پرش به

تصویر

درخواست کلاس آموزش جامع و کامل دیتالایف انجین

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 m.naderi

m.naderi

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 4 ارسال

ارسالی 1390/09/22 ساعت 23:29

سلام به همه.چند وقته که میخوام کار با یه cms رو یاد بگیرم ولی هر آموزشی که دانلود کردم یا خیلی کلی بوده یا خیلی مبهم و به قول معروف بالای دیپلم.
بین انتخاب cms ها هم موندم چون طرف هر کدوم میری یه کم و کسری داره مثلا نیوک امنیت کافی نداره دیتا لایف اوپن سورس نیست ،ورد پرس از نظر گرافیکی و افزونه ها خیلی به روز نیست و بیشتر واسه وبلاگ خوبه و جوملا که خیلی باب شده ظاهرا اونم امنیت کافی نداره،دروپال هم پشتیبانی قوی فارسی نداره.
البته من فقط معایب رو گفتم و محاسن هر کدوم اینا زیاده.
القصه.
شدیدا دنبال یه آدم حرفه ای میگردم که کار با یکی دو تا از این cms ها رو بهم یاد بده(البته بجز چیزایی که توی همه کتابای پی دی اف هست)بیشتر دوس دارم با وردپرس بخاطر امنیت و ایندکس شدنش در گوگل و همچنین دیتالایف انجین بخاطر گرافیک بودن و امنیتش کار کنم.

چن روز پیش یه بنده خدایی اومد که به حساب خودش آموزش جوملا بهم بده یه ساعت که گذشت دیدم غیر از مطالب کتاب آموزش جوملا هیچ چیز دیگه ای بلد نیست مثلا کار با ماژول ها یا قالبها یا برطرف کردن ارورها.

یادم رفت بگم که با html آشنایی کامل دارم و کمی هم php بلدم.
fبا فتوشاپ هم آشنایی کامل دارم.
یه سایت طراحی کردم که همه دانسته هام توش استفاده کردم.http://taje-arezooha.com

بسیار بسیار ممنون میشم اگه یه آدم حرفه ای و منصف رو برای آموزش به من معرفی کنید.

• 0

#2 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1390/09/23 ساعت 11:21

نقل قول: m.naderi
http://taje-arezooha.com

سلام و خوش آمد گویی به شما!
دوست گرامی حرفاتون متین ، من خودم 2سال پیش همین مشکل رو داشتم ! تا با سیستمی کار نکنی هی کتاب بخون هی فلان آمورش ، اون یکی آموزش جواب نمیده ! نهایتا به مشکلی برخورد می کنی که میبایست کلا سیستم رو حذف و جایگزین کنی!
بهترین پیشنهاد : کتاب آموزشی دیتالایف انجین رو قورت بده که توسط دوست عزیزم مهدی ارائه شده بود رو یک بار مرور کنید ، سپس هر مشکلی براتون پیش اومد در انجمن مطرح کنید تا به جواب دلخواهتون برسید! وگرنه من میتونم آموزش کلی رو بهت بگم ولی نمیشه اشکالات پیش بینی شده رو فراموش کرد ! :love:
موفق و موید باشید ، در پناه حق
  • 0

#3 m.naderi

m.naderi

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 4 ارسال

ارسالی 1390/09/23 ساعت 13:23

Ehsansetarehdan,

ممنون از راهنمایی شما.
من این کتاب رو دانلود کردم و دارم مطالعه میکنم ولی بازم کلی توضیح داده.
مثلاً من نمیدونم از کجا یک صفحه جدید درست کنم و خلاصه مطلبش یا لینکشو بذارم توی صفحه اول.یا از کجا میتونم اطلاعات مربوط به افزونه ها و نصب افزونه ها را بصورت دقیق پیدا کنم و استفاده کنم.
یا فرضا اسلاید شوی بنر رو تغیر بدم و خیلی مسائل دیگه که به فرض توی جوملا راحت تر میشه انجام داد و دقیقا جای مشخصی داره ولی توی دیتا لایف یکم گنگه.
البته دیتالایف انجین از نظر امنیتی بهتر از جوملاست و دلیل انتخاب منم همینه.

بازم ممنون از همکاریتون.
  • 0

#4 Arioman Manos

Arioman Manos

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 69 ارسال

ارسالی 1390/09/23 ساعت 15:15

دوسته عزیز من خودم 2 سالی روی جوملا بودم و به جز نصبه ماژول ها که راحت تر و متنوع تر از دیتالایف انجین بود بقیه چیزها خصوصا محیط کاربریش خیلی روان تره و شما اصولا نباید مشکلی داشته باشید

مثلا در مورده سوالایی که براتون ایجاد شده اگه منظورتون تعریف صفحات استاتیک نباشه خیلی راحت میتونید اول وارد پنل مدیریت بشین و بعد به قسمت موضوعات برید و بخش و موضوع مورده نظره خودت رو ایجاد کنی

مثلا " نرم افزار "

بعد از پنل مدیریت قسمت بالاش که نوشته ارسال مطلب میتونید به راحتی مطلب بزارین

دو تا کادر وجود داره که بالایی همون خلاصه مطلب و دومی متن کامل هستش که با کلیک بر روی ادامه مطلب نمایان میشه

بر خلاف جوملا که از یه لاین readmore یا page break استفاده میکردید و متنه خلاصه و ادامه مطلب رو از هم جدا میکردین اینجا خودش جدا تو 2 تا کادر گذاشته ...

افزونه ها هم که روشه نصبش اصولا قید شده تو خودش و نصبش کمی سخت تر از جوملاست و اصولا شما باید چند مرحله رو به صورت دستی انجام دهید مثلا یکسری کد رو در یکسری فایل ها جایگزین یا اضافه کنید

کلا به نظره من روی لوکال هاست نصبش کنید و با خیال راحت تو پنل مدیریتش خودتون چرخ بزنید و باهاش ور برید خیلی خیلی زودتر از جوملا براتون جا میافته موفق باشید
  • 0

#5 progpars

progpars

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 647 ارسال

ارسالی 1390/09/23 ساعت 15:52

m.naderi,
سلام ؛
دوست گلم شما چون آماتور هستید کاملاً بهتون حق میدم که همچین تاپیکی بزنید . اما بدونید همه ی ما ها که میتونیم از این سیستم استفاده کنیم حتی مدیران دیتالایف انجین اولش مشکل شما رو داشتند . ولی واسه یاد گرفتن یه سیستمی مخصوصاً یه سیستمی که اصلش توسط یک کادر ایرانی نوشته نشده باید فایل ها و آموزش هایی که قرار داده شده به پارسی را مطالعه فرمایید . چون اصلاً اگر واسه هر کاری تلاش کنی مخصوصاً کار برنامه نویسی و طراحی وب .خیلی بیشتر پیشرفت میکنی و تو نت اگر سعی نکنی مشکلاتتون تا اونجایی که خودت میتونی رفع نکنی پیشرفت نمیکنی .

اون کتاب دیتالایف انجین را قورت دهید هم جزء به جزء توضیح داده و میتونه یک سرمشق باشه واسه یک آماتور .
ولی اگر جاهایی مثل نصب سیستم و کار با سیستم دیتالایف انجین انقد سخت باشه که نشه فهمید من میتونم فیلم آموزشی تهیه کنم و ارسال کنم ولی بعید میدونم انقد سخت باشه .
اگر سوالی و مشکلی دارید مطرح کنید ایشالا راه میوفتید . سیستم دیتالایف انجین خیلی خیلی راحتو و خوبه
موفق باشی :flower:
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی