پرش به

تصویر

عدم نمایش مطالب برتر - تصادفی و ...

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
20 پاسخ برای این موضوع

#1 avdi

avdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 10:54

با سلام خدمت دوستان. سایت من دچار یه مشکلی شده است. خود به خود قسمتهای مطالب اخیر سایت/ مطالب تصادفی و پر بازدیدترین مطالب نمایش داده نمیشود. بار اول که وارد سایت میشم کاملا درست اما به محض اینکه وارد منو دیگه ای میشم دیگه اون قسمت غیر فعال میشه. قبلا هم این مشکل پیش اومد و متاسفانه با وجود پیگیری زیاد تو سایت مشکلم رفع نشد و در نهایت مجبور شدم از اول سایت نصب کنم و کلی بدبختی. اقا کش و مش همه چی خالی کردم. خواهش میکنم یکی درست و حسابی و کامل راهنمایی کنه. بگه علتش چیه که یهو اینجوری میشه. نسخه دیتالایف انجین هم 9.5
ادرس سایت : www.sazekhamoosh.ir
  • 0

#2 saeid.s

saeid.s

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 251 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 11:23

با سلام
1. عنوان درست قرار بدین اصلاح شد
2. فایل main.tpl قالب خود را پیوست کنید
  • 0

#3 avdi

avdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 12:44

از اینکه عنوان اشتباهی قرار دادم معذرت میخوام. فایل اصلی قالب پیوست کردم. ممنون میشم کمکم کنید[attachment=211]
  • 0

#4 saeid.s

saeid.s

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 251 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 13:03

فایل index.php رو باز کنید و کد زیر را بعد
require_once ROOT_DIR . '/engine/init.php';

کد زیر را قرار بدین
require_once ROOT_DIR.'/engine/modules/3news.php';

حال فایل پیوست شده را دانلود و در هاست خود از هالت زیپ خارج کنید.
[attachment=213]
همچنین main.tpl رو پیوست کردم اونم جایگزین کنید
[attachment=212]
  • 0

#5 avdi

avdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 13:19

اول از راهنمایتون متشکرم. من مو به مو دستورات شما رو انجام دادم. اما متاسفانه نتیجه شبیه عکسی شد که قرار دادم. خودتون هم میتونید سایت نگاه کنید.
www.sazekhamoosh.ir

[attachment=214]
  • 0

#6 emir

emir

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 99 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 13:32

avdi,
شما کپی رایت رو رعایت نکردین( تحریف هم کردین)
سعی کنین قوانین رو رعایت کنین دوست گرامی
  • 0

#7 avdi

avdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 13:47

منظورتون نمیفهمم از تحریف و این حرفا چیه.. همه کارهای سایتم رو هاستم انجام داده واسش پول دادم که خودشون نصب و راه اندازی کنند. شما مشکل من رو حل نمیکنید و گیر دادین به این حرفا
  • 0

#8 milad

milad

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 571 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 14:06

avdi,
سلام
دوست عزیز جوش نیار کپی رایت باید رعایت بشه,در خصوص مشکلتون باید بگم که عکسی که ضمیمه کردید برای بنده نمایش داده نشد,اما اگه مطالب برترت و تصادفی و ... برای مثال به این شکل نمایش داده میشه:

(top_news}

باید نحوه ی فراخوانی این ماژول رو به این شکل وارد کنید:

{include file="engine/modules/3news.php?mod=topnews&template=topnews&from=0&a
mp;limit=10"}

و اگر هیچی نمایش داده نمیشه باید فایل engine>modules>3news.php رو باز کنید و خط زیر رو ازش حذف کنید:

AND date >= '$this_month' - INTERVAL 1 MONTH AND date < '$this_month'

کش سایت رو هم خالی کنید مشکلتون حل میشه :smile:

موفق باشید :flower:
  • 0

#9 avdi

avdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 14:26

دوست عزیز نگفتین دستور رو کجا باید وارد کنم فقط گفتین باید فراخوای کنید. بگید تو کدوم فایل دستور رو بنویسم.

بعد در مورد کپی رایت: ببینید من قبل از اینکه رسما سایتم راه اندازی کنم با نصب لوکال هاست از جوملا استفاده میکنم و تقریبا اموزش و مطلب و ماژولی نبوده که از نت نگرفته باشمش . خدایی خودتون قضاوت کنید پشتیبانی جوملا و فایل و قالب و خلاصه همه چیزش بینظیره سایتهای پشتیبانش ترجمش هزاران کار میکنند ولی اونها هیچ وقت کپی رایت روش نذاشتن. هیچ سیستم مدیریتی این کار رو نکرده جز شما. از اون گذشته خود شما هم کپی رایت سایت اصلی که سازندش بوده رو برداشتید البته ببخشید اینو میگم خود شما قبل از همه قانون زیر پا گذاشتین.

اما نکته دوم: همونطور که گفتم جوملا کار کردم و از اون سر در میارم. این سایت با قالبش هاستم راه انداخته و هر کاری کرده اون کرده و گر نه من هیچ اطلاعی از دستکاری و برداشتن مپی رایت ندارم تا جایی هم که سایت های دیتا لایف و انجمن بررسی کردم ادم عادی نمیتونه و بلد نیست این کار رو انجام بدوه.

آقا چرا یکی پاسخ ما رو نمیده بخدا خسته شدم. خدا اون روز نیاره که دیتالایف انجین مشکل پیدا کنه هیچکس جوابگو نیست. خسته شدم از بس اومدم و رفتم
  • 0

#10 milad

milad

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 571 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 19:29

avdi,
داداش ما که 24 ساعت آنلاین نیستیم که کار شما رو راه بندازیم,ماهم کار و زندگی و مشکلات خودمون رو داریم,بخدا ما هم کاربر عادی هستیم,مدیرا چند وقته به سایت سر نزدند,شما هم بهتره آرامش خودتو حفظ کنی :fellow:

دوست عزیز بستگی داره که مطالب برتر و تصادفی و ... سایتت توی main.tpl قالبت هست یا اینکه در sidebar.tpl قالبت,بگرد پیداش کن,اگه نتونستی این دوتا فایلی که گفتم رو بزار اینجا تا برات درستش کنم.

اگه اون دوتا فایل رو هم پیدا نکردی یوزر پس هاستت رو پیام خصوصی کن تا مشکلت رو حل کنم :yes:
  • 0

#11 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1390/11/30 ساعت 22:39

دوستان عزیز لطف کنید اگر کپی رایت ندارند راهنمائی نکنید!

ح- برای درخواست هرگونه کمک و یا تقاضای راهنمایی از پشتیبانی، میبایست نام وبسایت رسمی دیتالایف انجین فارسی به عنوان پشتیبانی و یا قدرت گرفته از این سیستم مدیریت محتوا، داخل وبسایت متقاضی موجود باشد، در غیر اینصورت پاسخ دادن به مباحث انجام نخواهد شد.

http://www.datalifeengine.ir/forum/topic_3

• 0

#12 avdi

avdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/12/01 ساعت 07:31

آقا دستتون درد نکنه. من هر دو فایل را پیوست کردم. خواهش میکنم که هر کاری لازم خودتون انجام بدین این کپی رایت هر کاری میخواین بکنید اسم وبسایت قرار بدین یا هر چیز دیگه خودتون انجام بدین من چیزی بلد نیستم. اگه این سایت من با امار روزی 30 تا میخواد دیتالایف انجین مشهور کنه باشه.

[attachment=215][attachment=216]

چی شد. چرا کسی جواب نداد. چند بار اومدم و رفتم. بابا گفتم کپی رایت خودتون قرار بدین . من بلد نیستم. هاست من برام سایت راه اندازی کرده. من فقط گفتم داخلش تبلیغی نباشه. چرا ادم اذیت میکنید. از دیروز تا حالا بیش از صد دفعه اومدم و رفتم کارم درست نشده اما همه فقط بلدن بگن کپی رایت کپی رایت کپی رایت
  • 0

#13 solimanhemmati

solimanhemmati

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 41 ارسال

ارسالی 1390/12/01 ساعت 09:08

نقل قول: avdi
www.sazekhamoosh.ir

با سلام
قدم به قدم این کارها رو انجام بده
1:main.tpl رو باز کنید و این کد رو سرچ کنید {last_news} و به جاش اینو قرار بدین

{include file="engine/modules/3news.php?mod=lastnews&template=lastnews&from=0&limit=
10"}

2:main.tpl رو باز کنید و این کد رو سرچ کنید{top_news} و به جاش اینو قرار بدین

{include file="engine/modules/3news.php?mod=topnews&template=topnews&from=0&limit=10
"}

3:main.tpl رو باز کنید و این کد رو سرچ کنید {rand_news} و به جاش اینو قرار بدین

{include file="engine/modules/3news.php?mod=randnews&template=randnews&from=0&limit=
10"}

خوب اگه این سه مرحله رو انجام دادی اون وقت اگه با این تغییرات اومد که هیچی ولی اگه بازم نیومد این کارو بکنین.
این ادرس رو اجرا کنید:
مدیریت کل سایت>تنظیمات سیستم>تنظیمات دیتابیس>و طبق عکس زیر عمل کنید.

خوب اینم از این : ان شاالله که جواب بده... با تشکر
  • 0

#14 avdi

avdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/12/01 ساعت 09:53

از دوستانی که زحمت کشیدن و جواب دادن ممنونم. اما مشکل حل نشد. دقیقا اون کدها رو گذاشتم نتیجه این شد که تو قسمت مطالب تصادفی اون کد نشون داده شد و همینطور دو قسمت دیگه.

خودتون یه نگاهی کنید

www.sazekhamoosh.ir

بخدا از اومدن و رفتن خسته شدم. چرا یکی درست و حسابی راهنمایی نمیکنه.

هیچ کس نمیخواد پاسخ بده؟
  • 0

#15 solimanhemmati

solimanhemmati

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 41 ارسال

ارسالی 1390/12/01 ساعت 12:06

avdi,

دوست من اگه میخوای مشکلت حل بشه

1- نام کاربری و رمز هاستت
2- نام کاربری و رمز ورود به مدیر یت سایت

این دو تا را برام از طریق پیغام خصوصی ارسال کن تا برات درست کنم.

با تشکر
  • 0

#16 avdi

avdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/12/01 ساعت 20:27

اقا چی شد . من که رمز هست و سایت هم فرستادم ولی باز درست نشده فقط داخلش تقویم فعال کردی. اگه نمیشه درستش کرد بگین تا یه خاک دیگه تو سرم کنم
  • 0

#17 solimanhemmati

solimanhemmati

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 41 ارسال

ارسالی 1390/12/01 ساعت 23:16

avdi,

سلام دوست عزیز من نگاه کردم کلا اشتباه نصب کردی و همچنین قالب رو باید از اول نصب کنی ..

اخطار های زیادی داری که باید برطرف بشه پس شما باید از اول نصب کنی

با تشکر
  • 0

#18 avdi

avdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/12/02 ساعت 05:54

دوست عزیز نصب کاملا درسته. بار اول هاست من نصب کرده بود اونم پس از چند روز همین مشکل پیدا کرد تو انجمن مطرح کردم همه کارهایی که گفتن انجام دادم و درست نشد چون تازه سایت راه اندازی کرده بود مطالبش کم بود واسه همین دوباره نصبش کردم. اما الان تقریبا بعد از 45 روز کلی مطلب گذاشتم. عزیز من مو به مو طبق چندین راهنمای مشابه سایت نصب کردم اگه اشتباه نصب کرده بودم این 45 روز هم باید اون قسمتها خراب بوده باشه. در حالی که درست بود. خودش و بدون حتی یه ذره دست زدن به کدها یا تنظیمات بهم ریخت. اصلا نمیدونم مشکل از کجاست وقتی بهم ریخت بار اول که وارد سایت میشدم نشونش میداد اما به محض اینکه وارد مثلا وارد یه موضوع دیگه سایت میشدم دیگه اون قسمتها غیر فعال بود. . نمیدونم شما از مدیران سایت هستین یا کاربرها ولی بخدا دیگه خسته شدم. مگه قراره چند بار سایت نصب کنم چند بار هی بشینم و مطلب بزارم. بعد در مورد اخطارهایی که گفتین. این اخطارها مال دو الی سه روز پیش که از نسخه 9.4 به 9.5 اپگرید کردم پیدا شده. البته مشکلی که گفتم نزدیک دو هفته پیش پیدا شده و ربطی هم به اپگرید نداره.

ترا خدا اگه میتونید درستش کنید و گر نه دیگه این بار و بر خلاف میلم باید قید این سیستم و اصلا سایت داشتن بزنم و برگردم به همون وبلاگ ساده خودم. من کلی فایل اپلود کردم
ادرس وبلاگم میذارم برات ابخدا سایت من یه سایت فرهنگی بود همون مطالب وبلاگم رو با لینک مستقیم تو سایت گذاشتم. تمام سخنرانی ها و کتابهای دکتر شریعتی و چیزلی دیگه. ممنون میشم یه بار دیگه شما و مدیران سعی خودتون رو بکنید
  • 0

#19 rahnama

rahnama

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1390/12/02 ساعت 06:15

avdi,
سلام دوست عزیز خیلی وقته که مطالب برتر دچار مشکل شدند از تگ کاستوم استفاده بکن
---------------------------------------

http://wiki.datalifeengine.ir/articles/1988-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD-%
DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-custom.html

• 0

#20 avdi

avdi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 38 ارسال

ارسالی 1390/12/02 ساعت 06:38

این تک میگین چی هست. ادرسی که دادین اشتباه . میگه چنین صفحه ای وجود نداره اگه امکان داره بیشتر راهنماییی کنید من ناواردم.

کسی نبود بیشتر کمک کنه هنوز مشکل سر جاش تگ کاستوم چیه؟
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی