دوست عزیزمون alisoftware خوشم اومد .

به نظرمن ساخت یک سیستم آماده فروشگاه ( فروشگاه ساز ) برپایه دیتالایف انجین هم چیز بدی نیست . حتی میتونه فروشی باشه البته با یک قیمت معقول نه یک چیزی حدود 150 یا 200 هزار که تو یک سایت دیم . اگر بخوام اینقدر هزینه کنم که مارکت ساز میخرم .

در مورد نصب ماژولها باید بگم که خیلی گیج کننده است ،اگه بشه کاری کرد که نیاز به تغیر در فایلها نباشه وماژولها به شکل دیگری نصب بشن خیلی بهتره (توورژن قدیمی یک مطلبی درهمین زمینه بود اگر اشتباه نکنم " نصب اتوماتیک ماژولها " یا یک چیزی توهمین مایه ها .

من خودم هنوز از ورژن 9.2 استفاده میکنم ، راستش زیاد به این ورژنهای جدید اطمینان ندارم ،مخصوصا چون هی تند تند ورژن میاد ، من که شک کردم به اصل سیستم .
  • 0

#20 ashkan.2tia

ashkan.2tia

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 287 ارسال

ارسالی 1390/08/01 ساعت 17:11

سلام دوستان
بابت این نظرسنجی من که تقریبا از اوایل با سایت بودم می تونم بگم که

الان بازدید قدیمی های دیتالایف انجین خیلی کم شده یکیش خود من که دلیلش می تونه گرفتاری ها و مشکلات شخصی باشه و یکیش هم اینکه صمیمیت بچه های قدیمی باهم کمتر شده کمتر باهم در تماسند

بابت پشتیبانی انجمن باید بگم که باید از افرادی که توی موارد خاص تخصص دارن توی همون موارد ازشون استفاده بشه

-- همینجا اعلام می کنم که من حاظرم توی بخش یا مواردی به دیتالایف انجین کمک کنم --

مسئله بعد اینکه باید از اساتید و بزرگتر هایی که توی سایت هستند -که واقعا می تونن توی ارتقای سطح سواد و تخصصمون مارو یاری کنن دعوت کنیم به برگزاری دوره های آموزشی به صورت متنی توی سایت

در مورد قالب هم که سید مصطفی خودش حرفه ای هست و ان شالا قالب رو بهتر از این می کنه

هر سال توی مراسم های خاص یه گردهمایی برگزار بشه و معدود بچه ها میتینگی برگزار کنند

- -- و یه پیشنهاد ناب دیگه اینکه یه صفحه می تونه ایجاد بشه برای معرفی طراحان و اعضای متخصص دیتالایف انجین اانجین و ارائه رزومه اونها تا شرکت ها و افرادی که نیاز به تخصص اونها دارند از اون ها استفاده کنند
-- در رابطه با ماژول های قدیمی تاکید می کنم که باید همه اون ماژول ها از اول بررسی بشه و ورژن های قدیمیشون حذف بشه از سایت و ترتیبی داده بشه که مثل وردپرس با زدن یه دکمه ماژول نصب بشه
که البته این قابلیت قبلا انجام شده بوده اما روش کار نشده بود که اگه ماژول های قدیمی رو به این شکل ویرایش کنند و از این به بعد ماژول ها با این روش درست بشه بهتره

در رابطه آبجکشن اورینتد نبودن دیتالایف انجین هم که دیگه دست ما نیست و روس ها باید یه کاری بکنن البته اگه مورد بالا انجام بشه مشکل اورینتد نبودن کمتر اذیت می کنه مارو
-- باید یه کاری بکنیم که تعامل بین کاربرا بالاتر بره
-- به جای اینکه ورژن جدید رو سریع ترجمه کنیم و زود منتشر کنیم بهتر هست که کاملا عیوب تخصصی سیستم رو برطرف کنیم طی یه دوره آزمایشی توسط کاربرای منتخب و بعد اون رو ارائه کنیم

دوستان نظرشونو بگن تا من ادامه بدم

شرمنده اینجوری و عجله ای نوشتم

از بچه ها و دوستان خودم هم تشکر فراوان دارم بابت این تاپیک

متشکر
اشکان
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی