پرش به

ماژول مدیریت اس ام اسی دیتالایف انجین

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
34 پاسخ برای این موضوع

#1 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/04 ساعت 17:17

اولین ماژول رو که تکمیل کردم، قابلیت ارسال pm با استفاده از sms که توی سایت ارسال کردم، حالا کی مدیران دیتالایف انجین بخوان منتشرش کنن خدا عالمه ... :heheh:

ماژول بعدی هم به نظر خودم ارسال مطلب با استفاده از sms باشه، اگه ماژول خاصی مد نظر دارین که به صورت اس ام اسی ست شه بگین تا بنویسم :love:
  • 0

#2 alireza2222

alireza2222

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 59 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 17:28

خسته نباشی جوون :bully:
  • 0

#3 ahmad4u

ahmad4u

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 383 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 17:33

ممنون دوست عزیز
امکان اطلاع مدیر فروشگاه از سفارش محصول توسط مشتری با اس ام اس
امکان خرید کالا و ثبت سفارش از فروشگاه از طریق اس ام اس
امکان دریافت فال یا ... از طریق ارسال اس ام اس
امکان اطلاع مدیر سایت از امار بازدید روزانه از طریق اس ام اس
و ....
  • 0

#4 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/04 ساعت 17:33

alireza2222,
هنوز کجاشو دیدین، بذارین تنم گرم شه فقط، آتیشش میدم دیتالایف انجین رو :heheh:

سیستم مدیریت اس ام اسی دیتالایف انجین که همه ی قسمت هاش تموم شد نرم افزار ویندوزی مدیریت دیتالایف انجین رو با VB.net می نویسم که کسانی که سرعت نت پایین دارن با اون نرم افزار بتونن مطلب ارسال کنن و سایتشون رو مدیریت کنن ...
  • 0

#5 emir

emir

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 99 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 17:38

martoor,
چی شد؟
میتونی زحمت ست کردن سبزپیامک را با ماژولت بکشی؟؟؟
  • 0

#6 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/04 ساعت 17:41

ahmad4u,
این ماژول هایی که گفتی خیلی ساده هستن و همشون عملین، ولی بعضی هاش نیاز به ارسال اس ام اس دارن، برای ارسال هم کاربر باید مثلا 100 تا اس ام اس بخره، که روی حسابش ست کنم، فکر نکنم از کاربرای دیتالایف انجینی کسان زیادی باشن که بخوان پلان اس ام اس بخرن ... واسه همین نمی دونم به پشتیبانیش می ارزه یا نه ... :no:

ولی اگه در خواست ها زیاد باشه چرا که نه، خیلی کار ها می تونم بکنم، مثلا ماژول ارسال خبرنامه به موبایل کاربران، که بجای خبر می شه متن تبلیغاتی گذاشت، یا مطلع کردن مدیر از مطالب در انتظار تایید و ...
  • 0

#7 dle-temp.ir

dle-temp.ir

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 203 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 17:46

منظور شما از این کار چی هستش؟

چرا تو انجمن این تاپیک رو زدین
  • 0

#8 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/04 ساعت 17:46

emir,
من در خدمت هستم ... :love:

dle-temp.ir,
من منظور شما رو نمی تونم بفهمم، من دارم سیستم های مدیریت اس ام اسی دیتالایف انجین رو به صورت رایگان می نویسم، تا الان هم یکی رو نوشتم و توی سایت ارسال کردم که منتظر تایید مدیریت سایته، در ادامه هم می خوام ماژول های دیگه ای رو به رایگان ارائه کنم، حالا چون می خوام ماژول های کاربردی تر رو به کاربران ارائه کنم این تایپیک رو زدم که یه نظر سنجی بشه ...
  • 0

#9 dle-temp.ir

dle-temp.ir

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 203 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 18:00

martoor,
تو پست اول شما من هیچ نظرسنجی ندیدم گفتید فلان رو نوشتم و فلان و میخوام بنویسم ؟

شما به این میگین نظرسنجی؟

فقط منظور کار شما رو نمیدونم اومدید نوشتین من فلان ماژول رو نوشتم و میخوام فلان رو بنویسم

خوب یعنی چی؟ برای این حتما باید تاپیک میزدید؟
از فردا هم بنده تاپیک برنم فلان قالب رو طراحی کردم و فلان رو میخوام آماده کنم اون وقت انجمن چی میشه
  • 0

#10 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/04 ساعت 18:12

dle-temp.ir,
عزیز دل، قالب رو با ماژول مقایسه می کنین ؟
من اومدم گفتم فلان ماژول رو نوشتم، فلان مد نظر خودمه، شما کاربران فهیم دیتالایف انجینی چی می خواین بنویسم براتون که مثلا ahmad4u عزیز هم چند تا پیشنهاد دادن که ماژول های مد نظر ahmad4u رو در اولین فرصت می نویسم مجانی براشون ...

من بدون هیچ چشم داشتی دارم این کار ها رو می کنم و منظور شما رو نمی فهمم، مگه زدن تایپیک غیر مجازه ؟ مگه واسه زدن تایپیک به من پول می دن که بخوام تایپیک اسپم بزنم ؟ مگه من دارم تبلیغ خودم رو می کنم ؟ من حتی یه شماره ی اس ام اسی رند (30006721000030) هم که با 30 تومن بابتش پول دادم رو مجانی دارم برای دیتالایف انجین ازش استفاده می کنم ...
  • 0

#11 yayaya

yayaya

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 642 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 18:12

dle-temp.ir,
بیخیال...
  • 0

#12 golchamani

golchamani

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 219 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 18:18

martoor,
خیلی عالیه
آیا میشه طوری دیتالایف انجین رو با پنل اس ام اس هماهنگ کرد که مثلا وقتی کاربر کلمه خبر رو به پنل ارسال کرد عنوان اخرین مطالب موضوع "اخبار" براش ارسال بشه؟
من از این سامانه استفاده میکنم smsban.ir
این رو هم نگاهی بندازید مربوط به ارسال پیام خارج از پنل هست
اگر این ممکن باشه عالیییییی میشه
  • 0

#13 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/04 ساعت 18:26

golchamani,
بله، چرا که نه، خیلی هم سادس ... فقط اگه اجازه بدین یه اولویت بندی واسه نوشتن ماژول ها داشته باشم، این ماژولی که شما می خواین ارسال اس ام اس هم داره، برای استفاده از این ماژول کابر باید پلن اس ام اس بخره، می ترسم مدیران دیتالایف انجین فکر کنن که دارم برای خودم تبلیغ می کنم، هر وقت از نظرشون مطلع شدم شروع به نوشتن این ماژول ها هم می کنم ... میبینین که هنوز هیچی نشده بعضی ها دارن باهام درگیر میشن ...
  • 0

#14 dle-temp.ir

dle-temp.ir

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 203 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 18:30

موفق باشید
شما هنوز منظور منو نفهمیدین
  • 0

#15 golchamani

golchamani

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 219 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 18:46

martoor,
بسیار عالیه
فکرنمیکنم نیاز به خرید پنل از سوی کاربر باشه
منظورم اینه سایت خودش یه سامانه داشته باشه که طرف با گوشیش اگه پیام بفرسته سامانه ی پیامک سایت اونطور که مثال زدم جوابش رو به گوشی طرف بفرسته
به هر حال ممنون از زحمت شما
مطمئن باشید اگر شما بخواهید این لطف رو بکنید همه بچه های دیتالایف انجین شما رو حمایت خواهند کرد خودم هم حاضرم به پاس زحمت نوشتن این ماژولی که عرض کردم هرمقدار پول بفرمایید تقدیم کنم
متشکرم
  • 0

#16 epishkhan1

epishkhan1

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 569 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 18:47

dle-temp.ir,
حالا بیخیال دیگه
martoor,
دوست عزیز خیلی خیلی ممنونم .دیتالایف انجین امثالی چون شما را کمتر داره امیدوارم همینطوری به ارائه خدمات رایگان ادامه بدهید و مثل بقیه دوستان تا اینکه یکم اسمشون سر زبان ها افتاد پولی نشید
منم برای دیتالایف انجین یک پیشنهاد دارم که گفتم تقریبا تاپیک نظر سنجی هستش اینم قرار بدم
ما بیایم انجمن های مختلفی برای قسمت های مختلف دیتالایف انجین در نظر بگیریم
مثلا خیلی از دوستان فلش کار هستند و خیلی از دوستان گرافیک کار هستند امثالی مثل شما ماژول نویس هستند و بعضی ها قالب زن و خیلی ها ایده پرداز های خوبی هستند خوب وقتی انجمن تشکیل بشه و هرکس در رشته تخصصی خودش شروع بکار کنه میتونیم دیتالایف انجین را جایگزین تمام مدیریت محتوا ها کنیم فقط باید یک دل و یک صدا برای دیتالایف انجین کار کنیم نه فقط به فکر پول باشیم
امیدوارم بتونیم دیتالایف انجین را با افتخار به همه نشون بدهیم .تقریبا بیشتر سایت های دولتی با جوملا هستش ولی وقتی امکانات و پشتیبانی دیتالایف انجین را ببینند مطمئن باشید همه مجبورند تاکید میکنم مجبورند با دیتالایف انجین کار کنند چون تنها دیتالایف انجین هستش که نیاز های اونها را برطرف میکنه
  • 0

#17 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 18:54

موافقم epishkhan1 . فقط یه مشکلی الان هست توی انجمن که سایت خیلی داره بی نظم میشه . به نظر من اگه مثل قبل بعضی کاربرای لایق رو مدیر یا ناظم کنند روند سایت بهتر میشه
  • 0

#18 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/04 ساعت 18:57

epishkhan1,
من با افتخار برای دیتالایف انجین رایگان تا آخر کار می کنم، من یکی از سه عضو هیئت مدیره ی آساپرس مشهد هستم و نیاز مالی ندارم، هر کاری باشه انجام میدم، حتی پروژه های سنگین رو ...

golchamani جان، ارسال اس ام اس هم داره، اگه توضیح بیشتر می خواین پیام خصوصی بدین تا آی دیم رو بهتون بدم که صحبت کنیم ...
  • 0

#19 mahyad66

mahyad66

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 623 ارسال

ارسالی 1390/11/04 ساعت 19:04

martoor,
بابا آسا پرس
حالا این آسا پرس چی هست؟
  • 0

#20 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/04 ساعت 19:04

spalisp,
همه ی انجمن ها بی نظم می شن، نمی شه خیلی جلوشو گرفت، ببین الان همین تایپیک من چی شد ... آخه بحث های ما ایرانی ها خود به خود هم منحرف می شه :fellow:
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی