پرش به

تصویر

دیتالایف انجینی ها در حال انقراضند

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
40 پاسخ برای این موضوع

#21 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 12:11

با عرض پوزش ! گفتم لطفا راهکار و راه حل و ایده برای بهتر شدن بدین ! تاپیک به صفحه دوم رسید و غیر از یک نظر قابل توجه و یک پست دوست عزیز Numen.RTHP بقیه فقط گله و شکایت بود.

لطفا راه حل !!! :what:

farid-ahmadi,
دوست عزیز، ماژول های خاص و قالب های ویژه همگی قیمت های خاص خودشون رو دارن و بسته به نظر برنامه نویس یا طراح می تونه متفاوت باشه ! هیچ سایتی به صورت VIP چنین امکانی رو برای اعضا فراهم نمی کنه. البته قالب های ترجمه شده بحثش جداست، اما این راه حل شما اگر چیز جدیدی بهش اضافه نشه، اجرایی نخواهد بود.
  • 0

#22 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1390/10/11 ساعت 12:11

1- چرا روی یک نسخه دیتالایف انجین کار نمی کنیم و یک نسخه را برای خود مرجع کنیم
2- نبود ماژول و هک اساسی ( هست ولی برای ورژن های مختلف )
3- پاسخ ندادن مدیرهای سایت به مشکلات و درخواست های کاربران
4- نبود قالب های اختصاصی و اصولی
5- نسخه پی در پی و استرس همیشه مدیران برای نسخه های بعدی و ماژول های نصب شده
6- حمایت نکردن بچه های دلی از دیتالایف انجین فارسی و هم اینکه اغلب به فکر جیب خودشون هستن

سلام ، پاسخ های شما به ترتیب :
1. الان شما حاضری روی نسخه 8.0 کار کنی یا نسخه 9.4 بهتر از نسخه های قبلیه ؟!!! پس نمیشه یک نسخه رو مرجع انتخاب کرد
2. خوب این قسمت رو با شما موافقم ، دلیل اصلیش اینه که ما دوستان (حتی خود من) وقتی از ماژولی یا هکی و یا ... استفاده می کنیم بدون تشکر و حفظ کپی رایت دیتالایف انجین رو ترک میکنیم ، در حالی که مطمئنا بر روی هر ماژولی (حتی کپی از سایت های دیگه) زحمت کشیده شده !
3.مدیران سایت ؟! کدوم مدیر؟ من که جز سید مصطفی مدیر دیگه ای تو سایت ندیدم که اونم مشغوله کارای خودش هست و مشکلاتی داره!!! یه مشکلی هم که ما داریم اعتماد نکردن به دوستان هست ، دوستانی هستن که سیستم رو به خوبی میشناسن !!!
در ثانی ، شما تا حالا پستی گذاشتین که جواب نگیرین ؟! مگر در شرایط خاص :| تا اونجایی که من دیدم تو این 2 سال ، این چند ماه بهترین انجمن رو از نظر پاسخگویی داشتیم !
4. دیتالایف انجین سیستم کاملا منعطف و ساده ای از نظر قالب نویسی هست ، خب دوستان اکثرا میخوان قالب ها رو مفت گیر بیارن و در جا کپی رایت رو عوض می کنن و من طراح دیگه رایگان طرحی رو در اختیار دیگران قرار نمیدم :|
5. این مشکل از ما نیست ، مشکل از سیستم نویسی روس هاست ، اونا هستن که اینجوری سیستم رو منتشر میکنن و مشکلاتش رو در هر سیستم رفع می کنن ! و یا تکمیلش میکنن !
دیتالایف انجین بدون ماژول هم سیستم جامعی هست !
6. در قسمت 2-4 مطرح شد!

بر گردیم به پیشنهاد آقای یوسفی
طبق آنچه دوستمون گفتن ، vip شدن بهتره ولی آیا امکانش هست ؟!
شاید اینظوری بهتر یاشه که هرکسی که ماژولی ، قالبی ... اضافه کرد گزینه ای به عنوان Donate اضافه بشه !!! البته دوستان هم کم لطفی نکنناااا ! برای مثال ماژولی نوشته میشه و قیمتش هست 10 تومن ، اگه 5 نفر بخرن میشه 50 تومن ولی اگه بشه 500 تومن مطمئنا 100 نفر تواناییشو دارن ، به شرطی که دوستان هم همکاری کنن ! باز نظری به فکرم رسید اعلام می کنم !
ممنونم بابت اینکه حوصله به خرج دادین :love:
  • 0

#23 mohammad-kh

mohammad-kh

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 278 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, PHP, SEO

ارسالی 1390/10/11 ساعت 12:22

Ehsansetarehdan,

موافقم
  • 0

#24 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 12:36

در مورد
3- پاسخ ندادن مدیرهای سایت به مشکلات و درخواست های کاربران

یادم رفت بگم ، میدونین چرا مدیران و یا حتی بعضی از دوستان جوابگوی مشکلات شما نیستن ؟!
راحت ترین کار تشکر تو انجمن و دادن امتیاز + هستش که حتی به این هم راضی نیستیم ، چقدر پیش اومده مشکلتون حل شده یه تشکر خشک و خالی نکردین ؟! بیایم و حق بدیم به مدیران و دوستان
به قول یکی از بزرگان (اسمش دقیقا یادم نیست) برای ساختن یک جامعه ایده آل ، باید از خود شروع کنیم ! شما از خودتون شروع کنین تا کل انجمن دست در دست هم به سمت پیشرفت حرکت کنیم!
  • 0

#25 milad

milad

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 571 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 13:32

Ehsansetarehdan,
اینو بدجوری موافقم! :fellow:
کاربر عزیز بهش کمک میکنی آخرش میاد بهت توهین هم میکنه!خب نمیشه اینطور باشه,دستمزدی که نمیگیرن بچه ها زحمت میکشن میان اینجا به کاربرای دیگه محض رضای خدا یا حالا هر چیز دیگه ای میان کمک میکنن آخر سر نه تشکری نه چیزی جالبیش اینجاست که میان بهت توهین هم میکنن,من خیلی از دوستان عزیز که در دیتالایف انجین حضور داشتن و به کاربرا کمک زیادی میکردن و واقعا حقشون مدیریت بود و با توهین های بیش از حدی که بهشون شد از این انجمن رفتند رو میشناسم,دقیقا منظورم قسمت اول نظر numen هست :fellow:

به امید فرهنگسازی... :smile:

موفق باشید دوستان :flower:
  • 0

#26 Amin_Star

Amin_Star

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 25 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 13:38

منم با Ehsansetarehdan موافقم مخصوصا با طرح VIP.

این طرح باعث میشه تلاش و انگیزه بین دوستان دیتالایف انجینی برای ارائه خدمات بیشتر بشه ولی بایستی بیشتر روی طرح کارشناسی بشه تا اختلافی پیش نیاد.
  • 0

#27 msm

msm

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 229 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 15:35

من کاملا با این موضوع که بعضی ها میگن پشتیبانی ضعیفه مخالفم .باید پرسید از این افراد که تا حالا با چند تا cms کار کردن و تو پشتیبانی اون cms ها چی دیدن که هی میان اینجا تخریب .من خودم با نیوک کار کردم سیستم نیوک جوریه که خیلی سوال و ابهام واسخ کاربر پیش میاد بری تو انجمنش سوال مطرح کنی هیچ کسی جوابگو نیست مگر اینکه هی اسپم کنی و پستت رو تو تاپ نگه داری آخرش هم میان میگن به ما ربطی نداره
سرتون و درد اوردم من که واقعا از دیتالایف انجین راضیم درسته یه ضعفایی هست ولی دلیل نمیشه که یکی از راه بیاد بگه دیتالایف انجین در حال انقراض اینو به عنوان بی احترامی میدونم .واقعا حرف نا حسابی زدن
  • 0

#28 mohammad-kh

mohammad-kh

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 278 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, PHP, SEO

ارسالی 1390/10/11 ساعت 15:49

msm,
دوست عزیز بله میان بد ، بدتر خوب معلومه که بد ، بهتره ...
همه ما منظورمون پشتیبانی دیتالایف انجین قدیمی هست که فوق العاده بود نه من شاید خیلی از دوستان بخاطر پشتیبانی و صمیمیت قدیم دیتالایف انجین تا الان باش موندیم و خواهیم بود .
هدف ما رفع اشکال دیتالایف انجین هست نه ترک اون :flower:
  • 0

#29 nog

nog

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 176 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 16:16

دوستان تایپیک و پست های ارسالی شما داره به حاشیه میره پست بر این بود چه جوری به پیشرفت دیتالایف انجین کمک کنیم و اما بعد دوست خویم درسته که پایه و اساس دیتالایف انجین روسی است اما به پی اچ نیوک و ورد پرس و جومیلا و.. نگاه کنید خود ما ایرانیا تغییر میدن بجای اینکه منتظر روس ها باشیم روی یک نسخه متمرکز بشیم و اصلاحیه های برای پیشرفت و ارتقا دلی منتشر کنیم سری به سی ام اس نیوک بزنید روی یک نسخه کار میکنه و اصلاحیه های متعددی رو منتشر می کنه امار بازید و کاربر و.. رو نگاه کنید دوستان من سایتم رو 4 سال با نیوک کار کردم چون انعطاف پذیری نیوک ضعیف بود به سراغ دیتالایف انجین اومدم بعضی از مازول ها رو رایگان و بعضی هایی رو که کار حرفه ای کار کردن رو به فروش برسانید من تا حالا ماژول اسلاید بار رو -لغت نامه-لیست شهدا-گالری آژاکسی-پیغام مدیر و سیستم هاستینگ رو دارم به یکی از دوستان برام ماژول نویسی کرده
اسلایدبار 50 هزار تومان :soot:
لغت نامه 100 هزار تومان:soot:
لیست شهدا 50 هزار تومان:soot:
گالری عکس 100 هزار تومان:soot:
پیغام مدیر 50 هزار تومان:soot:
و جدید سیستم هاستینگ با رو سفارش دادم 350 هزار تومان :donoghted:
چرا ماژول های حرفه ای در سایت دیتالایف انجین فارسی موجود نیست و باید دنبال ماژول نویس حرفه ای بگردم و خداروشکر یک حرفه ای رو پیدا کردم و هر سفارشی رو که می خوام برام میزنه :happy:
پیغام بعضی از کاربرای دلی برای نصب ماژول ها
ماژول رو نصب کردم ولی با نسخه دیتا 9.3 کار نمیکنه :question:
ماژول رو نصب کردم ولی با نسخه دیتا 9.2 کار نمیکنه:question:
ماژول رو نصب کردم ولی با نسخه دیتاا 9.0 کار نمیکنه:question:
ماژول رو نصب کردم ولی با نسخه دیتا8.5 کار نمیکنه:question:
چرا؟؟؟ کاربر اینقدر رو نصب ماژول ها وسواس به خرج بده
سایت های دلی فارسی که جدیدا افتتاح شده
www.dlecms.ir
www.dleplus.com
  • 0

#30 esfahanfishing

esfahanfishing

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 84 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 16:17

به نظر من مهمترین ضعف دیتالایف انجین یکی نداشتن قالبهای متنوع و زیبا و دیگری
اینکه برای نصب یه ماژول باید هفت خان رستم را طی کنی اخر سر هم کار نمیکنه :donoghted:
  • 0

#31 nemeda2

nemeda2

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 107 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 16:54

بنظرم مهمترین ضعف پشتیبان دیتالایف انجین فارسی کمبود مدیرهای قوی و فعال هستند ولی چرا نمی دونم. شاید بخاطر سیاست کاری مدیر سایت باشه... یا عدم جذابیتهای لازم برای مدیرا یا ...
نمی دونم چرا مدیرای فعال سایت نه تنها بیشتر نشدند بلکه نسبت به گذشته خیلی کمتر هم شدند.
بنظر شما چرا پشتیبانهای فارسی مامبو و جوملا اینقدر فعال و پرکارند؟؟!!
نظر شخصی من اینه که اونا دقیقا بصورت یه گروه بزرگ کار می کنند ولی اینجا ظاهرا توسط یکی دو نفر اداره میشه که همه چیز دست خودشونه.
  • 0

#32 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 17:41

نقل قول: nog
سی ام اس نیوک

دوست عزیز چند سالی هست که پشتیبانی اصلی نیوک دیگه ادامه نمیده و ما ایرانیا هستیم که اومدیم نسخه 8.3 رو انتشار دادیم ! درسته جای تشکر داره ولی آیا مشکلات هکش برطرف شده ؟ آیا مشکلاتی که قبلا داشت رفع شده ؟! و ....
در مورد ماژول ها شما خودتون حاضرید همه ی ماژولایی که نوشتین رو رایگان در اختیار قرار بدین ؟! مسلما نه !!! چرا نه ؟!!

بفرما ، هنوز نذاشتن حرفام خشک بشه :narahat: یکی پیغام خصوصی داده " تو مگه فضولی " یکی - داده فضولی مگه !!! یکیم تو یاهو گرفته چرا جوابی که نمیدونی پست میدی ؟!
فردا از ما انتظار دارین تو هر مشکلی براتون پیش اومد بیام پاسخ بدیم :recourse: به خدا ما اینجا فقط به خاطر خود دیتالایف انجین و دویتان اینجاییم ، نه پول میگیریم ، نه امکانات اضافی میدن و نه ...
  • 0

#33 nog

nog

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 176 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 19:00

دوست عزیز هک نیوک چه حرفا من نیوک 8.2 رو برای یکی از ستادهای احمدی نژاد راه اندازی کردم ولی کوچکترین ضربه ای سایت نداشت و هم اینکه ماژولهایی که بالا نوشتم پول دادم نوشتم متن های کاربرها رو خوب بخون گفتم یک نفر ماژول نویس حرفه ای پیدا کردم که واسه امئ می نویسم اگر ماژول نویس بودم دیتالایف انجین رو کارستون میکردم :question:
اگه نیوک هک میشه چرا اینقدر مخاطب داره

دوست عزیز مخاطب های این سایت رو نگاه کن

این سایت که هر هفته فیلتر و با یک دامنه جدید میاد با چنین ترافیک کاربر و مخاطب چرا هک نمیشه و با مشکلی برخورد نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • 0

#34 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 19:10

nog,
من دقیق خوندم ، شما این کار رو میکردین ولی دوستانی هستن که این کار رو نمیکنن!
  • 0

#35 Arioman Manos

Arioman Manos

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 69 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 19:18

بچه ها کلا تمامه سیستم های مدیریت محتوا از وردپرس و دیتالایف انجین و جوملا گرفته تا حتی E107 در ساپورت فارسی ضعیف هستند حالا یه به دلیله اینکه اطلاعات کافی ندارن و مهارت کافی و یا اینکه استادان و مدیران ماهر دلیلی برای کمک بی دلیل به یوزهای تا حدودی آشنا و گاهی اوقات صفر کیلومتر که پایه های Html رو هم نمیدونن می بینن !!

که این برمیگرده به تفکره مردمه کشوره ما که کاری که توش سودی نیس رو انجام نده و وقت نذار براش !! خصوصا در این دوره که همه یه جورایی وقت کم میاریم !!

بهرحال برای ساپورت پیشنهاد میکنم اگه اینجا جواب نگرفتین به انجمن های انگلیسی رجوع کنید خیلی اوقات جوابه بهتری میده

و اینجور که من دیدم مدیران و کاربرانه این سایت هم در حده توان و وقتشون به همه کمک میکنن

در مورده قالب هم این سوال وجود داره که آیا خوده شما حاضر هستید ساعت ها و روزها برای طراحی یه قالب وقت بزارید و بعد اون رو مجانی به اشتراک بزارید !!‌ اونم در حالی که تقریبا 99٪ مطمئن هستید همه اولین کاری که با قالبه شما انجام خواهند داد Remove کردن نامه طراحه قالب و جاگزینی Template Design by : Haj Asghar !! خواهد بود !! :soot:
  • 0

#36 nog

nog

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 176 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 19:32

درسته برادر منظور کلی من انتشار نخسه دیتالایف انجین رو ی یک نسخه که خود کاربرا اون گسترش بدن نه اینکه منتظر روسیه ها باشم؟؟؟ اگر فردا پروژه دیتالایف انجین روسیه متوقف شد ما ایرانی ها چیکار کنیم باید از سیستم دیتالایف انجین خداحافظی کرد من نگفتم که همه امکانت رو رایگان در اختیار بزارید هم فروش قالب و ماژول بزارید هم اینکه برخی از ماژول ها رو رایگان بزارید
الان من مازول ماژول فرم ساز حرفه ای شما رو دارم اجازه است فری برای کاربران بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس باید پایه و مدیریت دیتالایف انجین رو از نو بسازیم یک گروه یک تیم باشیم تا اینکه به صورت فردی با تکی کار کنیم

• 0

#37 nemeda2

nemeda2

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 107 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 20:38

بچه ها کلا تمامه سیستم های مدیریت محتوا از وردپرس و دیتالایف انجین و جوملا گرفته تا حتی E107 در ساپورت فارسی ضعیف هستند حالا یه به دلیله اینکه اطلاعات کافی ندارن و مهارت کافی و یا اینکه استادان و مدیران ماهر دلیلی برای کمک بی دلیل به یوزهای تا حدودی آشنا و گاهی اوقات صفر کیلومتر که پایه های Html رو هم نمیدونن می بینن !!

بی انصاف نباش حاجی. حداقل در مورد مامبو و جوملا کاملا اشتباه می کنی. یه سر به فرومهای پشتیبانی فارسیشون بزن ببین چه خبره.

در مورده قالب هم این سوال وجود داره که آیا خوده شما حاضر هستید ساعت ها و روزها برای طراحی یه قالب وقت بزارید و بعد اون رو مجانی به اشتراک بزارید !!‌

اینکه دلیل نشد. پس چطور تو سایت جومینا انواع و اقسام ماژولها و کامپوننتهای ارزشمند رو میان رایگان میذارن ؟؟!! تازه خودشون هم مینویسن و یا ترجمه می کنن و بیشترشون نال شده نیست.
  • 0

#38 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 21:05

nog,
شما از هکرها بپرسین ، راه و روش خاصی برای این کار هست :yes:
آموزش هک نیوک 8.3 (روشی کاملا ساده)
آموزش هک نیوک
رو یکی از سرور ما بیشتر از 250 تا اکانت هست که تا به امروز من خودم 5-6 تا سایت که Nuke روش بود رو برگردوندم :smile2:
  • 0

#39 nog

nog

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 176 ارسال

ارسالی 1390/10/11 ساعت 22:25

نقل قول: Ehsansetarehdan
تا آخر دی ماه سرگرم امتحاناتم :(

دوست عزیز پس چرا نیوک هک نمیشه اگه میتونی هک کن ؟؟؟؟؟ و آقای Ehsansetarehdan من برای پیشرفت دیتالایف انجین تایپیک زدم نه برای هک و آموزش هک بحث من پیشرفت دیتالایف انجینه میدونم به نتیجه ای نمیرسم ولی یازم امیدوار باشم :question:
  • 0

#40 mahdi86

mahdi86

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 247 ارسال

ارسالی 1390/10/12 ساعت 10:09

با همه موافقم من خودم از دیتالایف انجین زده شدم قالب نداره و ... 3 ماهه توئ پنل سایتم نرفتم
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی