پرش به

تصویر

تغییر رنگ بكگراند مطالب

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
27 پاسخ برای این موضوع

#21 mehrdadnew2006

mehrdadnew2006

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 79 ارسال

ارسالی 1390/11/07 ساعت 10:20

شرمنده دوستان محترم . یه مقدار به بنده توحین شده بود که جوابشونو دادم . پستمو به احترام دوستان ویرایش کردم !
  • 0

#22 AbrahamGolden

AbrahamGolden

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 61 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1390/11/07 ساعت 10:27

epishkhan1,
آقای محترم لطف كنید در مورد چیزی كه اطلاع نداری اظهار نظر نكن چون اون دوستمون تایپك قبلی خودشو پاك كرد...
شما هم بهتره بدونی اینجا محل سوال و پاسخ های فنی و كارشناسیه.جای این حرفها نیست
  • 0

#23 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1390/11/07 ساعت 10:30

maiham,
دوستان لطف کنن احترام خود و دیگر عزیزان رو رعایت کنن !!! قرارمون این بود یک نفر به نمایندگی از بقیه اعلام به نذاشتن کپی رایت کنن بعد اگه انجام نشه کسی کمکش نکنن نه اینکه همه بیان بگن عدم رعایت کپی رایت !!! کسی نمیخواد رعایت کنه من و امثال من کمکش نمیکنیم ، شاید یکی کمک کنه ! به ما ربطی نداره !
  • 0

#24 epishkhan1

epishkhan1

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 569 ارسال

ارسالی 1390/11/07 ساعت 10:31

maiham,
من با شما حرفی ندارم به مدیران رفتار زشتتون گزارش شد و تمام فحش هایی که داخل یاهو برام فرستادی برای مدیر ارسال شد همچنین شما باید یک کلاس ادب و فرهنگ برید
این اخرین چیزی بود که برای شما ارسال میکنم چون وقتم بیشتر ارزش داره
یاحق
حالا هر چی دوست دارید جواب بدید
  • 0

#25 mahyad66

mahyad66

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 623 ارسال

ارسالی 1390/11/07 ساعت 10:36

epishkhan1,
اینقدر با هم دعوا نکنید بیایید با هم دوست باشیم و به هم محبت کنیم!
:happy:
  • 0

#26 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1390/11/07 ساعت 11:11

نقل قول: maiham
اینجا فقط امیر عبدالهی درست جواب آدم رو میداد كه اونم كارش گرفت و رفت

امیر 3-4 سال هست که تو این کاره ، این چند روزی هم که نیست به خاطر بعضی مسایل شخصیه نه گرفتن کار و .... ، امیر همچین پسری نیست ، لطفا در مورد دیگران قضاوت غلط نفرمایید !
  • 0

#27 amir7146

amir7146

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 119 ارسال

ارسالی 1390/11/07 ساعت 22:07

Ehsansetarehdan,

سلام دوستان ببخشید همانطور که احسان جان گفتند بنده بدلیل مشکلات شخصی موقتا نظری نمی دهم ...

و شما maiham ....

ببینید ، ما دیتالایف انجینی ها با رفع کردن مشکلات شما و دیگران چیزی گیرمون نمیاد ... تازه بیشتر وقت ها افرادی مثل بعضی ها بجای تشکر فحش و ... نثارمون می کنن ...

ولی ...

نه سید و نه محمد و نه هیچ یک از ما دیتالایف انجینی ها عقده ی کپی رایت نداریم . خوشحال می شیم اگر کپی رایت رعایت بشه ... نه کپی رایت ما بلکه کپی رایت دیتالایف انجینی که اگه نبود شاید هیچکدوم از ما همو نمی شناختیم ...

در ضمن دوستان از دست شما خیلی ناراحت هستن .... امیدوارم هرچه سریع تر این ناراحتی را برطرف کنید ...

در ضمن ما اینجا وظیفه ی پاسخ گویی نداریم ولی علاقه پاسخ گویی داریم و تمام بچه های دیتالایف انجینی مشکلات کاری و زندگی خودشان هم رو دارند ولی با این وجود .....

پس بهتره تشکر کنیم نه ....

با تشکر - از طرف کوچکترین عضو دیتالایف انجین
  • 0

#28 AbrahamGolden

AbrahamGolden

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 61 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1390/11/07 ساعت 22:37

amir7146,
سلام آقای عبدالهی رسیدن به خیر
من اگه گفتم آقای عبدالهی كارش گرفت و رفت باور بفرمایید منظور بدی نداشتم و انشالله اینقدر پروژه بهتون بخوره كه اصلا وقت نكنید بیایید داخل انجمن.در ضمن من هم میدونم وظیفه ایی برای پاسخگویی ندارید.تا حالا هم خداییش برادری خودتو ثابت كردی.
این رو هم لازم میدونم خدمتتون بگم من پایین سایتم هنوز برای گذاشتن كپی رایت آماده نیست و خدا میدونه با این اطلاعات ناقصم دارم به سختی قالب رو پیش میبرم و موقتا سایت دیتا لایف رو پیوند به بیرون زدم تا مشكل هدر پایین رفع بشه.

همونقدر كه اون عده ایی كه از دست من ناراحت هستن منم از دستشون ناراحتم. چون من نمیدونم چرا زمانی كه قصد پاسخگویی ندارن وارد پست میشن و حرفای نامربوط میزنن.
یكیشون هم امروز كلی حرف زشت و ناسزا به من زد.منم زدم ولی اون شروع كرد گفت 2زار حالیت نیست اینا رو گفتم چون میدونم آدم با اخلاقی هستی.اون epishkhan1 هم همش شده بود آتیش بیار معركه.
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی