پرش به

تصویر

راه های بالا رفتن رتبه ی سایت

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
57 پاسخ برای این موضوع

#41 Iman.r

Iman.r

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1388/11/03 ساعت 19:15

من می خواستم از آنالیزر گوگل استفاده کنم ولی وارد نمی شد میشه یه توضیحی در این مورد بدید؟
در ضمن چجوری میشه تبلیغات به گوگل داد؟
  • 0

#42 sepastian

sepastian

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 164 ارسال

ارسالی 1388/11/03 ساعت 21:15

برای آنالیز باید توسط یه آی پی که برای گوگل هست میتونی این کار رو انجام بدی من خودمم هم دقیقا این ای ÷ی رو بادم نیست ÷یدا میکنم و بهت میگم
و برای دادن تبلیغات گوگل هم به این صورت که
این تبلیغات به صورت کلیکی هستن و برای درج تبلیغات خودت سایت های زیادی هستند که با سرچ تو گوگل میتونیدپیداشون کنی من اگه لینک سایت ها رو پیدا کردم میذارم و پول رو به حساب اینا وارد میکنی تبلیغت رو میذارن
ولی هم میتونی خودت با افتتاح حساب paypal خودت اقدام کنی
  • 0

#43 elhacker

elhacker

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 63 ارسال

ارسالی 1388/11/03 ساعت 22:00

تبلیغ گوگل واسه فروش یک کالا و یک خدمات به نظر من ارزش داره ولی واسه سایت دانلود زیاد ارزش نداره
شما برای بالا بردن رنک :
1- تبادل لینک با سایت های هم تراز خودت و یا بالاتر
2- استفاده از برچسب و کلیدواژه های چند کلمه ای اما با تعداد کم
3-بروز بودن مطالب و حداقل یک پست در روز دادن
4-اشتراک خبرنامه ( مانند فید ، من 20 روزه گذاشتم و حدود 250 نفر عضو شدن)
5-سبکی قالب و رنگ بندی مناسب
6-استفاده نکردن از تبلیغ های تصویری (مخصوصا چشمک زن) ، شما هنوز سایتت راه نیافتاده 3 تا گذاشتی
7-بهبود سئو مانند : قفل کردن روی www و ping و ...
8- دو زبانه بودن سایت .
9-راحتی کاربران برای دانلود .
10- لینک کمکی دانلود .
11- گذاشتن فیلم های سینمایی برای دانلود .
12-شما میتونید هر پستتون رو جداگانه در گوگل ثبت کنید.سعی کنید مداوم موضوعات سایت خودتون رو در گوگل ثبت کنید.
13-از وبمستر تولز گوگل بسیار میشه استفاده کرد.
14-آپدیت بودن ورژن سایت .
و ....
البته از همه مهمترش گزینه 1و2 هست . و گزینه 9-11 برای شما که موضوع دانلود دارید هستش.
این نظر بنده هست.
  • 0

#44 kashkul.com

kashkul.com

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 61 ارسال

ارسالی 1388/11/03 ساعت 23:22

من همیشه گفتم . آنالیزر فارسی گوگل از همه بهتر هست و خیلی هم ساده کار میکنه : http://www.google-analysts.com/panel/index.php
  • 0

#45 Iman.r

Iman.r

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1388/11/04 ساعت 12:01

sepastian,
ممنون از لطفت, اگه پیدا کردی حتما بذار
elhacker,
من فقط نمی خوام در مورد سایت خودم بحث کنم, بهتره که همه بچه ها از این تاپیک استفاده کنن.
شما منظورت از قرار دادن برچسب ها اینه که برچسب مربوط به هر پست رو زیرش بذارم؟

ایلیاد جان ممنون از کمکت, خیلی لازم داشتم
  • 0

#46 delete

delete

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 24 ارسال

ارسالی 1388/11/04 ساعت 12:24

از این هم استفاده كنید!
domaintools.com
یه زمان یه چیزی داشت كه به سئو سایت امتیاز میداد!
الان اطلاع ندارم!
یادش بخیر یه زمان بره ما 93% بود الانم نمیدونم چنده:D
دیگه همیچ یز رو همه گفتن ما چیزی نداریم!
  • 0

#47 sepastian

sepastian

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 164 ارسال

ارسالی 1388/11/04 ساعت 12:54

ببینید همین برچسب ها رو هم باید با دقت انتخاب كرد و نباید گذاشت سیستم اونا رو اتفاقی انتخاب كنه
  • 0

#48 AHMAD-SE

AHMAD-SE

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 431 ارسال

ارسالی 1388/11/04 ساعت 13:16

دوستان جواب مارو ندادیدا
من یه سری برچسب تکراری دارم چه جوری می تونم پاکشون کنم
  • 0

#49 elhacker

elhacker

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 63 ارسال

ارسالی 1388/11/04 ساعت 13:40

باید برچسب ها رو با دقت انتخاب کرد . اگر هم از عمد (درست نوشتم یا نه ) کلیدواژه و یا برچسب های زیاد و تکراری بدی باعث میشه گوگل به سایت شما امتیاز منفی بده !!
در ضمن یکسری سئو و بالابردن رنک برای همه سایت ها کلی هست و یکسری هم تخصصی به اون سایت و موضوع کارکردش داره.
  • 0

#50 Iman.r

Iman.r

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1388/11/04 ساعت 13:49

انتخاب های خود سیستم که زیاد تاثیر نداره ولی انتخاب هایی که خودمون می کنیم نیاز به تخصص داره تا به یه نتیجه ای برسیم ولی ما که نفهمیدیم واسه انتخاب کلمات چیکار کنیم
  • 0

#51 masoud1373

masoud1373

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 97 ارسال

ارسالی 1388/11/04 ساعت 18:04

سلام دوستان گفته بودن www را قفل کنیم.
و یک سوال

آدرس با www بهتره یا بدون www
  • 0

#52 Iman.r

Iman.r

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1388/11/04 ساعت 19:06

با www بهتره ولی این کار به غیر از wp بهتره که روی سیستم های دیگه صورت نگیره (این نظره یکی از مدیراست)
  • 0

#53 masoud1373

masoud1373

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 97 ارسال

ارسالی 1388/11/04 ساعت 20:14

چرا غیر از WP بهتره روی جای دیگری صورت نگیره؟
  • 0

#54 Iman.r

Iman.r

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1388/11/05 ساعت 04:57

توی wp از طریق تنظیمات میشه این کار رو کرد ولی تو دیتالایف انجین باید از طریق فایل .htaccess این کار انجام بشه که ممکنه باعث مشکلاتی بشه
  • 0

#55 masoud1373

masoud1373

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 97 ارسال

ارسالی 1388/11/05 ساعت 12:47

ببخشید ولی میشه بگید چه مشکلاتی؟

این مطلب جالب است: http://www.seo.parsiblog.com/1123638.htm

در ضمن این وبلاگ هم مطالب خوبی درباره ی سئو مینویسه: http://www.best-seo.blogfa.com
  • 0

#56 khodemuni

khodemuni

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 30 ارسال

ارسالی 1389/12/15 ساعت 18:31

ونقشه سایت وثبت کردنش تو وبمستر از همه مهمتره
  • 0

#57 mohamad-01

mohamad-01

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 1392/01/02 ساعت 18:01

ببخشید بخاطر اینکه نمی شود تایپ طولانی بگذارم در چند بخش می نویسم
[b]راهها ی افزایش ترافیک از طریق موتورهای جستجو

بایدها و نبایدها
ابتدا، چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟ خیلی از افراد بازدیدکنندگان را به سمت صفحات مالی سوق می دهند و در بیشتر مواقع، این استراتژی راهکار مناسبی نیست.چه کاری را باید انجام دهیم؟ کاری که برای همه وب سایت ها، برای سال های متمادی موفق خواهد بود، تولید محتواست. برای افزایش ترافیک وب سایت خود، شما سه کار اساسی را باید انجام دهید:
۱– ساختن وب سایتی که بازدید کنندگان بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند.
۲– به کار بردن تکنیک های مختلف برای ترقی وب سایت خود.
۳– نظارت بر پیشرفت و تنظیم نتایجی که مد نظرمان است
اما روش های رایگان افزایش ترافیک وب سایت برای شروع کار:
محتوا
سایت بدون محتوا هیچ چیزی ندارد. در واقع شاید بهترین راه برگشت سرمایه، بالا بردن کیفیت محتوای سایت است. به عبارت دیگر، راه نهایی برای افزایش ترافیک سایت است.محتوای وب سایت شامل چیزهایی است که اطلاعاتی را برای بینندگان فراهم می کنند. زمانی که از محتوای سایت صحبت می شود، افکار افراد بر متن متمرکز می شود، در حالی که محتوای سایت می تواند عکس، صدا، ویدئو یا فایل باشد. تعداد کلمات زیاد در سایت، کلیدواژگان زیادی را برای موتورهای جستجو فراهم می آورد، همچنین تعداد صفحات زیاد باعث افزایش رتبه صفحه۱ می گردد. کار، روی محتوا یکی از استراتژی های مفید برای افزایش ترافیک سایت است.
– پیوندهای درونی
لینک های درونی۲ برای افزایش ترافیک سایت بسیار ضروری هستند. وب سایت شما بدون لینک ها برای بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو فاقد اعتبار است. موتورهای جستجوگر تاکید خاصی بر لینک های ورودی دارند و اگر سایت های دیگر به سایت شما لینک داده باشند، یعنی شما سایت قابل قبول و با ارزشی را ارائه می دهید. همچنین لینک ورودی برای اسپایدرهای موتورهای جستجوگر به عنوان یک گواهی نامه از حضور آنلاین سایت تلقی می شود. بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو با گردش روی لینک های موجود در سمت چپ و راست صفحه وب سایت شما موجب افزایش اعتبار و رتبه وب سایت می شوند.
– نشانه گذاری اجتماعی
این روش یک راه خوب برای ایجاد لینک های فعال برگشت به سایت و افزایش ترافیک آن است. نشانه گذاری عمومی™اجتماعی۵ به این معنا است که با مشارکت و استفاده از نیروی همه کاربران اینترنت، صفحات اینترنتی را برچسپ گذاری (Tag) کنیم. در واقع، اساسا به جای این که برچسپ ها را برای خود حفظ کنیم با قرار دادن آنها در سایت های نشانه گذاری اجتماعی آنها را با همه کاربران اینترنتی به اشتراک می گذاریم. سایت های بسیاری برای نشانه گذاری اجتماعی به راه افتاده اند، که از میان آنها نمونه های خارجی del.icio.us و dig.com هستند و از نمونه های داخلی نیز balatarin.com و mohand.es را می توان نام برد.
– ارائه مقاله
ارائه مقاله۶ این روش یکی از راه های مطلوب برای افزایش ترافیک وب سایت شما است. به این صورت که شما با قرار دادن مقالات در سایت خود و یا واسط شدن بین تقاضا دهنده مقاله و سایت هایی که ارائه دهنده مقاله مورد نظر هستند، می توانید تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید. از مشکلات رایج در این زمینه، کامل نبودن مقالات و یا درست نبودن لینک ها است، که به این موارد باید توجه شود. ارائه مقاله مزایایی دارد که در زیر لیست شده است:

– افزایش ترافیک از طریق موتورهای جستجو
– افزایش ترافیک از طریق لینک های مستقیم
– بهبود وضعیت موتور جستجو
– افزایش تعداد کلمات کلیدی
– افزایش تعداد ارجاعات
– افزایش تعداد وب سایت های زیرمجموعه.
- معرفــــــی وبلاگ خود به دیگــران :
در این روش شما باید به قسمت نظرات وبلاگهای دیگران رفته و از اونها دعوت کنید که به وبلاگ شما بیان و از وبلاگ شما دیدن کنند .این رو ش هم خوب جواب میده البته در صورتی که طرفی ه شما در وبلاگش نظر دادید با معرفت باشه و اونم بیاد از وبلاگ شما دیدن کنه و نظر بدهید
.استــفاده از نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ :
در این روش باید یک نرم افزار که ایمیل گروهی میفرسته تهیه کنید .و لیستی از ایمیلهای کاربران فعال اینترنت را که خیلی از وبلاگها میدهند تهیه کنید و بنــر اسم سایت یا هر چیز دیگری را به ایمیل آنها ارسال کنید .تا خواننده به وبلاگ شمــا بیاد.این روش خیلی موثر است چون مثلا اگه شما به پنج هزار نفر تبلیغ وبلاگ خود را به ایمیلشان ارسال کنید حداقل چهار هزار نفر آنها به وبلاگ شما میان و میخوان ببینن که چه کسی این ایمیلهارو به ایمیلشون فرستاده و آمار وبلاگ شما به طور چشم گیری افزایش پیدا میکند .

- تبـــادل لینــک :
لینک کردن یعنی قراردادن نام و آدرس سایت دیگه در سایت خودتون و اگر این عمل متقابلا از هم از طرف دوستتون انجام بگیره میشه تبادل لینک .در این روش شما باید دیگران را دعوت به تبادل لینک با خودتون بکنید.مثلا به وبلاگ دیگه ای رفته و در قسمت نظرات بگید که من مایل به تبادل لینک با شما هستم اگر شما هم مایل هستید خبرم کنید.این روش بهترین روش برای افزایش بازدید وبلاگ شمـا میباشد.سعی کنید بیشتر از این روش استفاده کنید .
لینک خودرا به سایت‌هایی بفرستید که مورد علاقه‌ی مراجعین شما هستند.
- به صفحاتی با هزاران لینک،که دایرکتوری‌های لینک نامنظمی دارند، لینک نفرستید.چون نه برای ایجاد ترافیک سایت سودمند است ونه برای رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو.
- با سایت‌هایی لینک، مبادله کنیدکه در صفحه‌ی اصلی‌شان، دایرکتوری لینک به طور صریح ذکر شده باشد.
- از صفحات، با لینک‌های‌انبوه استفاده نکنید. احتمال بالا بردن ترافیک سایت، از این طریق، بعیدبه نظر‌ می‌رسد.
- از دایرکتوری‌های لینک، برای پیداکردن شرکای مناسب تبادل لینک، استفاده کنید.
همواره کارهای‌تان را طبق اصولی مشخص انجام دهید.می‌توانیداز نرم افزارهای تبادل لینک یا صفحه‌ی گسترده برای پی‌گیری لینک‌های درخواستی و حفظ جزییات ارتباط با سایر سایت‌ها استفاده کنید.
- امضای ایمیل
این روشی بسیار ساده،اما تقریبا فراموش شده برای افزایش مراجعین به سایت است.
ما تقریبا هرروز، ایمیل‌های زیادی می‌فرستیم، اما اغلب فقط اسم خودرا در آن نوشته،گاه حتی چیزی نمی‌نویسیم. چرا ایمیل‌های‌تان را با امضایی حاوی اسم و مطالب اندکی درباره‌ی وب سایت‌تان به همراه آدرس تمام نمی‌کنید؟
باورکنید بدون زیاده روی می‌توان در چهار خط، تمام مطالب لازم را بـیان کرد. حتماً از افزایش خارق العاده‌ی مراجعین به سایت، پس از این کار، متعجب خواهید شد. باورش سخت است، اما کنجکاوی، دریافت کنندگان ایمیل‌ها را وادار می‌کند روی لینک شما کلیک کنند.
با مراجعه‌ی منظم به تالارهای گفتگو، شرکت در بحث‌ها، مطرح‌کردن پرسش و پاسخ به پرسش‌ها، می‌توانید ضمن ایجاد رابطه‌ی توأم با اعتماد با سایر اعضا،به طور رایگان به تبلیغ سایت خود بپردازید.
- تبادل ترافیک
این روش ازآسان‌ترین راه‌های جذب مخاطب به سایت است. مثلاً، می‌توانید مزیت‌های رایگان برای وب گردی تعیین کنید.
نقطه‌ی ضعف این روش این است که افرادی که از طریق مبادله‌ی ترافیک به سایت شما مراجعه می‌کنند، به اندازه مراجعین از روش‌های قبلی هدف‌مند نیستند، زیرا این افراد به یک دلیل در این تبادل ترافیک شرکت می‌‌کنند و آن به دست آوردن اعتبار بیش‌تر در کم‌ترین زمان ممکن است. اکنون زمان آن فرا رسیده که شما وارد عمل شوید، چگونه می‌توانید فردی را که فقط بیست ثانیه یا کم‌تر در صفحه‌ی وب شما توقف می‌کند، تحت تأثیر قرار دهید.
)- مخاطبین خود را بشناسید. زمانی را به مبادله‌ی تبلیغات اختصاص داده، در عین حال به نوع صفحات وبی که تبلیغ می‌کنید، توجه کند. اطمینان حاصل کنید که تبلیغات شما به شکلی هدف‌مند، افراد را جذب می‌کند.
)- سعی کنید، تبلیغاتی تنظیم کنید که خواندن آنها حداکثر چند ثانیه وقت بگیرد. تهیه‌ی تبلیغات طولانی وقت‌گیر، هنر چندانی نمی‌خواهد. مطمئن باشید افراد از خواندن آنها خسته شده، بدون توجه به مطالب، روی دکمه‌ی "Next" کلیک می‌کنند.
به طور منظم، زمانی را به مطالعه این پنج روش مولد ترافیک، اختصاص دهید. خواهید دید در یک چشم به هم زدن سایت‌ شما در مسیر پیشرفتی هدفمند گام برمی‌دارد.
قرار دادن لینــک باکسهای پربازدید در وبلاگ
در این روش کافی است که در سایت گوگل سرچ کنید : لینک باکسهای پربازدید تا گوگل برای شما لینکهارا به نمایش در بیاورد و شما وارد وبلاگ اصلی لینک باکس شده و کد لینک باکس مورد نظر را در وبلاگ خود قرار داده و از طرف درخواست کنید که لینک شمارا در باکس خود قرار دهد
تبـــــادل بنـــــــــر
در این روش شمـا باید یک بنر برای خود ساخته و بنر را در سایتهایی که فضا میده آپلود کنید مثل : Persiangig.Parsaspace.tinypic.ws,img98.com
که سایتهای parsaspace و persiangig نیاز به دعوتنامه دارند ولی سایت tinypic نیاز به دعوتنامه ندارد و یکی از بهترین سایتها برای آپلود عکسهای شما میباشد .پس از اینکه بنر خود را درست کردید و در اینترنت آپلود کردید.با آدرس بنـــر خود میتوانید با دیگران تبادل بنر کنید که این هم مثل تبادل لینک هست ولی اون نوشته ای بود این یکی به صورت عکس .
- استــــفاده از سایتــها :
خیلی از سایتها سیستم افزایش بازدید دارند و میتونید از این سایتها استفاده کنید که خیلی خوب جواب میده،روش استفاده از این سایت به این صورت است که شما ابتدا باید عضو سایت بشوید و به کنترل پنل خود بروید و کدهای مربوطه به سیستم را در وبلاگ خود قرار دهید و شروع به کسب اعتبار کنید تا بتوانید لینک خود را قرار دهید .برای کسب اطلاع بیشتر میتوانید در کنترل پنل خود به بخش راهنما مراجعه کنید.
- پستهــای بیشتر و جالب در وبلاگ خود بگذارید :
اگر شمــا در وبلاگ خود خیلی فعال باشید و روزی 5 یا 6 پست در وبلاگ خود قرار دهید در هر پستی که میدهید نام وبلاگ شما بدر لیست وبلاگهای بروز شده ثبت میشه و چندین نفر همیشه آنلاین هستند و حداقل در هر پستی که میدهید 8 یا 10 نفـر از طریق وبلاگ سرور به وبلاگ شما می آیند .
همیشه سعی کنید مطالبی که در اینترنت خیلی کمیاب و جدید هستند در وبلاگ خود قرار دهید تا بیننده جذب شود و مطالب مورد نظر خود را در وبلاگ شما جستجو کند و وبلاگ شما تبدیل به وبلاگ مورد علاقه او شود .

– روش های پرداختی
روش های پرداختی در وب سایت دارای ریسک و هزینه هستند. فعالیت های تجاری که دارای بازگشت سرمایه باشند، می توانند از این روش ها بهره برند. اگر مدل تجاری شما دارای بازدهی مناسب باشد، می توانید با استفاده از روش هایی مانند پرداخت به وسیله کلیک یا لینک۷، برای سایت خود ترافیک مجازی ایجاد کنید. البته با فعالیت های پرداختی برای افزایش ترافیک وب سایت، هزینه گزافی را پرداخت خواهید کرد، در حالی که با روش های رایگان نیز می توانید جذابیت سایت خود را بالا ببرید و فروش خود را افزایش دهید.
پستهای تان را با پستهای مرتبط تمام کنید:
شما که برای پستهایتان این همه وقت میگذارید یک دقیقه هم وقت بگذارید و پستتان را با پستهای مرتبط تمام کنید. پستهای مرتبط پستهایی است که حدس می زنیم خواننده علاقه مند به نوشته ما از آن هم خوشش خواهد آمد. البته آن هم باید در وبلاگ خودمان باشد.در پایان هر مطلب من می توانید پستهای مرتبط را ببینید.
اگر میخواهید بدانید چقدر تاثیر دارد من زمانی که تازه این کار را شروع کرده بودم، یک پست را در نظر میگرفتم. زمانی که بازدیدش به 2000 می رسید مقدار کلیک روی لینکهای مرتبط را می شمردم. به صورت میانگین که به دو مطلب مرتبط لینک میدادم به ازای هر 2000، 500 بازدید هم از این راه به دست می آوردم. حال مثلا اگر بازدید شما از دو پست 4000 باشد می شود 5000. اختلاف دیگر قابل چشم پوشی نیست!اگر روی هاست شخصی وردپرس استفاده میکنید افزونه برای پست مرتبط زیاد است.
از سایدبارتان بازدید بسازید:
به سایدبار کنار هر پستتان نگاه کنید. خواننده آنجا را هم میبینند. بد نیست بعضی اوقات به خودتان در آنجا لینک بدهید. مثلا به سه پست برترتان. برای این کار هم افزونه در وردپرس زیاد است. خواننده های شما تصاعدی این مطالب را میخوانند و این پستها تصاعدی پربازدید می شوند. من در صدد هستم دوباره این شیوه را در این وبلاگ اجرا کنم اما بر حسب تچربه میگویم حدودا به ازای هر 1000 بازدید حدودا 50 کلیک هم این لینکها میگیرد. اگر وبلاگتان از طرف لینکدونی های زیادی حمایت میشود این بازدید تا حدود 150 به ازای هر 1000 بازدید پیش بینی میشود. بد هم نیست
– اگر مطلبی میخواهید بگذارید قبلش عنوان مطلب رو در گوگل جستجو کنید و ببینید چند سایت بهتون معرفی می کنه. اگر بنظرتون زیاد اومد از گذاشتن اون مطلب صرفه نظر کنید و بالعکس.( چون اگه یه متنی را مثلا ۱۰۰۰۰۰۰ تا سایت / وبلاگ بذاره دیگه انتظار ورود کاربر از گوگل به سایت شما ۱% می باشد – در کل دنبال مطالبی باشید که جذاب باشه و در سایت های کمی باشه که یوزر بیاد به سایت شما )
– بر روی لینک های دانلود خود پسورد بذارید و پسوردتون به صورتwww.parsfa.com باشه ! این کار باعث میشه در بلند مدت ادرس سایت شما در ذهن کاربر بمونه برای لینک های دانلود خود در همون جایی که میخواید لینک را بذارید یه باکس کوچولو درست کنید که مرتب و منظم لینک دانلود و پسورد را داخل اون باکس بذارید . ( این کار به نکته ۲ هم مربوط میشه )
– حتما همیشه لینک های دانلود خودتون را چک کنید تا لینکی از کار نیفتاده باشد – میتونید از کاربراتون هم بخواید لینک های خراب را گزارش کنند! ( این مورد خیلی مهمه ! اگه کاربر ۲ تا لینک بزنه و لینک ها خراب باشه دیگه کاربر به سایت شما نمیاد و ذهنش از سایت شما خراب میشه ! )

– تیتری که برای مطلبتون انتخاب کنید باید کامل و صحیح باشد. ( یعنی نه زیاد نامه باشه و نه خیلی کوتاه ! یه تیتری باشه که به طور خلاصه مفهوم کلی اون پست شمارا برای کاربر برسونه – این کار برای سئو گوگل هم خوبه )

– عکس های مطالبتون همه به یک اندازه باشد.توصیه می کنم از ۳۲۰ پیکسل بزرگتر نباشد. ( این مورد هم مهم هست و به نکته ۲ مربوط میشه)

--------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------
و نکاتی دیگر برای افزایش بازدید و ترافیک سایت
خب صد در صد هر وبمستری دوست داره که سایتش در رتبه های بالای گوگل قرار بگیرد . روش های متنوعی وجود دارد که همگی به نظر من مکمل یکدیگر هستند. اکنون به شما مهمترین این راه ها را آموزش می دهم تا وب سایت خود را محبوب نمایید و ترافیک آن را بالا ببرید.
دقت کنید که هیچ سایتی در مدت کم نمی تواند ترافیک بالای کسب کند و اگر اینطور هم باشد موقتی است. پس برای دیدن نتیجه باید چند ماهی صبر کنید.
نکته اول:
مهمترین و اولین چیزی که باید به شما بگویم این است که باید چیزی برای ارائه داشته باشید. اگر شما میخواهید در زمینه سایت های اینترنتی موفق شوید باید یک سرویس یا مطلب و یا … حتی الامکان جدید و یا کم نظیر ارائه کنید. پس اگر چیزی برای ارائه ندارید هر چه سریعتا از فکر بالا بردن آمارتان بیرون بیایید!
نکته دوم:
طراحی وب سایت شما باید با محتوای آن هم خوانی کامل داشته باشد بخصوص اگر سایت برای فارسی زبانان راه اندازی میکنید.
اصولا کاربران ایرانی به ظاهر ساده و زیبا بسیار جذب می شوند.
نکته سوم:
از کپی کردن مطالب از سایت های هم موضوع بشدت بپرهیزید زیرا اینکار پس از چند بار بازدید کاربر، به راحتی تشخیص داده می شود.
شاید بپرسید کاربر فکر می کند سایت های دیگر از سایت من کپی کرده اند. در جواب باید بگویم تشخیص به وسیله تاریخ ارسال مطلب بسیار آسان است!
نکته چهارم:
با مخاطبانتان ارتباط نزدیک برقرار کنید. یک مکان با عنوان تماس با ما در سایت خود حتما داشته باشید و در صورت لزوم حتی شماره تماس مستقیم خود را در سایتتان بگذارید و بخصوص در پایین سایت. این مسئله برای بعضی موتورهای جستجو نقش کلیدی دارد مانند یاهو!
نکته پنیجم:
یکی از سایت هایی که وبمستران حرفه ای برای آن سروکله می شکنند ثبت سایتشان در دایرکتوری بزرگ و جهانی dmoz.org است. به هر قیمیتی ولی به درسی سایت خود را در این دایرکتوری ثبت کنید. سپس خواهید دید که پس از مدتی ترافیکتان چطور می ترکاند!

نکته ششم:
در صورتی که مطلب در یک سایت دیگر دلتان را بدجور گرفت و خواستید آن را کپی نمایید حتما منبع و لینک مستقیم ان را نیز در پست خود بگذارید. زیرا اینکار صداقت شما را به کاربران می رساند. و سعی کنید از سایت های خارجی زبان مطالب را گرفته و به فارسی ترجمه کنید و برای کاربرانتان بگذارید.

نکته هفتم:
کاربر ها را نرنجانید بخصوص ایرانیها را که خیلی زود رنج هستند و اگر ببینند برای دیدن یک مطلب باید هزار و اندی از صفحات مثل عضویت اجباری و … را بگذرانند بی خیال ماجرا خواهند شد!

نکته هشتم:
لینک بدهید و لینک بگیرد و خصیص نباشید! در این چند ساله اخیر وبسترها بخصوص پربازدیدها! خیلی خصیص شده و به راحتی به کسی لینک نمی دهند. با آرامش و با متنی حساب شده و کاملا محترمانه درخواست تبادل لینک کنید.

نکته نهم:
قالب سایتان را با تمام مرورگرها منطبق کنید! هنوز خیلی ها از مرورگر تنفر آمیز IE6 استفاده می کند که مرورگری کاملا غیر استاندارد است! پس سایت شما باید برای همه به یک شکل بارگزاری شود. همچنین قالب خود را بسیار سبک بسازید زیرا با سرعت حلزونی اینترنت در ایران بعضی ها حوصله چند دقیقه لود شدن یک سایت را ندارند!

نکته دهم:
کلمات کلیدی سایت خود و سایت های رقیب را به دقت بررسی کنید و بهترین ها را برگزینید. برای اینکار از سایت dwords که یکی از سایت های گوگل است کمک بگیرید. همچنین توضیحات سایت خود را فراموش نکنید.

نکته یازدهم:
سعی کنید آدرس وب سایت شما کوتاه و به خاطر سپردن آن آسان باشد.

نکته دوازدهم:
عنوان وب سایت اولبن موردی که کاربر هنگام ورود به سایت شما می بیند پس عنوانی مناسب، کوتاه و روان انتخاب کنید. مثلا اگر سایتی با محتوای موزیک دارید عنوان “دانلود موزیک های جدید ایرانی” می توانید مناسب باشد.از به کاربردن اولین ، برترین ، قدرتمندترین و … بپرهیزید.

و یک نیم نکته ی دیگر:
سعی کنید از هر چیز و از هرجا ننویسید! اگر خود را روی موضوعی خاص متمرکز کنید بیشتر پیشرفت خواهید داشت.
  • 0

#58 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1392/01/02 ساعت 18:59

mohamad-01,
این تاپیک دیگه فسیل شده
در ضمن برای ارسال این چنین آموزش هایی میتونید مطلب خودتون رو در بخش ویکی سایت ارسال کنید
البته دقت داشته باشید که مطالب خودتون نه کپی بدون ذکر منبع
این مطلب مربوط به سایت زیر میباشد
[hide]http://www.mahansurf.com/fa/blog/showcontent/51[/hide]
نمیدونم چرا توی ایران کسی به حقوق نویسنده احترام نمیزاره ما اینجا خودمون هرچی مطلب میزاریم بقیه به اسم خودشون کپی میکنن حالا شما ...
این کارها نه تنها رتبه سایت رو بالا نمیبره بلکه پایین هم میاره
دیگه نمیدونم چی بگم :recourse:
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی