پرش به

تصویر

پیش نمایشی از ماژول قدرتمند اس ام اس

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
29 پاسخ برای این موضوع

#21 epishkhan1

epishkhan1

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 569 ارسال

ارسالی 1390/11/12 ساعت 11:21

martoor,
دادا من تستش کردم همه چی عالی بود.
ولی چند تا پیشنهاد
1- اینکه ارسال گروهی فعال بشه.مثلا بتونیم به شماره هایی به غیر از شماره های ثبت نام شده داخل سایت اس بدیم.
2-برای ارسال خبر نامه بهتره داخل یک فرمی اسم تمامی اعضا باشه تا بتونیم تعیین کنیم برای کی بره برای کی نره یا حداقل گروه بندیشو بتونیم بگیم مدیر یا عضو یاو... دریافت کنند
3-قسمت خرید شارژ وقتی داخل باکس قیمت هر پیامک یا قیمت کل کلیک میکنیم متن داخلش پاک نمیشه مثل تعداد
4- قسمت پیامک های دریافتی جایی که مینویسه دریافت از:935821564 مثلا ببینه اگه عضو هستش نام کاربریشو نمایش بده
5-قسمت دریافتی ها قسمتی برای جستجو بر اساس نام کاربری یا شماره یا متن داشته باشه عالی هستش
6- اگه بتونیم یک قسمت برای قسمت کلمات کلیدی به عنوان پاسخگویی خودکار داشته باشیم عالی هستش و خیلی ها میتونند از این ماژول برای فروش کارت شارژ یا یک رمز خاصی استفاده کنند.
7-بتونیم این خدمات را برای کاربرهامون ارائه بدیم
7-1-اینکه بتونند برای خودشون از سیستم شارژ بگیرند یعنی هرکسی مختص خودش میزان شارژی داشته باشه و برای شارژ مجدد بتونه از مدیریت تقاضا کنه
7-2-ارسال پیامک
7-3-گزارش گیری مختص پیامک های خودش
اگه بازم چیزی به ذهنم اومد عنوان میکنم
ممنون بابت تمام زحمت های شما عزیزان

یاحق
  • 0

#22 msm

msm

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 229 ارسال

ارسالی 1390/11/12 ساعت 11:35

epishkhan1,
امکان ساخت تمامی مواردی که گفتی رو داره ولی ظرفیت دیتالایف انجین این امکان رو فعالا نمیده!!
ان شااله تو نسخه بعدی
من که به عنوان حامی مالی پروژه هستم اینو قبول کردم ولی از رفتارهای بعضی ها ناراحت شدم آقا مجتبی شما رو نمیگم .این کار پیشنهادش مال من بوده حالا بعضی از سامانه های پیام کوتاه اومدن یه پیشنهاداتی به آقا رضا دادن این حرکت واقعا زشته اگه شما تو این فکر بودید این حرکت رو میتونستید قبل از ما انجام بدید.
  • 0

#23 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/12 ساعت 12:02

msm کاملا درست می گه، موقعی که من خواستم بنویسم که یه نفر نیومد بگه تو بنویس حمایت مالیش با من ...

من حالت عادیش اینقدر پروژه ی برنامه نویسی و تحلیل پروژه دارم و اینقدر تو شرکت کار ریخته سرم که اگه می خواستم برای نوشتن این ماژول به 1 ساعت وقت استراحتم در روز اکتفا کنم این ماژول حالا حالا ها شکل ماژول نمی گرفت ... واقعاً باید از آقا صادق تشکر کرد که با قبول هزینه ی برنامه نویسیش این ماژول رو به یه پروژه ی برنامه نویسی شرکتی تبدیل کرد که روزانه 18 ساعت روش وقت گذاشته شه ...

حالا این درسته که آقا صادق کل پول پروژه رو تقبل کنه و بعد شما بیاین بخاطر چند ریال و چند تومن اختلاف قیمت پیامک از من انتقاد کنین که چرا با فلان جا نبستی که پیامکی فلان تومن میده ؟
  • 0

#24 m.davoodi

m.davoodi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/11/12 ساعت 12:20

این ماژول با soap به API متصل شده یا در حالت معمولی با استفاده از GET به سامانه وصلش کردید ؟
  • 0

#25 epishkhan1

epishkhan1

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 569 ارسال

ارسالی 1390/11/12 ساعت 12:33

martoor,
اقایون من اگه چیزی گفتم در حد پیشنهاد بود .
هرطور راحتید از همون طریق انجام بدید.
این 3مین بار هستش که عذر خواهی میکنم چون دوست ندارم جو صمیمی ما بهم بخوره
یاحق
  • 0

#26 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/12 ساعت 12:40

m.davoodi,
از هر دوتاش، هر جا امنیت مهم بوده با soap نوشتم، ولی چیزای معمولی رو با file_get_contents کار کردم ...

epishkhan1,
مجتبی جان من به هیج عنوان از دستت ناراحت نیستم، فقط خواستم از msm دفاع کنم، اونم چون دیدم نارحت شده ... :love:

رابطه ی بین ما صمیمی باقی مومینه مجتبی جان، در ضمن بابت اون درخواستی که کرده بودین واسه آموزش ماژول نویسی، من یه دوره ای دارم برگذار می کنم برای برنامه نویسای php شرکتم، استادشم خودمم، یه میکروفون هم میذارم و از صفحه فیلم می گیرم و در اختیار کاربر های دیتالایف انجین هم می ذارم که اونا هم استفاده کنن ... دیگه چی می خواین، بعد بگین از دست من ناراحتی :flower:
  • 0

#27 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/18 ساعت 11:27

این ماژول چندی پیش تکمیل شد ولی در دیتالایف انجین منتشر نخواهد شد ...

بدرود ... :flower:
  • 0

#28 milad

milad

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 571 ارسال

ارسالی 1390/11/18 ساعت 11:43

martoor,
چی شد پس گل پسر,شما که میگفتی میخوام به رایگان تو سایت قرارش بدم دوستان استفاده کنن! :smile:
  • 0

#29 Guest_martoor_*

Guest_martoor_*
  • میهمان

ارسالی 1390/11/19 ساعت 16:34

milad,
رایگانه هنوز هم، با مدیران دیتالایف انجین مشکل دارم :fellow:
هنوز نپیوسته جدا شدم :flower:
  • 0

#30 niaz

niaz

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 101 ارسال

ارسالی 1390/11/20 ساعت 22:52

martoor,
سلام آقا رضا خسته نباشی
با مدیران دیتالایف انجین مشکل دارم

چه مشکلی؟ میشه بگین تا کاربرای دیتالایف انجین هم بدونن؟
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی