پرش به

تصویر

مشکل نمایش ماژول ها با Javscript

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 Ramoos

Ramoos

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1388/03/06 ساعت 12:05

سلام

من برای قالبم میخوام که {login} و {siteinfo} و ... رو تو دستورات javascript قرار بدم ولی چند تا مشکل هست:

1. در حالت عادی فایل های JS رو پوشه scripts قرار دادم و بهش لینک دادم ولی فایلها توی قالب لود نشد.
2. وقتی فایلهای JS رو ریختم تو پوشه css و با اون آدرس دهی کردم، فایلها لود شد ولی در اجرا دچار مشکل بود.
3. وقتی لینک سبکهای css رو با استفاده از<link> انجام دادم فایلهای css لود نشد (چرا؟) ولی در عوض فایلهای JS درست کار می کرد.

در نهایت این رو بگم که گویا مشکل از قرار دادن import@ برای لینک دادن به css بود، ولی از اون طرف با <link> هم نمیتونم css رو وارد کنم، حالا باید چی کار کرد؟ اصلا چرا نمیشه تو دیتالایف انجین به صورت معمول به فایل css لینک داد؟
  • 0

#2 Ramoos

Ramoos

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1388/03/10 ساعت 20:55

مجدد سلام!

مشکل رفع شد، یا درست تر بگم: از DataLife رفع اتهام شد! نمیدونم این فایل هایی که استفاده می کردم چه مشکلی داشت که به کل همه چیز رو خراب میکرد؟!ولی به هر حال با عوض کردن Framework و سیستم کاری مشکل حل شد.این پست رو هم برای این میدم که فردای روز کسی مثل خودم پا نشه و بیاد به دیتالایف انجین ایراد بگیره!

اما با این وجود هنوز یه مشکل دیگه دارم!
با اینکه الان فایل های javascript بدون مشکل اجرا میشن، سرعتشون توی اجرا یه کمی کندتر از حالت معموله، به بیان دیگه Animation ها موقع اجرا یه نمور تیک میزنن؛ مثل اینکه هر بار برای اجرا دارن کنترل میشن؟ البته نمیخوام دوباره به دیتالایف انجین خورده بگیرم ها! چون ممکنه بازم ایراداتی از فایلها باشه که در کنار ماژولهای دیتالایف انجین این ایراد به وجود میاد، اما به هر حال یه نظره!
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی