پرش به

تصویر

نرم افزار طراحی قالب دیتالایف انجین

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
21 پاسخ برای این موضوع

#1 rasmedonya

rasmedonya

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 95 ارسال

ارسالی 1390/07/30 ساعت 14:06

اگر میشه یکی از این مدیران و یا یکی از دوستان اگر نرم افزاری مانند آرتیستر وجود داره که قالب راحت برای دیتالایف انجین طراحی بشه رو معرفی کنه اگر نرم افزاری وجود نداره چرا برای تکمیل کار و پیشرفت یک نرم افزار طراحی قالب دیتالایف انجین درست نمی کنید
با تشکر
  • 0

#2 golchamani

golchamani

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 219 ارسال

ارسالی 1390/07/30 ساعت 15:52

سلام من هم مشتاق هستم :yes:
اگر کسی نرم افزاری برای طراحی ساده قالب دیتالایف انجین سراغ داره معرفی کنه :winked:
  • 0

#3 FedoraCore

FedoraCore

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 913 ارسال

ارسالی 1390/07/30 ساعت 16:19

چنین نرم افزاری وجود نداره دوست من
  • 0

#4 SinaHaghighi

SinaHaghighi

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 334 ارسال

ارسالی 1390/07/30 ساعت 17:11

rasmedonya,
از نظر بنده تمام نرم افزار های طراحی قالب + هر نوع قالبی رو به میشه برای دیتالایف انجین استفاده کرد .

دیتالایف انجین خوبی که نسبت به تمام سیستم ها داره قابلیت انطعاف پذیری بالای این سیستمه . شما کافیه هر قالب html رو داشته باشید . در بین کد ها در جای مخصوص به خود کد مورد نظر را درج کنید . مثلا در بلوک مطالب content رو درج کنید . با درج کردن این کد ها که به عدد 10 هم نمیرسه و 10 دقیقه هم از وقت نمیگیره شما به راحتی یک قالب دیتالایف انجین ایجاد کردید .

پس اصلا معنی نداره یک نرم افزار برای اینکار طراحی بشه :bully:

والا :feel:
  • 0

#5 hamedmax73

hamedmax73

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 100 ارسال

ارسالی 1390/08/01 ساعت 10:06

كلا استفاده از نرم افزار رو برای طراحی بیخیال شید چه بخواهید حرفه ای بشید چه نه

مگر اینكه از نرم افزار های مثل دریم ویور و با اكسپرشن وب استفاده كنید كه باعث راحتی در نوشتن كد میشن نه طراحی
پیشنهاد منم همون اكسپرشن وب هست كه ار ماكروسافته
  • 0

#6 rrahimi

rrahimi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 148 ارسال

ارسالی 1390/08/01 ساعت 12:55

یه نظر من هم Microsoft Expression Web خیلی عالی هست برای طراحی قالب وافعا فوق العادست توی این زمینه
  • 0

#7 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1390/08/02 ساعت 13:02

برنامه Microsoft Expression Web به هیچ عنوان برای طراحی قالب برای دیتالایف انجین مناسب نیست. این برنامه با فایلهای tpl مشکل دارد و این فرمت را ساپورت نمیکند. :request:
  • 0

#8 rrahimi

rrahimi

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 148 ارسال

ارسالی 1390/08/02 ساعت 21:12

IMP,

کی گفته ساپورت نمیکنه الان من دارم با همین برنامه طراحی مکینم و خیلی هم ازش راضی هستم از نسخه یک این نرم افزار شروع کردم و الان با نسخه 4 هم دارم کار میکنم هیچ مشکلی تو باز کردن فایلهای tpl نداره .

نمیدونم شما چجوری میگید مشکل داره :request:
  • 0

#9 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1390/08/02 ساعت 22:10

من گفتم که ساپورت نمیکند.
تو گوگل هم میتونید جستجو کنید نتیجه رو ببینید!

من دیروز بخاطر صحبت شما رفتم این برنامه رو دانلود کردم، ولی این برنامه فرمت tpl رو به صورت دیفالت ساپورت نمیکرد. حالا شما کار خاصی کردید باهاش یا اکستنشن نصب کرده باشید روش من خبر ندارم.

یک لینک نمونه:
http://www.expression-web-designer-help.com/forum/forum_posts.asp?TID=1828

برای خود من هم این برنامه فایل های tpl رو باز نکرد. حالا برای شما چرا کار میکنه خدا میدونه...

این هم لینک فرمت هایی که ساپورت میکنه ظاهرا:
http://extensions.frieger.com/proginfo.php?prog=100

این ها رو نگفتم که خدایی نکرده بگم حرف شما درست نیست، فقط خاستم بگم رو هوا حرف نزدم و این برنامه به صورت دیفالت فایلهای tpl رو ساپورت نمیکند.
  • 0

#10 alisoftware

alisoftware

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 513 ارسال

ارسالی 1390/08/02 ساعت 23:40

ولی فکر نکنم نرم افزاری در این زمینه به قدرت Adobe Dreamweaver وجود داشته باشه. واقعا محشره. من که از ورژن 8 این نرم افزار (Macromedia Dreamweaver) تا به امروز که از CS5 دارم ازش استفاده می کنم تا الان نقصی توش ندیدم. خیلی حرفه ای و راحته
  • 0

#11 farid-ahmadi

farid-ahmadi

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 464 ارسال

ارسالی 1390/08/03 ساعت 00:05

ساختن قالب واسه دیتالایف انجین خیلی راحته فقط کافیه html بلد باشین
  • 0

#12 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1390/08/03 ساعت 08:14

دوستان عزیز و گرامی !
استفاده از نرم افزار هایی که فرمودید هر کدام مشکلات خاص خودشون رو دارند. زمانی که از EXpression 2007 استفاده می کردم، گاهی tpl رو ساپورت می کرد، گاهی نمی کرد.
Dream Weaver به خودی خود ابزار خوبیست، اما استاندارد نیست. بسیاری از استاندارد های کنسرسیوم استاندارد وب ( W3C ) را به دلایل نامعلوم و نامشخصی زیر پا می گذارد.

بهترین روش استفاده از NotePad++ هست.

روشی را برای خود انتخاب کنید تا بتواند به پیشرفت شما هم کمک کند.
  • 0

#13 hamedmax73

hamedmax73

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 100 ارسال

ارسالی 1390/08/03 ساعت 15:27

زیاد هم نیاز نیست كه tpl ها رو در اكسپرشن ادیت كنید شما بیش اصلی قالب رو در اكسپرشین ایجاد میكنید و بعد اون تكه تكه میكنید و قسمت های مختلف رو در داخل tpl ها قرار میدید
  • 0

#14 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1390/08/03 ساعت 21:59

mister.yousefi,
میشه لطف کنی دلیل یا مدرک یا لینک از سایت معتبر برای ما بزاری تا ما هم بیشتر اطلاعات درباره غیر استاندارد بودن این برنامه بدست بیاریم؟ ممنون میشم :feel:

چون خودم غیر از این برنامه با هیچ برنامه دیگه ای کار نمیکنم، میخاستم ببینم دلیل شما برای این حرف چیه. اگه اینجوری هست من هم قید این برنامه رو بزنم. منتظر پاسخ شما میمونم.
  • 0

#15 SinaHaghighi

SinaHaghighi

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 334 ارسال

ارسالی 1390/08/03 ساعت 22:30

IMP,
میشه لطف کنی دلیل یا مدرک یا لینک از سایت معتبر برای ما بزاری تا ما هم بیشتر اطلاعات درباره غیر استاندارد بودن این برنامه بدست بیاریم؟ ممنون میشم

100 درصد با IMP موافقم . این برنامه کی میگه غیر استانداره . از این استاندارد تر نییییییییییییست

mister.yousefi,
منم مثل IMP قانع نمیشم . اگه میشه ب مدرک به منم ثابت کنین ؟؟؟؟؟؟ یا اینکه پستی که ارسال کردین رو ویرایش کنین .
  • 0

#16 hamedmax73

hamedmax73

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 100 ارسال

ارسالی 1390/08/04 ساعت 18:46

نرم افزاری مثل اكسپرشن مدت های بسیاری روشون كار شده مخصوصا اكسپرشن كه قرار بود جایگزین فرانت پیج بشه و در درصد استاندارد هستند از نظر كد نویسی و تا حدود 90 درصد هم از نظر w3
  • 0

#17 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1390/08/04 ساعت 19:09

hamedmax73,
الان این حرف شما در تائید صحبت آقای یوسفی هست؟ اگر آره، میشه لطف کنی بفرمائید روی چه پایه و اساسی میخاهید بگید Dreamweaver استاندارد نیست؟ میشه لطفآ تاریخ ساخت اولین ورژن Dreamweaver را برای ما اینجا بنویسی تا بقیه کاربران هم بفهمند که این برنامه تازه ۱ هفتست درست شده و مثل اون برنامه Microsoft Expression Web زیاد روش کار نشده!

بی زحمت لینک صفحات و یا مقالات سایت W3 رو که عنوان شده هر برنامه چند درصد استاندارد هست رو اینجا بزارید + مقاله حائ معتبر مبنی بر غیر استاندارد بودن برنامه Dreamweaver رو هم اینجا قرار بدید.

این مطالب رو ننوشتم که الکی طرفداری کنم، چون خودم هم دوست دارم بدونم این جریان که شماها میگید چیه؟ چرا این این برنامه استاندارد نیست اونوقت برنامه Microsoft Expression Web شده استاندارد! از نظر من، تمامی صحبت های شما سلیقه ای هست. چون این برنامه نیاز به کدنویسی نداره و خیلی راحت میشه باهاش قالب ساخت، این مطالب رو عنوان میکنید. در صورتی که از نظر امکانات Dreamweaver یک سر و گردن بالاتر است.

حالا، اگر شماها لینک سایت، مقاله معتبر، از سایتهای معتبر، اینجا گذاشتید که توش عنوان شده باشه این برنامه استاندارد نیست، در این صورت بنده قول میدم دیگه از برنامه Dreamweaver استفاده نکنم، تمامی صحبت هام رو هم پس بگیرم! :love:

امیدوارم کسی از صحبت های من ناراحت نشه، این مطالب رو نوشتم برای اینکه دلیل شما ها رو اینجا همه با هم ببینیم و سلیقه ای اینجا نظر ندیم.

همچنان ما منتظر منبع و مقاله های شما هستیم :love:
  • 0

#18 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1390/08/04 ساعت 20:24

آنالیزور صفحات مبتنی بر تگ های تعریف شده کنسرسیوم وب

لطفا سایت هایی که با استفاده از DreamWeaver درست کردین رو بررسی کنین. و حتما نتیجه رو همین جا اعلام کنید تا ببینیم نتیجه این بحث به کجا می رسه ؟!

من هیچ وقت نگفتم DreamWeaver نرم افزار مفیدی نیست و کاربردی نیست و ضعیف هست و ...
تا چند ماه پیش من هم از ضعف های سیستم های گوناگون آگاه نبودم و خیلی تصادفی در طی صحبت ها با آقای موسوی به این قضایا پی بردم. آقای موسوی هم لطف کردن و نکاتی رو متذکر شدند.
  • 0

#19 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1390/08/04 ساعت 21:12

اینجا قرار بود لینک از مقاله یا مطلب از یک سایت معتبر مبنی بر غیر استاندارد بودن برنامه Dreamweaver بزارید. نه لینک چک کردن Validate بودن صفحات وب! اینکه یک صفحه 100% Validate باشه فقط و فقط به مهارت طراح بستگی داره! من میتونم با DreamWeaver یک صفحه بسازم ۱۰۰% Validate باشه و یا یک صفحه بسازم که 10% validate باشه!

اینجا بهث سر این نیست که فلان برنامه خوب است و فلان برنامه بد. حتی من بخاطر صحبت های شما خیلی به اون برنامه مایکروسافت علاقه مند شدم که ببینم چجور برنامه ای هست، دانلود کردم، نظرم رو گفتم. ولی این صحبت شما:

Dream Weaver به خودی خود ابزار خوبیست، اما استاندارد نیست. بسیاری از استاندارد های کنسرسیوم استاندارد وب ( W3C ) را به دلایل نامعلوم و نامشخصی زیر پا می گذارد.

یک جوری آدم رو قلقلک میده :feel: من تا قبل از این جواب آخر شما، فکر میکردم شما از جایی خوندید و یا مقاله یا توضیح قابل قبول و معتبری دارید که اینجوری برنامه Dreamweaver رو زیر سوال میبرید! نمیدونستم که ملاک شما فقط چک کردن سایت در سایت W3 برای مشخص کردن مقدار Validate اون هست!

کلام آخر اینکه، همچنان من منتظر دلیل شما برای غیر استاندارد بودن برنامه Dreamweaver هستم، شما گفتی با صحبت با آقا مصطفی به یک سری نکات و نتیجه رسیده اید. ما هم ممنون میشیم اگر این نکات رو به ما هم یاد آوری کنید. تا ما هم از اصل ماجرا باخبر باشیم و بدونیم کجای کار این برنامه میلنگه. در آخر هم میتوانیم به مهندسان کمپانی Adobe یک ایمیل بزنیم و اشکالات و نکات غیر استاندارد این برنامه رو به اونها هم یادآوری کنیم.
  • 0

#20 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1390/08/04 ساعت 21:38

برای اینکه دوستانی که به دنبال برنامه خوب هستند از صحبت های ما زیاد سردر گم نشوند، چند لینک اینجا میزارم تا خودشون یک نگاه بکنند:

2011 Best PHP Editor Comparisons and Reviews:
http://php-editor-review.toptenreviews.com/

2011 HTML Editor Software Review Product Comparisons:
http://html-editor-software-review.toptenreviews.com/index.html

2011 Best Web Design Software Comparisons and Reviews:
http://web-design-software-review.toptenreviews.com/

2011 Best Website Builder Software Comparisons and Reviews:
http://website-builder-review.toptenreviews.com/

احتمالا من هم از Dreamweaver کوچ میکنم :happy: :donoghted:
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی