پرش به

تصویر

به دست فراموشی!!

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 itbuy

itbuy

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 92 ارسال

ارسالی 1390/07/21 ساعت 17:39

سلام دوستان
من چندین بار هم خودم تجربه کردم هم بسیار دیدم که در قسمت هک ها و ماژول های این سایت وقتی تاپیکی وجود داره و یک مدت از اون گذشته دیگه کسی پاسخی به افراد نمیده حتی باز کننده تاپیک!!

از مسئولای این انجمن چند خواهش دارم :

1- قسمتی در ساید بار برای تاپیکهای این دو بخش قرار بدن که دوستان بتونن متوجه بشن سوال جدیدی درج شده و شخصی نیاز به کمک داره تا حمایت کنند
2- تاپیکها رو دسته بندی کنند بر اساس ورژن ها یعنی تمام ماژول ها یا هک هایی که مثلا" برای ورژن 8.3 هست در یک سر فصل به همین نام و همینطور برای کلیه ورژن های موجود
× این باعث میشه افرادی مثل من که (1) تازه دیتالایف انجین نصب کردند دچار سر در گمی برای یافتن ماژول های مخصوص ورژنشون نشن (2) باعث میشه کسی اشتباهن ماژول یا هک ورژن دیگه ای رو بروی انجین خودش نصب نکنه و دچار مشکلات متعدد نشه

یک نکته انحرافی : چرا با وجود انتشار ورژن 9.4 زیاد شاهد ماژول ها و هک های سازگار با این نسخه نیستیم؟!! من بیشتر ماژول هایی که دیدم مربوط به ورژن های قبل هست و کسی انگار بفکر 9.4 نبوده و نیست!! من کلی از اون ماژول ها رو احتیاج داشتم که متاسفانه بدلیل عدم سازگاری نتونستم استفاده کنم! لطفا" دوستانی که وارد هستند به این ماژول ها و هک ها همتی کنند.
مرسی از شما امیدوارم به این نکات ریز ولی حیاتی توجه بشه...
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی