پرش به

تصویر

نصب انجمن ساز

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 itbuy

itbuy

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 92 ارسال

ارسالی 1390/07/25 ساعت 03:36

دوستان سلام

من میخوام انجمن نصب کنم اما سوالات و مشکلات زیر واسم پیش اومده ممنون میشم لطف کنید جواب بدید :

1- من میخوام انجمن تو ساب دامین باشه آخه میترسم فایلهارو تو روت آپ کنم سایتم بپره!
2-می خوام کسی که در سایت عضو شد در انجمن هم اتوماتیک عضو بشه یا برعکس یه چیزی تو مایه های همین سایت که با یک عضویت در تمام قسمت ها عضو میشی البته اینم خوندم ولی ازش چیزی حالیم نشد میترسسم کپی کنم سایت پاک بشه!

3- این فایل کنفیگ واسه وارد کردن دیتا بیس انجمن کجاست!!
4- کسی هست کمک کنه!؟ :feel:
  • 0

#2 ARP

ARP

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 92 ارسال

ارسالی 1390/07/25 ساعت 07:05

دوست عزیز ،قبل از نصب انجمن از سایت ت بک آپ بگیر که خیالت راحت باشه ، در ضمن از پریدن خبری نیست .برای نصب فروم در ساب دامین باید روی اون ساب دامین اول دیتالایف انجین رو نصب کنی چون فروم دیتالایف انجین به تنهایی نصب نمیشه .

درمورد سوال دوم باید بگم وقتی فروم رو داخل ریشه نصب کنی نیاز به دیتابیس جدا نداره و هرکس عضو سایت بشه به صورت اوتوماتیک عضو فروم میشه و برعکس.اگر روی ساب نصب کردی اون هک که گفتی رو باید انجام بدی .

ادرس فایل کانفیگ : engine/data/config.php
  • 0

#3 itbuy

itbuy

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 92 ارسال

ارسالی 1390/07/25 ساعت 19:21

ARP,

اگه فایلهای فروم رو کنار فایلهای انجین نصب کنم سایت نمیپره؟!

تو قسمت قالب های انجمن تمامی فایلها با فایلهای قالب خود سایت یکی هستند این باعث قاطی شدن قالب انجمن و سایت و بهم ریختگی اونها نمیشه؟!!

لطفا" یکی کمک کنه نیاز فوری دارم به این انجمن!
  • 0

#4 ARP

ARP

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 92 ارسال

ارسالی 1390/07/26 ساعت 06:18

تا جایی که من میدونم ، نه ، در ضمن اگر قالب که میخوای استفاده وجود داره دوباره ذآپلودش نکن
  • 0

#5 itbuy

itbuy

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 92 ارسال

ارسالی 1390/07/26 ساعت 13:41

ARP,

دوست عزیز بسیار متشکرم هرجوری بود نصب کردم بدون مشکل مرسی.

یک سوال؟ میخوام چندتا آیکان به آیکانهای پستها (تاپیک) اضافه کنم آپلود هم کردم چکار کنم که اضافه بشن و نمایش داده بشن؟؟

engine\forum\images\post_icons
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی