پرش به

تصویر

دوستان فعال انجمن بخوانند!

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
61 پاسخ برای این موضوع

#21 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 11:50

جواب کدوم سوالم ؟؟؟؟؟؟؟
  • 0

#22 mohammad-kh

mohammad-kh

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 278 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, PHP, SEO

ارسالی 1390/10/24 ساعت 11:54

نقل قول: spalisp
قبلا انجمن بیشتر مدیر و ناظم داشت . نمیدونم چرا دیگه خبری از این کارا نیست .

• 0

#23 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 12:00

به نظر من اگه محمد یکتا عزیز بیاد و از بین بچه های فعال الان چند تا مدیر و ناظم انتخاب کنه خیلی بهتر میشه وضعیت . البته این نظر من بود
  • 0

#24 epishkhan1

epishkhan1

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 569 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 12:05

منم با شما موافقم
  • 0

#25 mohammad-kh

mohammad-kh

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 278 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 12:14

ز بین بچه های فعال الان چند تا مدیر و ناظم انتخاب کنه خیلی بهتر میشه

اونوقت علیرضا بنظرت ناظم و مدیر جدید انتخاب بشن مشکل کپی رایت حل میشه...
چند وقت دیگه اونا هم دلسرد نمیشن :recourse:
  • 0

#26 yayaya

yayaya

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 642 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 12:18

با اجازه همه بزرگترا

من قبل از این هم گفته بودم اجبار در رعایت کپی رایت یه مورد منسوخ شده است و یکی که مشکلش حل شد میره و کپی رایت رو حذف می کنه
اگر سایت قراره خدمات بده پس بهتره پولی باشه و مدیران هم از راه تبلیغات سایت درآمد داشته باشن
مثل جومینا دات آی آر

و نکته جالب دیگه ای که هست اینه که ما در وضعیت کنونی داریم به اعضای دیتالایف انجین به دید مشتری نگاه می کنیم و می گیم مشتریاش رو از دست میده در حالی که هیچ مبلغی بابت خدمات دریافت نمیشه(و به نظر من که سایت آموزش نرم افزار هم دارم نباید هم بشه و درآمد من از طریق اینه که افرادی که میان و درخواست میدن بابت هر درخواست هرچند کوچیک یه پولی ازشون می گیرم چون بدون دلیل که کسی نمیاد نرم افزار درست کنه و کسی هم در راه رضای خدا سایت درست نمی کنه حتما یه درآمد اقتصادی براش داره)

من نوعی که دارم برای مشتری سایت درست می کنم اگر بگم دیتالایف انجینه اون وقت می گه آقا دیتالایف انجین که سیستمه مجانیه چرا از من پول گرفتی اصلا زحمات رو هم بی خیال میشه و میزنه زیر همه چیز

ما آزادیم پس می تونیم اگر کسی کپی رایت رو رعایت نکرد جوابش رو ندیم ولی نمی تونیم آزادی افراد رو با زور قراردادن کپی رایت محدود کنیم

بچه های فعال انجمن همین جا یه قولی بدن که هرکس کپی رایت رو رعایت نکرد جوابش رو ندیم دیگه تموم...
  • 0

#27 mohammad-kh

mohammad-kh

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 278 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 12:27

نقل قول: yayaya
بچه های فعال انجمن همین جا یه قولی بدن که هرکس کپی رایت رو رعایت نکرد جوابش رو ندیم دیگه تموم...

همه باید هم صدا بشیم
  • 0

#28 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 13:42

yayaya جان عزیز من . یکی از اونها که باعث شد من دیگه برا کپی رایت حرف نزنم تا امروز خود شمایی . توی محبوبیت نگاه کن . وقتی از بچه ها قبل از پاسخ دادن به تاپیکشون آدرس میگرفتم شما منفی دادی که چرا آدرس میگیری ؟؟؟؟؟؟؟
  • 0

#29 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1390/10/24 ساعت 13:46

spalisp,
حالا گذشته ها گذشته :heheh:
  • 0

#30 amir7146

amir7146

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 119 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 13:46

با سلام ، نمی خواستم در این بخش شرکت کنم ولی گفتم نظر خودمو به عنوان کوچکترین عضو انجمن بدم ... و به همین منظور از استاتید محترم پوزش می طلبم ...

ببنید دیتالایف انجین یک سیستم کاملا رایگان و اپن هست ، درسته !!!

بهتر است بجای اینکه از دیگران انتقاد کنیم بگیم ای چرا نذاشتی یا پشتیبانی بهش ندیم ، در عوض برعکس وقتی یک شخص بیاد و ببینه دیتالایف انجین داره جواباشو می ده بدون هیچ ادعایی ..

در آخر ازش خواهش کنیم بگیم دوست عزیز ، بهترین کاری که می تونی برای قدر دانی از ما و مدیریت انجام بدی اینه که کپی رایت دیتالایف انجین رو بزاری ، باز هم مالک وب سایت شما هستید ... در هر حال ما در خدمتیم

با این جواب نتنها کپی رایت گذاشته میشه ، بلکه طرف میگه طرز برخورد دیتالایف انجینی ها عالیه و خودش میشه طرف دار ما و شاید روزی آنقدر توانایی کسب کنه که بشه مدیر همه ی ما ...

پس لحن خوب خیلی کاربردی است ...

این نظر من بود ، شاید اشتباه ولی به نظرم با خشونت فقط نام دیتالایف انجین و زحمات مدیریت را بر باد می دهیم ..

به امید روزی که همه دیتالایف انجینی شوند .

با تشکر
  • 0

#31 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 13:55

amir7146, دوست عزیز ما از مدت ها قبل سر این موضوع بحث داشتیم . انواع روش ها رو به جز اجبار امتحان کردیم . ولی هیچکدومش موثر نبوده . الان تنها راه اجبار هست .

amir7146, دوست عزیز یکی از اینها که کپی رایت رو رعایت نمیکنن خود شما هستی . توی هیچ کدوم از سایت هاتون نشانی از دیتالایف انجین نیست . نمونش taktazdownload.ir . والا من توی این سایت کپی رایت ندیدم .
  • 0

#32 epishkhan1

epishkhan1

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 569 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 14:01

spalisp,
صد بار بنده خدا گفت قسمت درباره ما زده شده و قرار شده داخل صفحه اصلی و پایین اضافه کنه .دوست عزیز لحن شما خیلی تند هستش بهتره با ملایمت تر صحبت کنید
ممنونتونم
یاحق
  • 0

#33 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 14:04

صد بار گفت ؟؟؟؟؟ اولا که یکبار گفت . دوما که سایت تکتاز دانلود قسمت درباره ما نداره و سایت گروهشون درباره ما داره . من درباره سایت تکتاز دانلود داشتم حرف میزدم . لطفا قبل از اینکه پاسخ بدید یه نگاه به تاپیک ها و سایت ایشون بندازید . به سایت ایوشن نه . به سایتای ایشون .
  • 0

#34 epishkhan1

epishkhan1

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 569 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 14:10

من اهل دعوا و جربحث نیستم ولی نگاه کنید میبینید اون سایت هنوز راه اندازی نشده
"
وب سایت تک تاز دانلود در چند روز آینده فعالیت خود را مجددا آغاز خواهد نمود . منتظر جدیدترین قالب ها و اسکریپت ها باشید .
"
  • 0

#35 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 14:13

epishkhan1, دوست عزیز من قصد دعوا با هیچکدوم از دوستامو ندارم ولی شما هم به حق قضاوت کن . یکی دیگه از افرادی که کپی رایت رعایت نکرده شما هستی . این لینک رو دوستان ببینند :
http://jafarfazel.ir
  • 0

#36 amir7146

amir7146

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 119 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 14:13

درباره ما

من با شما بحثی ندارم ، آقا اصلا دوست ندارم رعایت کنم ، گند زدی به دیتالایف انجین ، بسه دیگه ، صبر و حوصله ام اندازه ای داره .....

سایت تک تاز دانلود 3 ساله سابقه دیتالایف انجینی داره ، اون موقعی که من مدیر Todaycms و تک تاز دانلود بودم و ماژول و قالب رایگان می زاشتم و دیتالایف انجین رو پشتیبانی می کردم شما مشغول چه کاری بودید !!!! ، بس کنید دیگه ... هرچی کوتاه میام ، هییییییییییییییییییییییی

تمام این کارها و پشتیبانی هایی رو هم که کردم برای دوستانی که قدرشناس بودن ...

فکر می کنی علت تعطیلی تک تاز دانلود ، BLackcms ، Todaycms چی بوده !!! امثال شما که قدر نشناسید و کاسه ی داغ تر از آش ....

وقتی شدی مدیر یا ناظم انجمن بیا دخالت کن ...

بنده قالب شخصی سایت خودم ( تکتاز دانلود ) رو گذاشتم برای دانلود ، چون می خواستم بیام در کنار بقیه دوستان دیتالایف انجینی ام توی این سایت کار کنم و خدمت کنم .... اونوقت هی شما گیر دادی به نام دیتالایف انجین ، خوبه حالا برنامه نویسیشو انجام ندادی ... اون موقع فکر کنم callback میزاشتی هرکس که copy right دیتالایف انجین توی سایتشه سایت براش باز بشه ...

بخدا اعصابمو ریختید بهم ....

epishkhan1,

ممنون داداش ، شرمنده در حظور شما و بقیه دوستان اینطور حرف زدم ولی دیگه داره اذیت می کنه ...

از مدیران محترم هم پوزش می طلبم ...
  • 0

#37 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 14:18

از اولش بگو دلت نمیخواد دیگه . باشه . این موضوع رو همینجا میبندیم . پس معلوم شد که دلت نمیخواد . :he:
  • 0

#38 epishkhan1

epishkhan1

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 569 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 14:20

spalisp,
این سایت من نیستش میتونید ببینید.لطفا بی دلیل تهمت نزنید
من دیگه . . .
یاحق
  • 0

#39 amir7146

amir7146

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 119 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 14:21

spalisp,

اره داداش ، اصلا من خطا کار.... اصلا بلد نیستم چطور قالبم رو ویرایش کنم و کپی رایت بزارم ...

تورو خدا بیخیال ما شو ... اینقدر بدبختی دارم که نمی خوام دیگه کپی رایتم بشه باعث اعصاب خوردیم ...

اومدم توی اینجا تا کار مردم رو راه بندازم و لذت ببرم ، بخدا نیومدم اعصابم خورد بشه ...

بازم من معضرت می خوام ، خوبه ... !!!

یا حق
  • 0

#40 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/10/24 ساعت 14:23

دوستای گلم ما که قصد اذیت کردن شما رو نداریم که . فقط میخوایم که فرهنگ این کار ایجاد بشه که متاسفانه اینجوری جواب آدم رو میدید . در پاسخ به اینکه شما سه سال هست تو این کارید . باید بهتون بگم که من الان که 17 سال سن دارم از سن 12 سالگی توی این کار ها بودم و با تمام سیستم ها کار کردم . ولی همیشه سعی میکردم که در همه کار هام کپی رایت رو رعایت کنم . چه طراحی هایی که میگرفتم و انجام میدادم و چه سایت های خودم . چون دیتالایف انجین برام همیشه یک افتخار بوده . هیچ وقت هم بخاطر رعایت کپی رایت تحقیر نشدم . amir7146 جان از شما هم عذر خواهی میکنم ولی حرف حق رو زدم . لزومی به دعوا نبود . من مخلص همه بچه های دیتالایف انجین هستم . چه فارسی چه روسی چه انگلیسی .

دوست عزیز epishkhan1 گل . این سایت رو شما از همون اول گفتید دارید برای یکی از مراجع عظام تقلید طراحی میکنید . از همون اول هم کپی رایت نداشت که طراحی کردید . تهمت نزدم که . :boos:

amir7146 داداش من دمت گرم که اومدی تا خدمتی کنی ولی دلیل نمیشه که قوانین انجمن رو رعایت نکنی داداش . منم شرمنم اگه چیزی گفتم :boos: :boos: :boos: :boos:
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی