پرش به

تصویر

نرم افزار طراحی قالب دیتالایف انجین

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
21 پاسخ برای این موضوع

#21 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1390/08/05 ساعت 09:09

فقط خود سایت آقای موسوی و سایت W3C هستند که کاملا Validate اند.
سایت من هم به خودی خود دو تا اررور داره که به خاطر استفاده از یک آی دی در دو نقطه از سایته! اما در جواب حرف شما، باید عرض کنم وقتی بعد از این همه طراحی و توسعه و برنامه نویسی به این نتیجه رسیدم که برنامه Notepad++ استاندارد ترین و قابل استفاده ترین برنامه برای برنامه نویسی و طراحی وب، مبتنی بر OS ویندوز هست، فکر می کنم این حرف من با توجه به تجربیاتم می تونه قابل استناد باشه.
به بنده ارتباطی نداره که شما مایل به استفاده از چه برنامه هایی هستید و چطور می خواید برنامه بنویسید. اگر کار به صورت Team Work بود فرق می کرد، اما الان چنین بحثی مطرح نیست.
من صرفا نتیجه گیری هایی که از تجربیاتم داشتم رو بیان کردم.
Expression هم متاسفانه برنامه جالبی نیست، نه به این دلیل که Validate هست یا نیست ! چون تا حالا سایتی که با اون طراحی کرده باشم رو آنالیز نکردم، اما بستن اتوماتیک تگ ها پس از تعریف اون، واقعا اعصاب آدم رو خورد می کنه، مخصوصا وقتی بین هزار تا خط گیر کردی !!! اگر شما قصد توسعه و برنامه نویسی نول شده ( که البته رایجه ) به زبان asp هستید، expression امکانات خوبی رو در اختیار شما قرار می ده.
  • 0

#22 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1390/08/05 ساعت 09:22

من نمیدونم حرفام گنگ هستند یا بد منظورم رو رسوندم! شایدم کسی حرفهای من رو نخوند! به هر حال هر کی با هرچی عشقش هست میتونه قالب بسازه، دلیل هم نمیشه اگه یک نفر با یک برنامه قالب ساخت بقیه برنامه ها غیر استاندارد باشه!

من فقط میخاستم دلیل شما رو برای حرف بی اساستون رو بشنوم که نشد! درست نیست که ناظم انجمن اینجور شایعه درست کنه، پس فردا چند تا کاربر میبینند، واقعا فکر میکنند اون برنامه غیر استاندارد هست و و و ... در ضمن تک طرح هم Validate هست! جای دیگه رو چک نکردم!

من دیگه این تاپیک رو ادامه نمیدم...
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی